Skocz do zawartości

Rozwiązany: Gothic II: Noc Kruka - Brak Grega pod tawerną


HandlarzzRusi

Polecane posty

Pomogłem Gregowi (zadanie - Człowiek z opaską na oku) dostać się do miasta, dałem mu strój farmera. Teraz chłopina stoi całymi dniami na placu kupców, a ponoć ma się pojawić przed Martwą Harpią (tawerną), tam z tego co pamiętam zaczyna się szukanie skarbów.

Jestem w pierwszym rozdziale, jestem strażnikiem, rozmawiałem ze Skipem, nie spotkałem Grega u Dextera i reszty (gdzie mi pomoże), ani w żadnym innym miejscu. Jaki jest warunek do tego, aby Greg pojawił się przed tawerną?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że właśnie posunąłeś fabułę za bardzo do przodu i Greg już Ci się tam nie pojawi - miałem kiedyś taki przypadek, że chyba jak już dołączyłem do jakiejś frakcji to mi się Greg przypomniał, ale już go pod tawerną nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem już u Dextera, Greg mi pomógł zabić bandytów. @Devius, najpewniej masz rację, bo wykonywałem prawie wszystkie zadania (łącznie z dołączeniem do frakcji) po to, by nabić jak najwięcej PD. Drugą misję Grega zostawiłem sobie na koniec, bo nie jest ona w mieście, czy jego najbliższych okolicach i pewnie przez to już się nie aktywuje. Szkoda tylko, że gra przed tym nie ostrzega, na drugi raz będę wiedział.

Dzięki, temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...