Skocz do zawartości

Need for Speed (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Ciekawe info o Edycji Kolekcjonerskiej Carbona warto zajrzeć NA LINK KLIK I PO SPRAWIE

A teraz proszę się złapać fotela lub czegoś innego bo ja spadłem(naprawdę) oto wymagania minimalne i zalecane CARBONA

Przypuszczane Wymagania

Minimalne

CPU 2.0 GHz

RAM 512 MB

VGA 128 MB

DirectX 9.0c (9.1) - system Windows 2000/XP/Vista.

Zalecane

CPU 3.0 GHz

RAM 1024 MB

VGA 256 MB (!)

DirectX 9.0c (9.1) - system Windows 2000/XP/Vista.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E nie jest tak zle. :) W kazdym badz razei dobrze ze wymieniam w tym miesiac starego Durona 1,3 (Most Wanted ciekal na tmy procu bardzo sprawnie, przy 1024x i "niemal" full detalach) na Semprona 2800. A nie sadze aby EA wydalo niezpotymalizowanego Carbona. Bedzie dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie wiadomości, dobrą i złą 8)

Pojawiło się demo NFS:C oczywiście nie to na PS2 :arrow: Dobra wiadomość :D

No niestety demko na X360 :arrow: Zła wiadomość :evil:

No, ale to jest już dobry znak może za niedługo będzie demko na pieca.

Jeśli ktoś ma X360 to niech sciąga i podzieli się z nami opinią. Demko waży koło 1 GB .....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie wiadomości, dobrą i złą 8)

Pojawiło się demo NFS:C oczywiście nie to na PS2 :arrow: Dobra wiadomość :D

No niestety demko na X360 :arrow: Zła wiadomość :evil:

No, ale to jest już dobry znak może za niedługo będzie demko na pieca.

Jeśli ktoś ma X360 to niech sciąga i podzieli się z nami opinią. Demko waży koło 1 GB .....

Ściągne i to napewno kuzyn ma XboX360......to co ,że mieszka 130 km ode mnie jakoś sie to załatwi może pocztą wyśle on nagra filmik i mi odeśle..... właśnie zacząłem ściągać :D

oto pare linków do filmików niektóre pewnie już były podawane ale zrobie to jeszcze raz:

:arrow: LINK

:arrow:

LINK

:arrow: LINK

:arrow: LINK

:arrow: LINK :arrow: LINK

:arrow: LINK

:arrow: LINK

:arrow: LINK

:arrow: LINK

:arrow: LINK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, a co w końcu z datą premiery??? Wszyscy ciągle o demku... Rozumiem, że w CD-Action na pewno dadzą demo i będzie można se popykać, ale ja tam czekam na FULL'a :P Swoją drogą, ciekawe jaką dostanie ocene w CDA NFS:C ? Nikt chyba nie kupi w ciemno... NAWET jeśli jest to najnowszy nfs!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycja kolekcjonerska

-12 nowych tras

- 6 nowych wyzwań

-10 ekskluzywnych wozów w tym:

*Nissan 240SX(1997)

*Jaguar XK(2007)

*Camaro Concept(2006)

*Koenigsegg CCX(2006)

To jest zawartość edycji kolekcjonerskiej w sieci pojawiły się też dwa filmiki mówiące o początkowej fabule postaram sie wrzucić linki do nich niedługo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Need For Speed nie bedzie taką rewolucją jak Most Wanted,ale napewno będzie równie dobry jak UNDEGROUND 1 i 2.Zobaczymy jak wyjdą wyścigi w kanionach...Zawsze uważałem,że edycja kolekcjonerska nie jest warta zachodu-dla kilku wózków mam dopłacać kilkadziesiąt złotych? :shock:

PREMIERY

Świat: 01 listopada 2006

Polska: 03 listopada 2006

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wersja '67 :D Te autka mają dusze :twisted: I takie Exotic, czy Tuner to sobie można wsadzić :D

Raczej wybiore Dodge, albo Chewy :] Mustang też będzie w garażu.

Też tak myśle MUSCLE będą najlepsze a w CARBONIE który SHELBY będzie???Zresztą nie ważne i tak będe jeżdził którymś z nich albo MUSTANGIEM

Jest już demo !!!!

