Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

Gość weos

hm... jezeli poprawiono by fizyke, dodano kilka nowych wozow i trybow rozgywki.... to gra byla by bardzo dobra... jakby jeszcze programisci dodali to 'cos' co spowodowaloby,ze gra bylaby jeszcze bardziej grywalna i wciagajaca niz czesc pierwsza, to zapowiadalby sie kolejny hit :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goofy

To powiedzmy sobie to jaśniej.

Więcej samochodów, więcej tuningu, kilka miast, nowy system pozyskiwania ochotników na wyścig (nie taq liniowy), i maszNFS:U 2

POwiedzmy jaśniej ZAPOWIADA się kolejny HIT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość weos
To powiedzmy sobie to jaśniej.

Więcej samochodów, więcej tuningu, kilka miast, nowy system pozyskiwania ochotników na wyścig (nie taq liniowy), i maszNFS:U 2

POwiedzmy jaśniej ZAPOWIADA się kolejny HIT

eee... czyli juz sa jakies przecieki odnosnie drugiej czesci...?! czyli juz EA potwierdzilo,ze bedzie czesc druga? no to fajnie... ! :D8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość siebek

Juz nieco czytalem o drugiej czesci tej gry. Dla mnie rewelacja 8) . Na razie tylko patrzac po screenach grafika nie ulegla zmianie. Ale wedlug mnie grafika moglaby zostac taka sama.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Jeżeli będzie to połączenie klasy NFS np. z grą typu Street Legal (a ponoć tak ma być), to wydaje mi się, że będzie to murowany hit. Grafa rzeczywiście stoi na wysokim poziomie i cała gra działa płynniutko - dlatego mogliby tego nie zmieniać... Ogólnie mówiąc, to nic tylko czekać na premierę, która ma mieć miejsce gdzieś tak na Gwiazdkę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M4TEUS2

A ja bym chciał takie NFS PORSCHE-ave tylko z innymi wózkami i grafą jak z toca race driver2. Ale chyba się już takiej gierki nie doczekam bo EA podnieciło się szybkimi i wściekłymi drechami w golfach i 206-ach, zamiast tradycyjnych dla serii szybkich i wściekłych japiszonów w ferrari i lamborgini. No dobra jak to się podoba pospulstwu to niech tak będzie tylko dlaczego jest aż tak przeraźliwie arcadowo a wątek ekonomiczno-mechaniczno tuningowy jest sprowadzony do minimum. Ja za turbo1/2/3/unique dziękuję. Mnie w nfs pu urządzanie swojej stajnii wyścigowej, dopieszczanie bryk i kupowanie nowych pasjonowało tak samo jak wyścigi, niestety undg pozostawił tylko niesmak choć tuning wizualny jest świetny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goofy

Powiem tylko tyle, że to co wymieniłeś ma zawierać NFS:U 2 :D

A co do tego NFS:Porcshe, to się zgadzam. Już chyba nie będzie drugiej takiej. A szkoda :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Szkoda, że na PC-ty nie wyszła żadna część Gran Tourismo... Owszem - w dwójkę można sobie pograć przez emulator i nie powiem sprawia to trochę radochy, ale jak widzę np. GT3 lub nawet 4 to wydaje mi się, że żadna gra na PC-ta nie osiągnie tego co GT3/4 na PS2... Być może NFS U2 to zmieni... Trzeba poczekać, aby się przekonać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Na oficjalnej stronie undergrounda2 są bardzo niepokojące screeny. Owszem mamy garaż, ale zmiana części jest identyczna jak w pierwszym undergroundzie, czyli system 1,2,3 :(... Szkoda. Jednakże nie ma się co martwić, bo ponoć w sierpniu ma wyjść gierka o tytule STREET RACING SYNDICATE - widziałem trailera i jestem pod wrażeniem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goofy
Ale za to ile nowych części. Poza tym system 1,2,3 wcale tak nie razi, przynajmniej wiesz że instalujesz coś lepszego. Choć gdyby pojawił się system zarabiania kasy i te lepsze części byłyby po prostu droższe to wtedy byłoby ciekawiej. Pojawiły by się wtedy dylematy: Kupić jedną lepszą, czy kilka, ale gorszyhch :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Ja tam raczej preferuję właśnie samoistne grzebanie w samochodzie, objawiające się w tym, że udajemy się wirtualnego sklepu z częściami i kupujemy to co nas interesuje, a nie z góry mamy narzucone 1,2,3. Właśnie takie fajne rozwiązanie miał Street Legal Racing 1 i 2 (heh - kupujemy jeden reflektor, bo na drugi nie ma kasy, albo jedziemy bez wszystkich szyb, bo trzeba było kupić nową część do silnika :D), ale gra została jakby "skreślona: przez swój niezbyt ciekawy engine... Gdyby powstała gierka powiązana z tym wszystkim co najlepsze w SLR (może jeszcze potem fizyka jazdy [po zainstalowaniu paru patchy :D]) i z enginem i ogólnym wyglądem NFS U(2) - to byłby to hit nad hity... Być może właśnie ta nowa gierka (Street Racing Syndicate) jest właśnie tą grą... Dodatkowo tam jeszcze mamy ucieczkę przed policją :D... Nie twierdzę, że Underground 2 będzie zły (i tak będę w niego grać :D), ale przez swoje "Sztuczne" ograniczenia nie w pełni rozwija swe skrzydła... Dobrze, że w U2 dodali chociaż opcję Free Ride...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajna gierka, ale po miesiacu mi sie juz znudzila, chociaz nie gralem z kodami. najfajniejszy w tej grze jest tuning wózków:). i chyba tylko z tego powodu gralem w ta gre.. gra mi sie znudzila przede wszystkim przez brak nowych czesci do auta no i powtarzajace sie trasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest po prostu nudna . Nie lubie samochodówek 8)

Kolego wkurzasz mnie nie na zarty :) a wszystko dlatego bo twoje posty sa statsiarskie(czy jak to sie pisze :lol: ) :wink:

Nie jestem twoim kolegą. O co ci chodzi :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Argumentacja jest bardzo ciekawa - powiedz może dokładniej, który samochód jest wg Ciebie nudny :D ? A tak w ogóle skoro nie lubisz gier samochodowych - to po co udzielasz się w tym temacie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra już nie bede sie wpisywał . A tym samym nie powiem ci który samochód mi sie podoba :roll:

Koles skad zes sie urwal ???!!!! Chcesz sobie posty nabijac i myslisz , ze to ci w czyms pomoze ?! Powiem ci cos : SPAMERZY ( tacy jak ty ) SUX :!: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matiquert

Gra ta miala byc zwykla komercja lecaca na popularnosci hollywood-ich produkcji. Pierwsze wrazenia mogly byc wlasnie takie, ale juz po kilku minutach nie przeszkadzal mi juz nawet ostro bijacy w oczy plastik i silikon :) zaleta to grywalnosc i to ona spowodowala, ze o grze wciaz sie mowi, a nawet ciagle wraca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...