Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

a mnie najbardziej podobał się pierwszy underground, jezu jak sobie pomyślę ile ja godzin przy tym spędziłem oooch, to nie była gra, to była poezja :lol: zauważyłem że na tym forum na samym początku ktoś stwierdzil że nie trzeba używać hamulcy, wielki błąd a nawet największy jaki można popełnić wiem, bo jestem całkiem dobry w te klocki, skromnie się chwaląc, wszystkie nfsy od porshe poczynając do carbona przeszedłem z każdym wyścigiem na pierwszym miejscu :wink: hehh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

undergroundy i most wantedy to nic przy

NFS III: Hot Pursuit

:D

Gierka cudo, jedna z osatnich z widokiem z kabiny, cudowne autka, takowez trasy no i tytulowy hot pursuit.

Ale, mam pytanie: skad mozna sciagnac dodatkowe samochody do tej gry? Google zawodzi, a na official EA site nie ma nic :/

Help please :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

undergroundy i most wantedy to nic przy

NFS III: Hot Pursuit

:D

Gierka cudo, jedna z osatnich z widokiem z kabiny, cudowne autka, takowez trasy no i tytulowy hot pursuit.

Ale, mam pytanie: skad mozna sciagnac dodatkowe samochody do tej gry? Google zawodzi, a na official EA site nie ma nic :/

Help please :(

ooo taaak gierka cudo i ta wspaniała grafika :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uparty jak osioł pozostanę na swoim: mnie najbardziej podobał się underground głównie ze względu na możliwość mocnego tuningu wozów, och jakaż to była radocha tuningować każdy wózek, pamiętam jak tworzyłem te dzieła, po prostu nie posiadałem się ze szczęścia. Ta gra znaczyła dla mnie więcej niż "zwyczajna" trójka. chociaż wózki też były fajne... ale nie... dla mnie to zdecydowanie nie to samo co przełomowy underground! :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Need For Speed, odcinek 2666, pt. "ProStreet"

Fajnie, czekam juz na NFS: Na wakacjach, NFS: Zwierzaki... Jeszcze lepiej by bylo, jakby wydawali dodatki (ofkoz po 79zł), np. "NFS Tuning Pack: White edition", "NFS Tuning Pack: Black edition", "NFS Tuning Pack: Diamond edition". Miloby bylo miec tez mozliwosc zakupu poszczegolnych czesci (np po 9,99zł) takich jak "NFS: Wydech do Nissana z trzykrotnie cieniowanego aluminium, pomalowany w serduszka".

No coz... Dziekuję, postoję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Need For Speed, odcinek 2666, pt. "ProStreet"

Fajnie, czekam juz na NFS: Na wakacjach, NFS: Zwierzaki... Jeszcze lepiej by bylo, jakby wydawali dodatki (ofkoz po 79zł), np. "NFS Tuning Pack: White edition", "NFS Tuning Pack: Black edition", "NFS Tuning Pack: Diamond edition". Miloby bylo miec tez mozliwosc zakupu poszczegolnych czesci (np po 9,99zł) takich jak "NFS: Wydech do Nissana z trzykrotnie cieniowanego aluminium, pomalowany w serduszka".

No coz... Dziekuję, postoję.

nie bardzo rozumiem o co chodzi w tym poście, nie lubisz tuningu czy co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo rozumiem o co chodzi w tym poście, nie lubisz tuningu czy

co?

