Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

Ciekawy jestem tego autosculpture'a.jeżeli się sprawdzi to może być naprawdę niezłe bo sam niekiedy narzekałem na wygląd co poniektórych części (NFSU2!!!!!!! :evil: ) a teraz będzie można stworzyć coś naprawdę fajnego.Fajnego bo własnego!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest,jest demo NFS:CARBON :D/ :D/ :D/ :jupi: :jupi: ......ale nie to nie takie demo o jakim myślicie to demo na PS2 :cry: :cry: :cry: Dlaczego wszystko najpierw wychodzi na PS2 :x :x ściągnąłem chciałem zagrać ale przez emulator tak się cieło..... gorzej niż Spellforce 2 po polonizacji!!Ludzie jakie to będzie miało wymagania!?!?!?!?!??!?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak grałeś miałeś artefakty? Raczej napewno

Chodzi ci o takie białe plamki pojawiające się na ekranie :?: Jak tak to owszem co jakiś czas się pojawiały.

Demko owszem według niektórych nie powala ja nie wiem nerwy mi puściły w Menu głównym heh kiedy powstanie jakiś porząny emulator

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z tym cyklem zaczela sie od NFS III. Ale szczerze mowiac dopiero pierwszy Underground udowodnil mi ze seria NFS jest genialna. :] Obydwa Undergroundy i Most Wanted przeszedlem po kilka razy, w tej chwili czekam na NFS: Carbon. Czy sa juz wymagania sprzetowe tej gry? (watpie...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że są nawet oficjalne.

Windows XP Service Pack 2 (32-bit Version) orWindows 2000 Service Pack 4

CPU: 1.7 GHz or better

Ram: 1GB

DVD drive: 8x or faster DVD drive (Europe, CD drive for north america).

Disk space: 3 GB or mehr

Video: DirectX 9.0c compatible

Sound: DirectX 9.0c compatible

Supported additional controllers

Logitech Rumblepad

Logitech Dual Action

Xbox 360 Wired Controller

Logitech Momo Racing Wheel

Logitech G25 Racing Wheel

Graphics card with 64MB or more ram with the following gpu

NVIDIA GeForce4 Ti-4200

NVIDIA GeForce4 Ti-4400

NVIDIA GeForce4 Ti-4600

NVIDIA GeForce4 Ti-4800

NVIDIA GeForce FX Series

NVIDIA GeForce 6200

NVIDIA GeForce 6600

NVIDIA GeForce 6800

NVIDIA GeForce 7300

NVIDIA GeForce 7600

NVIDIA GeForce 7800

NVIDIA GeForce 7900

ATI Radeon 8500

ATI Radeon 9000

ATI Radeon 9100

ATI Radeon 9200

ATI Radeon 9500

ATI Radeon 9550

ATI Radeon 9600

ATI Radeon 9700

ATI Radeon 9800

ATI Radeon X300

ATI Radeon X550

ATI Radeon X600

ATI Radeon X700

ATI Radeon X800

ATI Radeon X850

ATI Radeon X1300

ATI Radeon X1600

ATI Radeon X1800

ATI Radeon X1900

Supported resolutions: 640x480 / 800x600 / 1024x768 / 1280x1024 / 1600x1200

NVIDIA GeForce MX-Series not supported

Według mnie troszkę przesadzone. Nie podano czy są to minimalne wymagania. :) I tak lepiej poczekac na demo sprawdzic co i jak. Bo czasami to wymagania są wyssane z placa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zresztą nawet na demku nie sprawdziłem wymagań bo demo mi się cieło (na Radku x800gto ultimate 2GB ramu i procku P4 2,66 :? :? ) nie wiem czy demo wydali przed optymalizacją czy nie bo naprawdę się zdziwiłem jak przy wyścigu zaczęło mi klatkować a pełniak już chodził płynnie

nawet u kolegi(Radek 9550 Sempron 3000+ i 512 RAMU) z wszystkimi bajerami i MAX detalami...

