Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Horigome

Laptop do multimediów i gier

Polecane posty

Witam. Chciałbym zakupić laptop w cenie do 2500 zł. Zastosowanie to przeglądanie internetu, a oglądanie filmów i granie. Co do gier priorytetem jest płynne działanie Morgan Kombat X tzn w stałych 30fps na minimalnych ustawieniach. Miło by było móc osiągnąć to bez obniżania rozdzielczości. Matryca powinna mieć 15-16 cali fhd. Czaa pracy baterii nie jest najważniejszy, podobnie waga. propozycje bez systemu też są ok. preferowany sklep to morele lub mediamarkt ale może być inny byle ze sprzedażą ratalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc trudno powiedzieć jak ta gra będzie działać na tym Acerze. Ponoć optymalizacja gry nie należy do najjaśniejszych jej punktów niestety. Niemniej trochę się obawiam, że laptop nie podoła, a już zwłaszcza nie w natywnej rozdzielczości Full HD.

Na moje oko- Lenovo Y50 w tej sytuacji jest najtańszym rozwiązaniem aktualnie, które w miarę płynnie może zaoferować grę w tej rozdzielczości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptopy z Broadwellowym pełnym i5 powinny się pojawić w ciągu miesiąca - czemu poczekałbym? Iris Pro 6200 ma wydajność nieco wyższą od GF 840M, a procesor powinien być *naście procent wydajniejszy.

Co do Mortal Kombat X - powinien na tym sprzęcie pójść powyżej 30 fps, ale czy w 1920x1080, czy też 1600x900 to już inna kwestia. Gra nie ma jakichś obłędnych wymagań względem karty graficznej w FHD, ani pamięci (4 GB wystarczy), za to ma dziwne zachowania z procesorami (potrafi na początku walk znikąd przyciąć na i7-5960X).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Broadwelle w laptopach za nami więc ponownie bardzo proszę o pomoc w doradzeniu laptopa do ok. 2,5k. Główne przeznaczenie to internet, filmy i Mortal Kombat X. Interesują mnie sklepy z zakupem ratalnym (najlepiej morele i te które mam na miejscu czyli media markt, neonet i media expert). Z góry dziękuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...