1. Post podszyty sporą dawką ironii

2. EA zaczyna robić NFS-y na "odwal się" przy czym oczywiście opisuje wszystko jako rewolucję październikową. Kupa reklamy a rzeczywistość okazuje się być zgoła odmienna. Coś jak spotkanie po gadce przez internet z laską która miała być sobowtórem Moniki Belluci, a okazuje się być klonem R. Beger. Niestety, dzisiaj liczą się zyski.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w każdą część NFS więc trochę o ewolucji serii wiem. Na początku uwielbiałem NFS III Hot Pursuit. Gra na dwóch była super. Potem Porsche 2000 - ideał. Hot Pursuit II - piękna grafika i tony samochodów. Nadeszła rewolucja. Underground - możliwość tuningu odbiła się pozytywnie na grywalność. Underground 2 - możliwość jazdy po mieście. Części więcej niż silikonu w cyckach Dody. Ale niestety trochę długa a potem nudna. Most Wanted - super grafika policyjne pościgi i wciągająca fabuła. Carbon - zaletą jest grafika ale autosculpt nie wypalił i do tego krótka. Najgorszą częścią NFS był Carbon. Bo każda wcześniejsza przykuwała do monitora i każdy był "najedzony" a Carbon to tak jakby ci ktoś zabrał talerz w połowie konsumpcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marzy mi się nfs w grywalnością undergrounda, ilością części większą niż metrów ma mount everest i do tego żeby można jeszcze ściągać nowe samochody i części z neta za free. eeech... niestety tak to chyba tylko w erze :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób mi przysługę i nie pie**** takich głupot że widzisz więcej niż samochody z fnf rodem bo ja po prostu kocham tuning a to nie znaczy że jestem dzieciakiem któremu zaświecą się oczy na widok bylewozu!!! :x

Zrób mi przysługę i poczytaj regulamin - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz tylko ile masz lat i to mi wystarczy.

Ja w samochodówkach widzę coś więcej niż te wszystkie wodotryski, naklejki, neony i tuning po którym rzekomo Golf II LPG pojedzie 300km/h. Koniec dyskusji. Wiem co nieco o samochodach, to moje hobby. W samochodówki gram od 4 roku życia i nie wmawiaj mi że nie widzę w samochodówkach czegoś więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz tylko ile masz lat i to mi wystarczy.

Ja w samochodówkach widzę coś więcej niż te wszystkie wodotryski, naklejki, neony i tuning po którym rzekomo Golf II LPG pojedzie 300km/h. Koniec dyskusji. Wiem co nieco o samochodach, to moje hobby. W samochodówki gram od 4 roku życia i nie wmawiaj mi że nie widzę w samochodówkach czegoś więcej.

niech cie to nie interere ile mam lat i przestań się wykłucać rozwiązanie jest proste: ja lubię tuning, ty go nie lubisz i koniec

p.s musisz się do mnie przyczepiać że coś lubię?! ja się na ciebie nie boczę że nie lubisz tuningu ale przynajmniej nie pluj innym w twarz za to że lubią bo narobisz sobie wrogów, wiem coś o tym i się zmieniłem, ty też się zmień

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób mi przysługę i nie pie**** takich głupot że widzisz więcej niż samochody z fnf rodem bo ja po prostu kocham tuning a to nie znaczy że jestem dzieciakiem któremu zaświecą się oczy na widok bylewozu!!! :x
niech cie to nie interere ile mam lat i przestań się wykłucać rozwiązanie jest proste: ja lubię tuning, ty go nie lubisz i koniec

p.s musisz się do mnie przyczepiać że coś lubię?! ja się na ciebie nie boczę że nie lubisz tuningu ale przynajmniej nie pluj innym w twarz za to że lubią bo narobisz sobie wrogów, wiem coś o tym i się zmieniłem, ty też się zmień

Gadasz zupełnie jak mój kuzyn który również ma hopla na puncie NFSów od Underground wzwyż. Raz nawet powiedział, że to bardzo realistyczne wyścigi (LOL). Jak to usłyszałem to normalnie padłem. Na dodatek uważa serię TOCA (tę nową) za mało realistyczną (ROTFL).

Prawda jest taka, że po pierwszym Underground EA zaczęło zrzynać pomysły z serii Midnight Club. To przecież tam po raz pierwszy można było jeździć po całym mieście i szukać innych kierowców. Tam też pierwszy raz pojawiły się Muscle Cars (jeden był już w "dwójce). Niestety MC II wyszło na PC na równi z NFS: U (pierwszym) i przez to nie sprzedał się dobrze. Przez to MC III Dub Edition nie pojawiło się na PC. Musisz wiedzieć, że gra jest o niebo lepsza od NFS: U2, Most Wanted i Carbona. Jest tam masa aut i na dodatek motocykle. Jest nawet wersja "Remix" z rozszerzoną listą pojazdów. Do tej pory EA stara się dorównać, ale na konsolach w dziale "tuning i miejskie wyścigi" rządzi Midnight Club (poza PGR na X'a). Jak ktoś ma PS2 albo X'a, a jeszcze w to nie grał to polecam.

