Skocz do zawartości

Need for Speed (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Ja wziąłem samochód, który mam zamiar sobie kupić, jeśli dorobię się dużego majątku:). Mianowicie Porsche Carrera GT. Dźwięk silnika tego auta nie da się z niczym porównać. Po za tym jest ono po prostu piękne. BTW wg mnie to auto z najlepszym handlingiem, przyśpieszeniem i prędkością w całym MW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dam za to głowy, ale te części można chyba dostać, jeśli po wygranym wyścigu trafisz na kartę z unikalną częścią. Potem jedziesz do sklepu i montujesz nowe itemki za friko. A już całkiem najlepiej by było, gdybyś wygrał brykę rywala. Ja, chociaż na koniec i tak jeździłem Carrerą Gt, starałem się, używając funkcji load/save, zawsze trafić na pink slip rywala. W ten sposób dorobiłem się calkiem sporej ilości samochodów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie to zaskoczeniem nie jest.Już ze screenów było

widać że gra jest już w dość wysokim stopniu produkcji by można było wypuścić beta-demo :D BTW.Czytałem na różnych stronkach różne wersje co do listy furek dostępnych w carbonie,wg.jednej z nich w obozie europejskim ma być min.pagani zonda!? :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja wiadomość o demku to tak bardziej nieoficjalna :)

Lista samochodów już dość ciekawa jest :)

Officially confirmed cars.

* Alfa Romeo Brera

* Aston Martin DB9

* Audi Le Mans Quattro

* BMW M3 GTR (2003)

* Chevelle SS 1970

* Chevrolet Camaro SS 1969

* Chevrolet Corvette Z06 2006

* Chrysler 300C SRT-8

* Dodge Challenger Concept

* Dodge Charger R/T 1969

* Dodge Charger SRT-8

* Dodge Viper SRT-10 2006

* Ford Mustang GT

* Ford GT

* Mazda Mazdaspeed 3 2006

* Mazda RX7

* Mazda RX8

* Mercedes-Benz CLK 500

* Mercedes-Benz SL65 AMG 2005

* Mercedes-Benz SLR McLaren

* Mitsubishi Eclipse GSX 1999

* Mitsubishi Eclipse GT 2006

* Nissan Skyline GT-R R34

* Lamborgini Gallardo

* Lamborghini Murcielago

* Lotus Elise 111R

* Nissan 350Z

* Plymouth Cuda 1970

* Porsche Carerra GT

* Porsche Cayman S

* Renault Clio V6 2005

* Shelby GT500 1967

* Subaru Impreza WRX STi 2006

* Toyota Supra

* Volkswagen Golf R32

* Vauxhall Monaro VXR

Druga lista, to wozy które mozna było zobaczeć na screen'ach, filmikach ale nie potwierdzone przez EA.

Unofficial cars

* Audi TT Quattro

* Dodge Charger 2006

* Koenigsegg CCX

* Lexus IS300

* Lotus Europa S

* Mitsubishi Lancer

* Pagani Zonda S

* Porsche 911 Carrera

* Toyota Corolla

* Toyota MR2

* Toyota Sprinter TRUENO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:twisted: Eleanor :twisted:

Ale bardziej mi się podobają Dodge :] Oczywiście Charger R/T 1969, a nie odgrzewane kotlety :] Muscle cary mają coś w sobie 8)