P.S. Sorry zapomniałem napisać chodziło mi o MOST WANTED

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zresztą nawet na demku nie sprawdziłem wymagań

Na jakim demku? Chodzi Ci o to demko na PS2? Jesli tak to nie ma sie tym co przejmowac. Ktos juz mowil ze to wszystiko przez emulator i po prostu roznice platformy.

Co do samych wymagan. To zgadzam sie, sa przesadzone. Sadze ze gra bedzie ciekac na sprzecie gorszym i to bynajmniej nie z minimalnymi detalami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chodziło mu o demo Most Wanted. Bo ciekawe skąd by wytrzasnął pełniaka :) No chyba, Ze ma jakieś dojścia do specjalnych kopii, albo rosyjskich piratów :lol:

Raczej tego tu nie było to dam:

:arrow: Gameplay by Gamesoft

:arrow: Track Drifting

:arrow: Canyon Drift

Miłego oglądania ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie się nie wydaje tylko tak jest. Carbon to Tokyo Drift. Poczawszy od samochodów a skączywszy na drifcie.

O czym był najnowszy fast&furios? O drifcie.

Jakie autka stanowiły główne role? Muscle cary, no i evo9. Zresztą wszystkie auta z f&f będą w carbonie. No może poza jednym, już nie pamiętam czy to był van czy co ale miał wytłoczone pięści :P Ale od czego jest wersja kolekcjonerska 8)

EA raczej dąży do zbicia jak największej kasy. Wiadomo ile będzie pr0 i el0 drifterów, co to o drifcie wszystko wiedzą bo grali w NFSC.

No ale i tak sam zagram bo grywalność zawsze dobra była w NFS'ach ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie się nie wydaje tylko tak jest. Carbon to Tokyo Drift. Poczawszy od samochodów a skączywszy na drifcie.

O czym był najnowszy fast&furios? O drifcie.

Jakie autka stanowiły główne role? Muscle cary, no i evo9. Zresztą wszystkie auta z f&f będą w carbonie. No może poza jednym, już nie pamiętam czy to był van czy co ale miał wytłoczone pięści :P Ale od czego jest wersja kolekcjonerska 8)

EA raczej dąży do zbicia jak największej kasy. Wiadomo ile będzie pr0 i el0 drifterów, co to o drifcie wszystko wiedzą bo grali w NFSC.

No ale i tak sam zagram bo grywalność zawsze dobra była w NFS'ach ;)

Trudno się z tym nie zgodzić...Swoją drogą mam prośbę do Ciebie, bo widzę że siedzisz dobrze w temacie tej gry. Jak będzie coś wiadomo o premierze, czy nawet demku, to zamieszaj to od razu w komentarzach, tudzież stosowne linki do materiałów. Jako że od poniedziałku wracam na studia (Chryste, co z moim wolnym czasem) nie będę miał możliwości śledzenia tego "na bieżąco" [zwłaszcza chodzi mi o edycję kol.)

Jak dla mnie to ten Tokyo Driftowy klimat odpowiada byłem w kinie na filmie i był fajny chyba nawet sobie soundtracka kupię .Drift w Carbonie wygląda zachecająco bo nie będą to już wąskie uliczki gdzie można będzie

przywalić w bandę w każdym momencie tylko szerokie ulice ogrodzone bandami .....jednak ten rok przerwy wyjdzie na dobre driftowi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chodziło mu o demo Most Wanted. Bo ciekawe skąd by wytrzasnął pełniaka :) No chyba, Ze ma jakieś dojścia do specjalnych kopii, albo rosyjskich piratów :lol:

Raczej tego tu nie było to dam:

:arrow: Gameplay by Gamesoft

:arrow: Track Drifting

:arrow: Canyon Drift

Miłego oglądania ;)

Z tego,co pokazały te driftowe filmiki można wywnioskować żę...drift w carbonie uproszczono! :? Po skończeniu ślizgu wóz (tu SUPRA-wózek dość ciężki w prowadzeniu)prawie automatycznie powraca w pozycję neutralną,a uderzenie w ścianę nie tyle co powoduje skasowania dotychczasowych punktów ile po prostu...zakończenie tegoż driftu!!!