Rockstar ratuj nas! Nie chcemy więcej tuningu made in EA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób mi przysługę i nie pie**** takich głupot że widzisz więcej niż samochody z fnf rodem bo ja po prostu kocham tuning a to nie znaczy że jestem dzieciakiem któremu zaświecą się oczy na widok bylewozu!!! :x
niech cie to nie interere ile mam lat i przestań się wykłucać rozwiązanie jest proste: ja lubię tuning, ty go nie lubisz i koniec

p.s musisz się do mnie przyczepiać że coś lubię?! ja się na ciebie nie boczę że nie lubisz tuningu ale przynajmniej nie pluj innym w twarz za to że lubią bo narobisz sobie wrogów, wiem coś o tym i się zmieniłem, ty też się zmień

Gadasz zupełnie jak mój kuzyn który również ma hopla na puncie NFSów od Underground wzwyż. Raz nawet powiedział, że to bardzo realistyczne wyścigi (LOL). Jak to usłyszałem to normalnie padłem. Na dodatek uważa serię TOCA (tę nową) za mało realistyczną (ROTFL).

Prawda jest taka, że po pierwszym Underground EA zaczęło zrzynać pomysły z serii Midnight Club. To przecież tam po raz pierwszy można było jeździć po całym mieście i szukać innych kierowców. Tam też pierwszy raz pojawiły się Muscle Cars (jeden był już w "dwójce). Niestety MC II wyszło na PC na równi z NFS: U (pierwszym) i przez to nie sprzedał się dobrze. Przez to MC III Dub Edition nie pojawiło się na PC. Musisz wiedzieć, że gra jest o niebo lepsza od NFS: U2, Most Wanted i Carbona. Jest tam masa aut i na dodatek motocykle. Jest nawet wersja "Remix" z rozszerzoną listą pojazdów. Do tej pory EA stara się dorównać, ale na konsolach w dziale "tuning i miejskie wyścigi" rządzi Midnight Club (poza PGR na X'a). Jak ktoś ma PS2 albo X'a, a jeszcze w to nie grał to polecam.

Rockstar ratuj nas! Nie chcemy więcej tuningu made in EA!

wielkie dzięki ale ja mam tylko blaszaka więc sobie w to nie pogram :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic do tuningu nie mam. Nie podobają mi się poglądy, że Underground/MW/Remiza Challenge rządzi bo tak i już. I że tam jest super realistyczny model jazdy. I że tam jest tuning. Co powiesz o NFS Porsche? Tam też był tuning. Ba, był całkiem mądrze zrobiony, bo nie można było założyć do samochodu 10 odelżonych kół zamachowych. Heh, ale co ja się będę wykłócał, większość nastolatków grających w nowe NFSy nie wie nawet co to koło zamachowy. Pozdro i poćwicz, kończę rozważania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic do tuningu nie mam. Nie podobają mi się poglądy, że Underground/MW/Remiza Challenge rządzi bo tak i już. I że tam jest super realistyczny model jazdy. I że tam jest tuning. Co powiesz o NFS Porsche? Tam też był tuning. Ba, był całkiem mądrze zrobiony, bo nie można było założyć do samochodu 10 odelżonych kół zamachowych. Heh, ale co ja się będę wykłócał, większość nastolatków grających w nowe NFSy nie wie nawet co to koło zamachowy. Pozdro i poćwicz, kończę rozważania.

nfs porshe to ja uwielbiam mimo że tuning wizualny był tam taki, że prawie wcale go nie było ale model jazdy był świetny.

p.s zachowujesz się jak starzec, ciągle tylko ty masz rację, według ciebie inni nic nie wiedzą, a ty jesteś profesorem do wszelkich spraw.

