Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WildLemur

Zakładam team początkujących twórców gier = grafik i inni poszukiwani

Polecane posty

Heloł

Sorrki za nieskładny temat ale trudno to jakoś zgrabniej ująć.

W skrócie:

Szukam grafików(głównie), programistów, dźwiękowców i każdego kto chce wspólnie tworzyć gry. Na początek przeglądarkowe. Docelowo google play store czy steam. PC i iOS.

Nieco dłuża wersja

Chcę zrobić grę.... WOW co nie?! Oryginalny pomysł:)

Poświęciłem już trochę czasu i ogarnąłem C# i Unity. Co więcej wypuśiłem już nawet jedną gierkę na Kongregate i nie był to zły debiut (90k wyświetleń, ocena 3.53 - trochę się chwalę, ale bardziej chodzi mi o pokazanie tego, że coś już umiem i podchodzę do tematu dość poważnie).

Generalnie nadal sie uczę i zamierzam robić to dalej, ale jak dotąd strasznie dużo czasu zajmuje mi przygotowywanie strony audiowizualnej, a efekty wciąż są mierne.

Może znajdzie się ktoś kto ma problemy z programowaniem a uwielbia kreslić sprity czy inne grafiki które chciałby umieścić w grze. Itd. Z programistą też chętnie wymienię doświadczenia.

Mam sporo pomysłów i kilka otwartych projektów. Póki co umiem zrobić:

- runnig game (coś jak dajmy na to temple run)

- lunching game (angry bidrs)

- shootery 2d (jak crimsonland, mam zresztą całą sprawnie działającą mechanikę takiej gry, brak grafiki)

- match 3 (puzzle quest czy inne bejeweledy)

- idle game (adventure capitalist)

Nie wykluczam innych gatunków, po prostu póki co udało mi się zrobić działające szkielety/mechanizmy tych wymienionych. Jestem otwarty na różne propozycje i pomysły.

Najogólniej rzecz mówiąc oczekuję i oferuję wzbogacenie własnego i waszego portfolio i wymianę doświadczeń. Jeżeli dany tytuł wygeneruje jakieś zyski podzielimy się zależnie od wkładu pracy choć zaznaczam, że na wstępie na duże pieniądze bym nie liczył. Wspomniana gra na Kongregate zarobiła ok 1400 zł. Z drugiej strony lekko temat zgłębiłem i wiem już że można na tym zarobić konkretniejsze kwoty. Zwłaszcza celując w google play sklep czy nawet steama, na co Unity bez problemu pozwala, ale to już wymaga sensownie przygotowanej gry.

Kontakt do mnie:

fumek@o2.pl

lub na priv

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A scenarzystów/wizjonerów nie potrzebujesz? biggrin_prosty.gif Z tego co piszesz masz już doświadczenie z programowaniem, a gdybyś ogarnął jakiś poważniejszy projekt i miałbyś ambicję na coś z fabułą, chętnie bym pomógł. Co do grafiki to kompletna klapa więc w tym nie pomogę, programowanie wiem teoretycznie jak wygląda, ale jeszcze nie robiłem przy tym (nie licząc pascala).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...