Skocz do zawartości

Jednostka z monitorem i systemem do 3500 PLN


Rijo

Polecane posty

Tak są jeszcze troche głosniejsze Mistral 120mm hałas generują -21dB/A.Zephyr 120 wystepuje jeszcze w wersji PWM.Tak Grandis poprawia kulture pracy przyzwoicie chłodzi do 150zł moim zdaniem najlepsze chłodzenie.Mimo 2 wiatraków na nim (są w komplecie)wogólę go nie słyszę noi do kręcenia go kupiłem do i5

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wybierzesz montaż z opcją dodatkowego chłodzenia to wszystko Ci zamontują, a że obie są za złotówkę po użyciu kodu o czym informowałem w poście #5 z poprzedniej strony to wybór jest oczywisty.

A pewnie przy zamawianiu mam gdzieś im tam napisać gdzie chcę wdmuchujące i wydmuchujące? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chłodzenie kiepskie, jak już koniecznie chcesz dokupować, to coś w stylu mp. SilentiumPC Fera 2.

Niespecjalnie widzę sens dokupować tyle wentylatorów. W ogóle bym proponował zmienić budę na coś, do czego dają więcej wentyli.

Kartę graficzną zmień na http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-radeon-r9-270-oc-2gb-ddr5-256bit-pci-e-2dvi-hdmi-dp-box-r9270-dc2oc-2gd5-599490/ - dłuższa gwarancja.

W ogóle jak zależy na wydajności w grach, to najlepiej wywalić SSD, chłodzenie, wentylatory, wziąć tańszą budę i się szarpnąć na np. GTX960 4GB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanie, bo właśnie zamawiam, ale zastanawiam się jeszcze na obudową.

http://www.tracer.pl/product/obud-tracer-x-ray-bez-zas

Ile tutaj mogę zmieścić dodatkowych wentylatorów? Chcę jak najwięcej tam zapakować wentylatorów, bo zawsze dobre chłodzenie było, tylko nie wiem ile mogę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na Tracera to nie jest tragiczna, ale nazwać ją dobrą to też gruba przesada. Ciasno w środku, cienkie blachy, kiepska jakość wykonania.

W tej cenie masz Gladius M20, który zjada ją na śniadanie. Ew. Zalman Z1.

Tracer to firma która mało co robi dobrze, a już na pewno nie są to obudowy (o zasilaczach nie wspominając...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...