Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TatankaYatanka

Kupię konsolę NES oraz gry

Polecane posty

Jak w temacie. Interesuje mnie działająca konsola NES wraz z osprzętem (okablowanie, pad(y), zasilacz), w rozsądnej cenie, mile widziane klasyczne gry. Wraz z grami (interesują mnie min: Super Mario Bros 1-3, Battletoads, Batman, Megaman, Tetris, MGS, Castlevania) jestem w stanie zapłacić do około 100zł (w sumie zależy od ilości gier i samych tytułów), bez gier 30-40zł.

Kontakt: w tym temacie, albo przez PW, dokładniejsze namiary podam jak otrzymam interesującą mnie ofertę ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, bo tu nie chodzi o to żeby było na czym pograć (od tego mam PS3 i PC), choć oczywiście popykać też będę chciał, ale o to by poszerzyć kolekcję gier o coś naprawdę oldskulowego i oryginalnego. PEGASUS jak wiadomo jest (chińską/ruską) kopią bez licencji właśnie NES-a, a w tym wypadku gdybym chciał tylko pograć i nie interesowałaby mnie "kolekcja" zwyczajnie ściągnąłbym emulator (IMHO poziom "legalności" ten sam, a mniej zawracania (_!_)).

EDIT: Poszukuję gier na atari 2600. Jeśli ktoś ma Pitfalla, Gwiezdne Wojny, Donkey Konga, Mario i inne, których chce się pozbyć niech wali śmiało ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli interesuje cię NES to twoja jedyna szansa żeby go zdobyć to E-Bay...

NES w Polsce był prawdziwym mega rarem ponieważ większość osób kupowała tańszego Pegasusa [Osobiście mam NESa przywiezionego z USA z ok 50 grami (Dalej lubie pograć sobie w orginalnego Metroid ^^)]

Co do Atari 2600 to nie zobaczysz gier takich jak Mario... Poza tym NES ma o wiele lepszą grafike i gameplay niż staruszek Atari [heh ^^ mam ok. 40 konsol od najstarszych do najnowszych w tym Atari 2600]

Więc jeśli chcesz NESa to kup sobie tego (to nie mój NES ^^) niestety jest bez gier ale da się je łatwo znaleźć (Polecam Metroid, Legend of Zelda i Super Mario Land 3)

http://www.allegro.pl/item470224428_od_kol...nes_zobacz.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo... na Atari 2600 był Mario (jeśli chcesz to się kłuć, ale ja tam swoje wiem), pewnie, że to nie ten sam Mario co na NES-a, ale wciąż Mario!

Secundo... są ludzie, którzy jednak tego NES-a mają, mnie się nigdzie nie spieszy i w końcu ktoś się znajdzie, kto będzie chciał maszynkę zbyć w rozsądnej cenie, a amerykańska w systemie NTSC mnie nie interesuje...

I teraz najważniejsze: po przerwie wznawiam akcję "kupię NES-a, albo jakiś inny oldskulowy stuff" (SEGĘ na ten przykład) i kontynuuję akcję "kupię gierki na atarynkę (Atari 2600)".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...