Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

No ale w sumie to po co komu dziesięć samochodów w jednej karierze? No chyba że chce się pokazać jakim się jest dobrym w samochodówki:) Ja tam miałem zawsze trzy auta. No góra cztery, ale to wtedy był jakiś Hammer albo Cadillac aby móc sobie pooglądać prawdziwą "siłę". :P

Chodzi mi o sloty w menu Moje Samochody w którym można tuningować auta do szybkich wyścigów. Pół biedy jakby można było zmieścić z każdego samochodu jeden egzemplarz, ale nawet do tego nie starczy :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o sloty w menu Moje Samochody w którym można tuningować auta do szybkich wyścigów.

No fakt. Trochę głupio że są te ograniczenia. Twórcy chyba nie przewidzieli że ktoś będzie chciał sobie trochę potuningować. A może mieli do tego jakiś powód...Na przykład gra by wolniej działała czy coś. Nie wiem nie jestem programistą R* (niestety) to wam nie powiem :) Pozostaje nam mieć nadzieję że w kolejnej części NFS będzie tu już naprawione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można kupić za niewiele ponad 30 zł.

Carbon to niestety pierwsza część serii której nie zamierzam skończyć drugi raz :(

Mimo świetnych wozów (MUSCLE!!!!!) nie przyciąga, właściwie w niczym, grafika przebajerzona, same wyścigi wieją nudą, no i jest trochę za łatwa :? Gdzie tam jej replayability do Undergrounda....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można kupić za niewiele ponad 30 zł.

Carbon to niestety pierwsza część serii której nie zamierzam skończyć drugi raz :(

No ja raczej też takiego zamiaru nie mam. Chyba że już nie wychodziłby żadne porządne gry samochodowe, to bym do Carbona wrócił. Ale jak na razie nic na to nie wskazuje więc śpię w spokoju oczekując na kolejnego NFSa i Test Drive Unlimited :)

(...)same wyścigi wieją nudą,

No powiewają nudą że się przeziębić można. Opowiem wam moją autentyczną przygodę z Carbona :lol: Otóż pewnego dnia kontynuowałem jego przechodzenie. Przejechałem kilka wyścigów, aż w końcu postanowiłem sobie włączyć wyścig który dostępny jest po opanowaniu jednego z czterech terytoriów. Jak wiadomo są one dość długie. No i znudziło mnie to do tego stopnia iż po 5 minutach jazdy zapomniałem skręcić i wjechałem prosto w ścianę :wink: To pół biedy, ale na tym samym okrążeniu jakąś minutę później nie zauważyłem że ktoś jedzie wprost na mnie no i BANG :!: czołowe i strata prowadzenia :roll:

PS Już wiem jak kończy się jazda samochodem gdy jest się zmęczonym :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to coraz więcej rzeczy odejmowali

a coraz mniej odejmowali

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi, ale NFSU2 jest moim zdaniem najlepszą częścią licząc od NFSU. Spore miasto, mnóstwo możliwości tuningu, niezłe wozy (Mazda Miata MX5!)... w Most Wanted było kilka świetnych rzeczy (pościgi czy grafika) ale Carbon... zagrałem w demo i to mi wystarczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to coraz więcej rzeczy odejmowali

a coraz mniej odejmowali

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi,

Kolega chyba miał na myśli to że do kolejnych części NFSa coraz mniej rzeczy DODAJĄ a coraz więcej odejmują (z tym się w 100% zgodzę i jest to niestety trochę denerwujące). Po prostu myślał jeszcze o poprzednim zdaniu. Dobrze rozumiem? Bo jeśli nie to sorki, ale ja też nie kapuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz pozostaje kwestia znalezienia osoby która mieszka w tej samej miejscowości co Ty, lub tez nieopodal jej. Nie sądzę żeby ktoś chciał Ci wysłać grę za którą zapłacił jakieś tam pieniądze jeśli Cię w ogóle nie zna. Zapewniam Cię że łatwe to nie będzie. No chyba że mieszkasz w jakimś większym mieście, lub w pobliżu i by Ci się chciało kawałek przejechać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NFS: Carbon

Gdy po raz pierwszy bawiłem się w trybie kariery, jeździłem autami "tuningowanymi" i "egzotycznymi". Dopiero gdy zacząłem po raz drugi przechodzić tryb kariery, zdecydowałem się na "muscle". I co? Świetnie się nimi jeździ! Mają dobre przyspieszenie, fajnie "wchodzą" w zakręty. Polecam przejazdzke takim wozem. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NFS: Carbon

(...) zdecydowałem się na "muscle". I co? Świetnie się nimi jeździ! Mają dobre przyspieszenie, fajnie "wchodzą" w zakręty. Polecam przejazdzke takim wozem. ;)

