Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

A czemu nie zrobić 2 oddzielbych NFS-ów?? W ten sposób fani nierealistycznych zręcznościowych ścigałek, jak i fanów realistycznych wyścigów symulacyjnych będą zadowoleni... a EA i tak zbije na tym kasę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bardziej od szybkich i wściekłych polecam 60 sekund. Ten film jest znakomity. Szybkie, sportowe wozy, sporo akcji no i Nicholas Cage, który idealnie się nadaje do ról w takich filmach. :wink: A co do bryki, która mi się marzy, chciałbym mieć najnowsze bugatti (nie pamiętam modelu). 1000 koni, 640 km/h, tylko że 4mln euro to nie na moją kieszeń :roll: No i w pełni popieram tworzenie 2 nfs-ów(np. porsche 2006 i most wanted 2) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie w tym kierunku zmierza rozmowa, mi by takie rozwiązanie pasowało wreszcie mógłbym cieszyc się "pełnym" tuningiem, a fani realistyki jazdy mogliby prubować swoich sił na zakrętach 180-siątkach 400 konnym porsche , mclarenem czy kto tam jakiego woli. Quickdraw ja nie uwazam fasta za najleprzy film w swoim gatunku, bo jest nim 60 sekund z czym się z tobą zgodze ale nie z powodu Nicholasa Cage lecz Mustanga Fastbacka :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nie podobał tylko odgłos silnika, Viper ryczy a nie warczy, (tak uwazam) a co do Viperów to lubie Coupe GT. Kolor to zawsze zmienić mozna, ale z wyglądu nie lubie zdezaków po tuningu jakieś takie dziwne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, juz sie biore do roboty, moze zrobie tez rower albo deskorolke hehe, nie no serio to na taki mod trzeba by sporo czekac zreszta nie wiem czy sa jakies samochody do MW bo nie spradzalem. Do undergrounda mozna bylo znalezc pliki sporo po wydaniu gry a i tak niewiele ich bylo, chociaz maluch rozwalil mnie, gdy uslyszalem jego slinik :D Byl tak realistyczny że ze smiechu mozna bylo plakac... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...