Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

Najbardziej podoba mi się to uczucie prędkości. Nawet po wyłączeniu motion blura(moj GF2 go nie obsługuje :( ) czułem się jakbym jechał rakietą.

Wbrew temu co często się mówi gra ma dosyć niskie wymagania. Na moim GF2 Ti 64 MB, 256 RAM i Athlonie 1700+ gra zasuwała praktycznie bez zacięć w 1024*768, 32bit, większosc detali na high.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się to uczucie prędkości. Nawet po wyłączeniu motion blura(moj GF2 go nie obsługuje :( ) czułem się jakbym jechał rakietą.

Wbrew temu co często się mówi gra ma dosyć niskie wymagania. Na moim GF2 Ti 64 MB, 256 RAM i Athlonie 1700+ gra zasuwała praktycznie bez zacięć w 1024*768, 32bit, większosc detali na high.

A ja gram na C670 128MBRAM GF2MX64MB i na minimalnych detalach gra chodzi tylko z lekkim cięciem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się to uczucie prędkości. Nawet po wyłączeniu motion blura(moj GF2 go nie obsługuje :( ) czułem się jakbym jechał rakietą.

Wbrew temu co często się mówi gra ma dosyć niskie wymagania. Na moim GF2 Ti 64 MB, 256 RAM i Athlonie 1700+ gra zasuwała praktycznie bez zacięć w 1024*768, 32bit, większosc detali na high.

Niesamowite uczucie predkosci jest pod koniec gry. Jak przeszedlem gre i zaczalem grac od nowa do denerwowaly mnie te powolne smochodziki :P .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite uczucie predkosci jest pod koniec gry. Jak przeszedlem gre i zaczalem grac od nowa do denerwowaly mnie te powolne smochodziki :P .

Ta też pamiętam, ten ból gdy przesiadłem się z SUPERszybkiej Acury RSX do powolnego (z samego początku) Peugeot'a 206 ;)

ale dałem radę i już po 1 ulepszeniu było mi znacznie lepiej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym rozbudowanym Tuningim to lekka przesada chyba, bo wydaje się, że Street Legal pod tym względem jest lepszy... Ale ogólnie jest OK... Trzeba poczekać co będzie z JUICED - ten też zapowiada się ciekawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... do tej gry trzeba podejsc na spokojnie ... jak ja pierwszy raz zobaczylem na X-boksie i do tego po francusku ... to mi sie odechcialo, jednak zmusilem sie pozniej zeby pograc ... i uwazam ze ta gra jest wysmienita ! Spodobala mi sie do tego stopnia ze kupilem ja sobie oryginalna na pc [na x-pudle wczesniej tylko gralem u kuzynow] ... i jestem wniebowziety... a nic koncze ... bo kolejny Drag na mnie czeka [wtajemniczeni wiedza o co chodzi :twisted: ]

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość copkilller
Grafika i Muzyka są świetne!! Ale........gra się szybko nudzi. :( Doszedłem do 17 planety i troche mi się już zaczeło nudzić. Ciągle te same plansze. :?

o to chodzi przeciez - nielegalne wyscigi to nie paryz-dakkar tylko rajdy po ulicach wlasnego miasta (przynajmniej z założenia :) ), a plansze są na tyle dobrze pomyślane że nie ma wrażenia wtórności a jedynie przy dalszych wyścigach jest to ułatwieniem gdy zna się pewne odcinki tras. Gra jest genialna razem ze swoim sztandarowym utworem "get low". Ten caly "juiced" po screenach nie zrobil na mnie jakiegos oszalamiajacego wrazenia, nfsu jest po prostu (jak na razie) najlepszy w tej dziedzinie :). Gdyby nie ten pechowy rajd 103 (bedzie mi sie po nocach snił) z 6 okrazeniami to gra bylaby bezbledna (bo brak uszkodzen to niby nie wina autorów a producentów części i fur) w tresci grywalnosci :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Underground to gra moich marzeń i wcale nie przesadzam!!!!

Mogę grać w niego godzinami i zapominam o wszystkim.

Gra ma wszystko co potrzebne jest prawdziwemu graczowi : akcja, szybkość, super autka, muzyka po prostu rozwala i wogóle wszystko jest zaje**** (ekhm... :roll: - GrOund) w tej grze. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość soundluk
Gra jest super. Jedynymi wadą, moim zdaniem, jest brak jakichkolwiek efektów czołowego zderzenia ze ścianą przy prędkości wysoko przekraczającej 200 km/h

wlasnie - szkoda ze tego nie ma

po walnieciu w sciane nie trzeba by bylo resetowac wysnigu - sam by sie od nowa wlaczyl, bo tym czyms co zostaje z samochodu po walnieciu w sciane przy predkosci 200km/h nie da sie nawet 10m przejechac... :twisted:

:P:P:P:P:P

troche dziwne myslenie... :? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _splash_