Moim zdaniem EA postanowiła trafić do tych którzy unikali w porzednich częściach driftu jak ognia i IMHO uprościła model jazdy w drifcie :(

Co do oprawy to narazie z zauważalnych jest poprawienie textur asfaltu,lekko podrasowany wygląd furek i ładnie poprawiony efekt przednich świateł.Nie wiem natomiast co wymagałoby takiego sprzętu jak napisał Johnny Knoxville.(o ile są to wymagania minimalne :shock: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w kinie na filmie i był fajny chyba nawet sobie soundtracka kupię

Kamikadze czy co.

Serio podobal ci sie ten film???

Zwatpilem. Nie widzialem wiekszej kily od serii "Glupi i wsciekli" :cry:

Wiesz co kamikadze to ja nie jestem poprostu lubie takie filmy nie moja wina tak jest i już a oduczyć się tego nie potrafię .Drifty wyglądają jak żywcem z filmu i mi to pikuś czy ci się podoba czy nie bo ja i tak będe czekał na Carbona z wypiekami na twarzy nawet jakby zrzynał wszystkie elementy z Maluch Reacera...no co takie nawyki mam ,że jak się nowy NFS pojawia to ja muszę go mieć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego,co pokazały te driftowe filmiki można wywnioskować żę...drift w carbonie uproszczono! :? Po skończeniu ślizgu wóz (tu SUPRA-wózek dość ciężki w prowadzeniu)prawie automatycznie powraca w pozycję neutralną,a uderzenie w ścianę nie tyle co powoduje skasowania dotychczasowych punktów ile po prostu...zakończenie tegoż driftu!!!

Moim zdaniem EA postanowiła trafić do tych którzy unikali w porzednich częściach driftu jak ognia i IMHO uprościła model jazdy w drifcie :(

Co do oprawy to narazie z zauważalnych jest poprawienie textur asfaltu,lekko podrasowany wygląd furek i ładnie poprawiony efekt przednich świateł.Nie wiem natomiast co wymagałoby takiego sprzętu jak napisał Johnny Knoxville.(o ile są to wymagania minimalne :shock: )

Tak na Suprze ładnie ktoś śmigał, widziałeś filmik z Gamespota? Tam już tak różowo nie było, obijali się o bandy dość często i mało co nie wuypadli z trasy.

Wymagania wymaganiami, zresztą dość ludzi teraz szykuje się do upgrade'u kompa z powodu visty ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oprawy to narazie z zauważalnych jest poprawienie textur asfaltu,lekko podrasowany wygląd furek i ładnie poprawiony efekt przednich świateł.Nie wiem natomiast co wymagałoby takiego sprzętu jak napisał Johnny Knoxville.(o ile są to wymagania minimalne :Shock: )

Ja tam zdziwiony zbytnio nie jestem wymagania rosną co roku i trzeba się z tym pogodzić a poza tym jak powiedziałeś poprawiono tekstury asfaltu , modele furek , i efekt przednich świateł te dwa pierwsze a szczególnie drugi to jedne z najważniejszych elementów i wpływają one na wymagania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zdziwiony zbytnio nie jestem wymagania rosną co roku i trzeba się z tym pogodzić a poza tym jak powiedziałeś poprawiono tekstury asfaltu , modele furek , i efekt przednich świateł te dwa pierwsze a szczególnie drugi to jedne z najważniejszych elementów i wpływają one na wymagania...

Ja pomimo ze nie mam wypasionego sprzetu jakos nie przejmuje sie wymaganiami. Jak zwykle bedzie sporo opcji graficznych, wiec kazdy bedize mogl optymalnie ustawic grafike, tak aby bylo i plynnie i ladnie. Przynajmniej u mnie tak bylo zawsze z NFS, no moze procz Underground 2. :) Most Wanted ciekal u mnie swietnie i wygladal jak na screenach z reklam. Jeno trzeba dobrze zoptymalizowac swojego kompa i posiedziec w opcjach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...