Skocz do zawartości

[S/W] Wyprzedaż retro kolekcji gier i sprzętu


mentor93

Polecane posty

Cała lista dostępnych na sprzedaż gier znajduje się pod tym linkiem:

http://1drv.ms/1Jn2Xk2

Podane zostały tam ceny, stan przedmiotów, dodatkowe uwagi. Zdjęcia, dodatkowe info wysyłam zainteresowanym na życzenie. Ponieważ do czerwca studiowałem w innym mieście, a cała kolekcja została w moim rodzinnym domu, nie mogłem sprawdzić dokładnie stanu wszystkich rzeczy (listę robiłem w styczniu), ale większość się zgadza. Zawsze zainteresowanym opiszę dokładnie stan, w jakim znajduje się dana gra, konsola.

Przez 3 lata zbierałem stare gry i konsole, jednak na początku tego roku, z racji tego, że kupowałem coraz mniej retro gier, a w jeszcze mniej grałem, postanowiłem zdecydowaną większość mojej kolekcji sprzedać.

Chociaż zbieractwo trwało 3 lata, nie jest to duża kolekcja, ale znalazło się w niej kilka unikatów i ciekawych gier (m. in. Vib-Ribbon, Earthworm Jim na SNES-a, Okami, City of Lost Children, wcześniej miałem choćby Tombi, FFVI i Legend of Dragoon na PSX-a). Większość kolekcji stanowią gry na PS1 i PS2, więc fani tych konsol powinni znaleźć coś dla siebie. Jest też trochę gier na GameCube'a , Master System II, NES, SNES, N64, Saturna i parę innych konsol. Z samych konsol na sprzedaż mam fioletoweg o GameCube'a, N64, Saturna, SNES-a i pierwszego Xbox-a.

Zdecydowana większość gier to premiery, komplety, w PAL-u, po angielsku.

Zawsze istnieje możliwość negocjacji ceny, zwłascza przy zakupach powyżej 50 zł. Preferuję wysyłkę pocztą, zgodnie z cennikiem: http://cennik.poczta-polska.pl/. Zazwyczaj daruję sobie naliczanie dodatkowych opłat za karton, kopertę i zabezpieczenia typu folia bąbelkowa, więc wysyłka wychodzi naprawdę tanio.

Małe info co do oznaczeń:n.d. - nie dotyczy

  • ang. - angielski
  • niem. - niemiecki
  • jap. - japoński
  • komplet - pudełko, książeczka, płyta

Info kolorystyczne:

  • czarny - dostępny
  • niebieski - zarezerwowany
  • czerwony - sprzedany

Inne info:

  • wszystkie gry to premiery, chyba że napisano inaczej
  • możliwość wystawienia na Allegro
  • wymiana tylko na gry na PS3 o podobnej wartości; przyjmuję tylko gry premierowe, kompletne, po angielsku lub po polsku

Oficjalny Polski PlayStation Magazyn

Mam też na sprzedaż 28 numerów Oficjalnego Polskiego PlayStation Magazynu. 11 z nich jest zafoliowanych i te numery mają płyty. Natomiast 17 pozostałych jest niezafoliowanych i nie mają płyt. Stan wszystkich numerów od bardzo dobrego do idealnego (większość raczej idealna). Myślę, że ceny 10 zł za numer bez płyty i 20 zł za numer zafoliowany z płytą to odpowiednie ceny. Gdyby ktoś kupował całość, to oczywiście będzie zniżka.

To chyba wszystko. Kontakt najlepiej na PW. Zapraszam do kupna! smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...