ciekawi mnie tylko czy jak się nachylasz to też jęczysz :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha-ha-ha popłaczę się ze śmiechu. Widzę, że ciebie interesuje TYLKO tuning wizualny. Tesco i dział "akcesoria samochodowe" stoją przed Tobą otworem :)

dla twojej wiadomości, uparciuchu od siedmiu boleści, nie interesuje mnie TYLKO tuning wizualny! i nie masz podstaw żeby tak sądzić. Denerwujesz mnie już, czemu nie dasz mi spokoju ciągle tylko twoje żałosne "JA" weź sie przeżuć na inne forum i tam trój ludziom tyłki za przeproszeniem bo mam cię już serdecznie DOŚĆ!!!!!! :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dyskutuję z tobą. Nowe NFSy to już jechanie na marce po najmniejszej linii oporu. Tak, wyglądają super obsługują Shadery-bajery ale mnie to już jakoś nie bawi. Wow 78 prawdziwych wozów. Super. Ale co z tego jak jeździ się nimi niezbyt ciekawie, przy 300 można przywalić bez konsekwencji w drzewo, a wszystko tak się świeci i błyszczy że aż mnie mdli. NFS skończył się na Kill'em'all. Reszta to już tylko komercha ;)

Ja już się w ten temat nie angażuję, wszakże dzwon głośny bo pusty w środku, więc nie mam szans go przekrzyczeć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dyskutuję z tobą. Nowe NFSy to już jechanie na marce po najmniejszej linii oporu. Tak, wyglądają super obsługują Shadery-bajery ale mnie to już jakoś nie bawi. Wow 78 prawdziwych wozów. Super. Ale co z tego jak jeździ się nimi niezbyt ciekawie, przy 300 można przywalić bez konsekwencji w drzewo, a wszystko tak się świeci i błyszczy że aż mnie mdli. NFS skończył się na Kill'em'all. Reszta to już tylko komercha ;)

Ja już się w ten temat nie angażuję, wszakże dzwon głośny bo pusty w środku, więc nie mam szans go przekrzyczeć.

oo taaa, to pewnie wszystko dlatego że masz za słabego kompa :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo taaa, to pewnie wszystko dlatego że masz za słabego kompa :lol:

Jasne, bo Tobie wszystko mamusia i tatuś kupują, nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że kiedy jest się już starszym niż Twoje 12 czy 13 lat (poziom wypowiedzi wiele mówi o człowieku) nie ma się kasy tylko na przyjemności, trzeba się jeszcze jakoś utrzymać. Więc łaskawie proszę mi tu bez takich.

Zgadzam się z Neo w pełnej rozciągłości. Target obecnych NFS-ów to ok 14 lat, a szczytem serii było Porsche. W tej części było widać pasję, zaangażowanie się do marki......nie było przesady, był rzetelny dobrze wyważony tuning, nie było dialogów typu "Odpicuj mi furę ziąąą" czy cwaniakowatych bohaterów. To było dobre, wyścigowe rzemiosło jakich dzisiaj nam niestety brakuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nowe NFSy sa robione dla pokolenia MTV ("oooł meeen, ale masz duzy wydech!"). Poza tym wiekszosc dzieciakow (i kto to mowi, sam mam 14 lat:P) sie rajcuje, ze wszystko sie blyszczy i az wali po oczach :/ Musze przyznac, ze jak gralem w demka nowszych NFSow to wylaczalem blur i te inne scierwa, bo jak co chwile oslepia cie jakis neon, a swiat wyglada jakby ktos ci dmuchal w oczy suszarka, to mozna oszalec -.-

Poza tym, to wszystko jest teraz zrobione zeby sie spodobalo dzieciakowi, z bogatymi starszymi... A rodzice sie tylko uciesza, ze dziecko gra w gre wyscigowa, a nie napadalsko-zabijacka ( ;) ).

A do klientow przemawiaja takie rzeczy jak:

-100 czy ile tam licencjonowanych (bo to najwazniejsze) samochodow

-tysiace czesci (takze licencjonowanych)...

Do tego wrzuci sie jakas fajna, silikonowa panne na okladke, zeby dzieciak mial sie do czego slinic i.. JEST! SUKCES! Milion kopii sie rozeszlo...

...a za rok czesc nastepna, i rewolucyjne zmiany, takie jak kolejne 50 samochodow i kolejne czesci. Ahh, i jeszcze troche rozmycia i HDRu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...