Szkoda tylko że na xboxa :x :x

Mógłbyś oszczędzic to sobie już dawno o tym wiadomo teraz czekamy na PieCowe demko 8)8) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam na demko i zobaczę co dalej. Jak będzie to MW w nowym opakowaniu tylko z "więcej i (niekoniecznie) lepiej" to sobie podaruję. A i chyba nie będę robił takiej ekspedycji downloadowej jak to ma ważyć co najmniej giga. Poczekam na demko w CD-A i ocenię. Co do kolejności "zaliczania" obozów, to na pierwszy ogień poszłyby muscle cary, potem japończyki, a na końcu europejskie wynalazki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś ciekawego ;) wielu będzie zainetersowanych.

Minimalne wymagania NFSC

SYSTEM REQUIREMENTS

OS - Windows 2000/XP

Processor: 1.7 GHz or faster

Memory: 512 MB RAM

Hard Drive: 4.7 GB

DVD Drive - 8 SPEED

Video Card: 64 MB*

Sound Card - DirectX 9.0c compatible

DirectX - Version 9.0c

Online Multiplayer: 512 Kbps or faster; 2-8 Players

Input - Keyboard, Mouse

Optional: USB Steering Wheel / Dual Analogue Gamepad

*Supported chipsets: NVIDIA GeForce4 Ti-4200 or greater (GeForce MX series not supported); ATI Radeon 8500 or greater. Laptop versions of these chipsets may work but are not supported. DirectX 9.0c is included on this disc and may require the latest drivers for your video and sound card. Notice: This game contains technology intended to prevent copying that may conflict with some DVD-ROM, DVD-RW and virtual drives.

So instead of 1GB memory you'll only need 512 MB, but therefore 4.7 GB hard disk space instead of 3 GB. A nice note is the number of players for multiplayer: So you'll be able to play with 8 players in an online game, which is different to its predecessors, where only 4 players were the maximum.

Please note that the DVD drive is only needed in Europe. In America Need for Speed Carbon may will be released on PC-CD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proc 1.4,Wystarczy? :wink:

Jedna rzecz mnie w Carbonie na screenach(w MW też) : jako że przeciwnicy niestety generowani są losowo to często na starcie można było się natknąć na np.SLR Mclarena,Gallardo itp.okej ale gdy spotykamy się w kilku nast. race'ach z podobną konfiguracją wozów na starcie nachodzi refleksja:

Czy w takiej mieścinie jak rockport city co trzeci racer ma furę za ok.500 000 PLN i w dodatku szpetnie zrobioną(winyle na Carrerze GT? bleee :scratch: ) wiem że żadnego z NFS-ow nie można nazwać symulatorem ale jednak....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w takiej mieścinie jak rockport city co trzeci racer ma furę za ok.500 000 PLN i w dodatku szpetnie zrobioną(winyle na Carrerze GT? bleee :scratch: ) wiem że żadnego z NFS-ow nie można nazwać symulatorem ale jednak....

Wiesz jak to się nazywa po polsku? A powiem Ci no co mi szkodzi - Czepianie Się.

Słyszałem, że demko wyszło najnowszego NFSa i jak wrażenia panowie? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w takiej mieścinie jak rockport city co trzeci racer ma furę za ok.500 000 PLN i w dodatku szpetnie zrobioną(winyle na Carrerze GT? bleee :scratch: ) wiem że żadnego z NFS-ow nie można nazwać symulatorem ale jednak....

Wiesz jak to się nazywa po polsku? A powiem Ci no co mi szkodzi - Czepianie Się.

Słyszałem, że demko wyszło najnowszego NFSa i jak wrażenia panowie? :D

Demko skąd ty żeś takie info wytrzasnął co?????? Ja jakoś nie widze nigdzie demka chociaż przejżałem przed chwilą wszystkie najlepsze strony o NFSach.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proc 1.4,Wystarczy? :wink:

[OT]

A dokładniej sprecyzuj. P4 czy Athlon XP ileś tam? Jeśli athlon 1700, czy tam wyżej to się nie przejmuj wymagania są podawane do megaherzowo jako P4. I dajmy taki przykład gra ma wymagania np.: 2.5GHz i co mam C2D E6600 (taktowanie 2.4GHz) myślisz, ze nie pójdzie :twisted:

[EOT]

Co do demka to raczej lipa :P Ale mam nadzieje, że jutro się pokaże(jutro są dokładnie 3 tygodnie do premiery światowej). Oby... 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...