Tja,bo nowego chargera "delikatnie mówiąć" spieprzyli :evil: jestem za to ciekawy jak będzie się tuningować takie nietuningowalne (optycznie) monstra jak Koenaegsegaseeg...eee...Koenigsegg! :wink: bodykity o szerokści 2 metrów odpadają a niech mi kto spróbóje dać takiego do ELEANORKI to zagryzę!!! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kilka częsci NFS grałem. I gram do tej pory,jeżeli nie mam co robić:) Kierownice montuje na biurko i jazdaaaa!!! Teraz z niecierpliwością czekam na NFS:CARBON. Pojedynki w kanionach będą ciekawe(Niedawno w SRS ścigałem się w takich miejscach). Jeżeli tyle jest nowego w CARBONIE,to już mogę odkładać pieniądze na grę:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Nfs to spodobały mi się jedynie 2 części: trójka wydana w zamerzchłych już czasach i Nfs: Underground 2 która do dziś mi się bardziej podoba niż MW. Zaletą tutaj NFS:U2 w walce z MW jest chociażby muzyka czy też tryby rozgrywki. :) Most Wanted jest przekombionweane, ot co!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą! A ja miałem szczęście grać w jedynkę :). Pamiętam moją frustrację jak nie mogłem ruszyć z miejsca i dziką euforię, kiedy odkryłem że do tego służy klawisz "A" :D. Poza tym podobała mi się jeszcze trójka "Hot Pursuit" i Underground 2. Do MW jakoś nie mogę się przekonać. Niby wszystko fajnie cacy, ale nie ma już tego klimatu co w UG2. Pokusiłbym się o stwierdzenie, że jest to część dla amatorów - tych co to dopiero kompa kupili i nie wiedzą w co grać :?. Za dużo tam uproszczeń, nie ma drifta, gra na pokaz. Jednym zdaniem: nie podoba mi się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei uwielbiam jedynkę Undergrounda (zaliczyłem ją chyba ze 12 razy :wink: ) natomiast dwójka szybko mi się znudziła.

Nie podobało mi się w dwójce tuningowanie na siłę,zwłaszcza że większość nowych części np.spoilery wyglądają jak na potrzeby corocznego bazaru w Gierdychłowowie :lol: poza tym muzyka poza kilkoma wyjątkami jest IMHO baaardzo przeciętna,gdzie jej tam to soundtracku z jedynki. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei uwielbiam jedynkę Undergrounda (zaliczyłem ją chyba ze 12 razy :wink: ) natomiast dwójka szybko mi się znudziła.

U mnie podobnie. Nawet teraz gram w U1. W U2 nie podoba mi sie po czesci to , ze nie mam warpa na wyscigi(albo o tym nic nie wiem) i musze do kazdego punktu dojechac , potem sie scigac. Troche siada mi po takij godzinnej podrozy po mapce ochota na sciganie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny soundtrack NFSC:

The soundtrack

Dynamite MC - Bounce

Dynamite MC - After Party

Eagles Of Death Metal - Don’t Speak (I Came to Make A Bang!)

Ekstrak feat. Know-1 - Hard Drivers

Every Move A Picture - Signs Of Life

Gary Numan/Tubeway Army - Are ‘Friends’ Electric

Grandmaster Flash And The Furious Five - Scorpio

Goldfrapp - Ride A White Horse (Serge Santiago Remix)

Kyuss - Hurricane

Lady Sovereign - Luv Me Or Hate Me

Ladytron - Sugar (Jagz Kooner Remix)

Ladytron - Fighting In Built Up Areas

melody. - FEEL THE RUSH (Junkie XL Remix)

Metro Riots - Thee Small Faces

Part 2 feat. Fallacy - One Of Dem Days (Remix)

Pharrell feat. Lauren - Skateboard P Presents: Show You How To Hustle

Priestess - I Am The Night, Colour Me Black

Roots Manuva - No Love

Spank Rock - What It Look Like

Sway - Hype Boys

The Bronx - Around The Horn

The Presets - Steamworks

The Vacation - I'm No Good

Tiga - Good As Gold

Tigarah - Girl Fight (Mr. D Hyphy Mix)

Tomas Andersson - Washing Up (Tiga Remix)

Valient Thorr - Heatseeker

Vitalic - My Friend Dario

Wolfmother - Joker And The Thief

Yonderboi - People Always Talk About The Weather (Junkie XL Remix)

Czy ktoś znalazł już swój ulubiony zespół?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...