No ba! :D Muscle to IMO najlepsza grupa samochodów w Carbonie, i niech mi ktoś powie że "eeee a nimi się truudno jeździiii......" po prostu wymagają więcej skupienia i kontroli, to oczywiste, że ktoś, kto jeździł dotychczas tylko młynkami do kawy mającymi warstwę pattexu na oponach (mówię tu o importach ofkoz :P ) poczuje różnicę, to dwa rożne motoryzacyjne światy.A jeśli ktoś narzeka, że sterowanie musclami w Carbonie jest trudne, to polecam mu odpalenie "Juiced" i przejażdżkę np. Camaro czy Viperem :twisted: .......ktoś jeszcze marudzi? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sie zgodze.Muscle sa wysmienite.A co do reszty carbona....hmmm jak by to powiedziec...za cene nieco tylko mniejsza od tych spod znaczku Micro****dostajemy raptem 3-4 godzinki rozrywky w singlu.Ja rozumiem...jest multi co troszke przedluzy zywotnosc ale...co za patafiany wyciely z nfs'a dragi? Jestem bardzo zasmucony.EA sie nie popisala...koniec serii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta mi się chce kupować porysowanej płyty na aukji albo na jakiejś innej stronie. zresztą tego undergrouda to możecie tamieścić np. za 2 miechy na cd-cover!!! u mnie ekipa to wymiata w carbona robiąc drify a ja chce skorzystać z dragu i najlepiej mi się jechało w undergroundzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale...co za patafiany wyciely z nfs'a dragi? Jestem bardzo zasmucony.EA sie nie popisala...koniec serii?

Szczerze w to wątpię.

Nie ubija się kuraka ktory znosi złote jaja.

Carbon mimo swoich niewątpliwych wad sprzedał się bardzo dobrze' date=' głównie za sprawą marketingu. Na pewno za rok, może parę miesięcy usłyszymy że EA pracuje już nad kolejną odsłoną, i, miejemy nadzieję że wyciągnie wnioski z Carbona :)

I chyba nikt nie chciałby żeby taka wyśmienita seria jak NFS skończyła się taką słabą częścią, więc IMO następny NFS jest pewny jak śmierć. I podatki :)

ta mi się chce kupować porysowanej płyty na aukji albo na jakiejś innej stronie

Taaa, lepiej ukraść nie? Oj ludzie, ludzie...

zresztą tego undergrouda to możecie tamieścić np. za 2 miechy na cd-cover!!!

Może zamieszczą.To jest w FAQ napisane :P

BTW. może nie zauważyłeś' date=' ale EA jakoś niechętnie sprzedaje swoje gry na covery pism.[/quote']

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carbon mimo swoich niewątpliwych wad sprzedał się bardzo dobrze' date=' głównie za sprawą marketingu. [/quote']

Zdecydowanie. Wszyscy (do tego grona zaliczałem się również ja) mieli nadzieje że będzie to gra co najmniej na tym samym poziomie co MW, a wszystko wskazywało na to iż Carbon będzie jeszcze lepszy. No niestety się zawiedliśmy.

IMO następny NFS jest pewny jak śmierć. I podatki :)

Musiało by się stać coś strasznego' date=' aby przestano robić gry z tej serii. Koniec świata, upadek EA lub brak sprzedaży :)

BTW. może nie zauważyłeś, ale EA jakoś niechętnie sprzedaje swoje gry na covery pism.

Może uważają że zamieszczanie ich gier w pismach branżowych, to po prostu ostateczność i nie chcą tego robić żeby pokazać że to nie koniec. No i w sumie mają rację :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli nie dodawać tylu niepotrzebnych bajerów ... moim zdaniem , drift jest .. gorszy niz w U2 .. nie musicie sie ze mna zgodzic .. pamietam jak z kumplamy po oblookaniu F&F : Tokyo Drift, driftu nam sie zachciało .. a ze zaden jeszcze samochodu nie ma , postanowilismy sobie zrobic zawody na DK'a ( drift kinga ) w Undergroundzie 2 . Przez caly tydzien cwiczylismy, a pozniej kazdy ze swoja furą przyszedl do mojego kumpla ... u niego 2 mapki po miescie .. bylo nas 8 .. jezdzilem Nissanem Skylinem .. po tym etapie bylem 2 ( mialem okolo 700.00 pktów a lider ( hehe ) Krzysiek ok 900.00 wiec nie mialem zbytnich nadziei na zwyciestwo .. 2gi etap byl u mnie, 2 przejazdy po zamknietych torach ... tutaj jezdilem Audi TT , ogolna klasyfikacja przedstawiala sie mniejwicej tak :

Ja - 1.206.893 pkt

Krzysiek - 1.205.238 pkt ...

Zawazyl jeden maly poslizg ... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie carbon wogóle nie podoba jest on strasznie przebajerowany ( dziwna grafika na filmikach oraz pisk opon nawet na najmniejszym zakręcie ) i za krótki. ( całą grę pszeszedłem w 5 godzin :( )

W końcu EA musiała się zdarzyć wpadka. Ale w sumie pech że za naszych żyć im się to przytrafiło. Pamiętajmy jednak że obecny rok jest parzysty, a jak pisał w recenzji Allor, NFSy które się w nich ukazują są nieco gorsze. A teraz pocieszenie :lol: Nadchodzący wielkimi krokami rok 2007 nie jest parzysty :D Oj będzie dobry NFSik. Yyyy...Tz mam taką nadzieję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Need For Speed Carbon"-na jakich detalach pojdzie owa gierka moj sprzet to 512 RAM,AMD Sempron 2800+(2000MHz),GeForce 6200 128MB RAM (Pixel Shader 3.0 Vertex Shader 3.0 itd) WEll na jakich detalach moglbym pogrywac??? i to samo pytanie tylko do gry "Need Fore Speed Most Wanted".

Jednym słowem na jakich detalach na owym sprzecie pojda mi gry "NFSC"i "NFSMW"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...