No to tak: EA jak widac odeszła od ideii robienia scigałek z super szybkimi (i drogimi) wozami, a zamiast tego dała nam rozkosz prowadzenia bryczek z klasy kompakt i wyższej ( lecz stuningowanych) . Uważam, że to cienki pomysł , bo jazda Golfem (nawet stuningowanym) nie da takiej przyjemności jak jazda Porsche 911 Carerra albo BMW M5 więc tu panom z EA Games się nie udało. Co do reszty gry, mapy są zbyt pokręcone , i jeszcze nie widzialem miasta , w którym na co drugim skrzyżowaniu byłaby droga zablokowana z powodu robót ulucznych (chyba , że to jakiś kraj wysoko rozwijający sie, a nie Polska :evil: .... ). Grafika, bardzo ładna, choć Alufelgi mogliby lepsze zrobić... Fajne refleksy światła odbijające sie na mokrej nawierzchni. Sama jazda ... gorsza niż w NFS:HP2. SAmochody, przez to , że mają obniżane zawieszenie, sprawiają wrażenie jakby jechały cały czas "na brzuchu". Tryb kariery fajny choć porównywalnie nudny jak w Midnight Club 2. Oceniam NFS:U na 4-/6 ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam swoje zdanie o tej grze. Sądzilem że jest nudna i malo orginalna. Przy drugim podejściu okazuje sie super scigalką z super grafiką i taką muzą. Po prostu czad :D

Stary!! Jak zagrasz w Gran Turismo 3, to z pewnością wrócisz do swojej pierwotnej oceny!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak: EA jak widac odeszła od ideii robienia scigałek z super szybkimi (i drogimi) wozami, a zamiast tego dała nam rozkosz prowadzenia bryczek z klasy kompakt i wyższej ( lecz stuningowanych) . Uważam, że to cienki pomysł , bo jazda Golfem (nawet stuningowanym) nie da takiej przyjemności jak jazda Porsche 911 Carerra albo BMW M5 więc tu panom z EA Games się nie udało. Co do reszty gry, mapy są zbyt pokręcone , i jeszcze nie widzialem miasta , w którym na co drugim skrzyżowaniu byłaby droga zablokowana z powodu robót ulucznych (chyba , że to jakiś kraj wysoko rozwijający sie, a nie Polska :evil: .... ). Grafika, bardzo ładna, choć Alufelgi mogliby lepsze zrobić... Fajne refleksy światła odbijające sie na mokrej nawierzchni. Sama jazda ... gorsza niż w NFS:HP2. SAmochody, przez to , że mają obniżane zawieszenie, sprawiają wrażenie jakby jechały cały czas "na brzuchu". Tryb kariery fajny choć porównywalnie nudny jak w Midnight Club 2. Oceniam NFS:U na 4-/6 ...

Skoro nie podobaja ci sie samochody to zostan przy porzednich czesciach NFS. Osobiscie nie wyobrazam sobie gry o idei takiej jak w Undergroundzie, w ktorej bylyby tylko samochody typu porshe czy ferrari. Nie pasuja one zupelnie do ulicznych wyscigow.

Druga sprawa to nie wiem czemu czepiasz sie obnizonych zawieszen?? To jest chyba normalne ze tak stuningowany samochod musi miec obnizone zawieszenie aby byl bardziej aerodynamiczny.

To ze mapy sa pokrecone uwazam z plus. Zpewne wolalbys aby mapy byly takie jak w NFS:HP2 gdzie sie wogole hamulca nie uzywa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam swoje zdanie o tej grze. Sądzilem że jest nudna i malo orginalna. Przy drugim podejściu okazuje sie super scigalką z super grafiką i taką muzą. Po prostu czad :D

Stary!! Jak zagrasz w Gran Turismo 3, to z pewnością wrócisz do swojej pierwotnej oceny!

Staaaary. Moze mi sie wydaje, ale ta gra jest na konsolach. A ja nie mam. A pozatym wiem, że na konsoli takich zręcznościoych i dobrych samochodówek jest mnóstwo, a na PC dużo mnije.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość soundluk
To ze mapy sa pokrecone uwazam z plus. Zpewne wolalbys aby mapy byly takie jak w NFS:HP2 gdzie sie wogole hamulca nie uzywa ;)

a kto w undergroundzie uzywa hamulca? ;)

ja tam nawet jak chce to nie zdaze bo w sciane przyrzne i zahamuje sam :) (pelen automatic - suuuper :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość soundluk

jak masz wycwiczone gdzie, jak mocno i pod jakim katem w sciane walnac to hamulec przestaje byc potrzebny

chociaz przyznam, ze na niektorych zakretach (czyli na takich, na ktorych nie ma za bardzo od czego sie odbic :P ) hamulec to dobra rzecz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Doctor_Andre

Need for Speed Undreground to najlepsza część tej serji!!! Bardzo podobają mi się nowe tryby gry, w szczególności Drift!!!! Nie wiem czy w jakiejkolwiek innej grze zastosowano taki tryb rozgrywki ale jest on geniealny :D Bardzo podoba mi się też Drag - gaz do dechy, zmiana biegów, lewo, prawo i ..... w pociąg przy prędkości 200 km/h!!!! Trochę żałuję że nie ma systemu uszkodzeń bo chciałbym się przekonać co by z niego zostało (o ile coś by zostało) po takiej kraksie :twisted: Sam próbować raczej nie będe.... Co do grafiki - jest odlotowa :D Piękne miasto by night, mnóstwo światełek a na drodze ściga się czterech wariatów :twisted: Bosko!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...