Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

Brat kolegi odkrył sposób, gdzie za każdym razem są auta rywali ( raczej działa ). Otóż, są 3 karty dodatków. Jeśli na początku auto było w pierwszej (tej zaraz po lewej), to następne będzie w drugiej. Potem w trzeciej i znowu w pierwszej itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FixxxerDoomed
Brat kolegi odkrył sposób, gdzie za każdym razem są auta rywali ( raczej działa ). Otóż, są 3 karty dodatków. Jeśli na początku auto było w pierwszej (tej zaraz po lewej), to następne będzie w drugiej. Potem w trzeciej i znowu w pierwszej itd.

---niekoniecznie: ja na początku - przynajmniej miejsca 15-11 na "blackliście "- trafiałem na samochód rywala pod dwójką i byłem pewien, że gra "oszukuje na korzyść" gracza, tzn. cokolwiek byś nie wybrał to i tak trafisz na pink slip jak nie za pierwszym, to za drugim razem, ale pewnego mrocznego dnia pod dwójką nie było samochodu... :-s #-o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pokonałem 3. gościa i samochód rzeczywiście był pod trzecią kartę od prawę. Jednak po porażce Izzy byłem przekonany, że samochód będzie w pierwszej od lewej - nie było. Był tam, gdzie przedtem. :|

Może nie wyglądam na tępego, ale gdzie pisze level pościgu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeeee... Koło tych ogników nad radarem to jest mnożnik, ale on oznacza naszą podatność na zainteresowanie glinami. Raz zrobiłem niezłą rozpierduchę, to mi mnożnik podniósł się z x1 i trochę na piękne, pulsujące 2. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NFS: MW- fajowa gra. A Punciak jest po prostu rewelacyjny! Tylko 148 Mph wyciągnięte tym samochodem, hmmm, budzą wątpliwości :) Jak zwykle denerwuje gumowe AL... Jak uciekam lamusom na cały radar a oni dochodzą mnie na zygzaku pod górkę, to mam ochotę... No i ci kierowcy zwykli nie potrafią jeździć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NFS:MW niby wszystko spoko ale model jazdy się wg. mnie popsuł. W Undergroundach 1 i 2 model jazdy był dość realistyczny i dało się przewidzieć zachowanie auta a w MW różnie bywa. Szczególnie denerwujące (jak dla mnie) jest to że auto nie może ruszyć inaczej jak paląc gumy. Wnerwia mnie to bo w wielu sytuacjach mógłbym uciec glinom gdyby nie to że po puszczeniu kursora auto hamuje :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten efekt palonych gum i poślizgu ma symulować nam moc naszych maszyn i mnie to nie denerwuje jakoś ;) A przed policją ucieczka jest łatwa, wciskamy pedal to metal i nie kręcimy a po chwili noska i już nas nie ma :P Co do AI w MW to niestety odstaje od porzedniczek :/ Jednakże broni się piękną grafą (kto gra na maxa ten wie :)) i muzyką rewelacyjnie pasującą do wyścigów. Muszę też wspomnieć o licencjonowanych autach co mnie cieszy oraz o braku drifta, który w dwójce mi się podobał a mała ilość dragów też mnie smuci :( Ja je tak lubiłem. Dobrze, że nie ma już URL bo za długie były ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo tych wszystkich wad wciąga i gra się całkiem przyjemnie.

Obawiam, że będę musiał zaprzeczyć samemu sobie - mam 82% i gierka całkowicie mnie znudziła. Nie zostało już nic do odblokowania oprócz wiejsko stjuningowanego BMW, wyścigi zrobiły się długie i nudne. Pod koniec gierka jest bezdennie nudna - 3 dni temu ją wyłączyłem i nie mam zamiaru jej odpalać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dobra wciągająca, ale od połowy wyscigi zaczynają się robić zbyt długie no i beznadziejne jest "doganianie", w każdym razie to też powinna byc opcja dla tych co jeszcze nie za dobrze jeżdżą.

Co do końca gry, to na sam koniec gra wciąga po to by zobaczyć zakończenie, a jest na co popatrzeć, a raczej jest gorąco ;)

Ja skończyłem grę mając 88% na licznkimu i narazie nie chce mi się przechodzić reszty pojedynczych wyścigów. No ale zostaje jeszcze gra po necie, co przy dobrym łączu jest rewelacją :D Fajne unikalne auta i sporo znajomych, to jest gratka dla fanó NFSU i U2 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że przynajmniej możesz ją powtarzać ile wlezie :P. A co do grania po sieci, trzeba załorzyć sobie wpierw konto EA. Próbowałem to zrobić, ale 10 pierwszych prób okupione było komentarzem " nazwa już jest wykorzystana", a jak juz prawei że się konto zrobiła , to wyskoczył jakis błąd, że nie można zrobić konta czy cos...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że przynajmniej możesz ją powtarzać ile wlezie :P. A co do grania po sieci, trzeba załorzyć sobie wpierw konto EA. Próbowałem to zrobić, ale 10 pierwszych prób okupione było komentarzem " nazwa już jest wykorzystana", a jak juz prawei że się konto zrobiła , to wyskoczył jakis błąd, że nie można zrobić konta czy cos...

Ja mam konto odkąd mam Undergrounda :D, dlatego też tym razem nie miałem problemu, ale chyba na stronie EA także można sobie konto założyć, ale nie jestem pewien ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh a ja jeszcze nie skończyłem NFSMW. Jestem dopiero 10 na liścia i jakoś nie mam dalszej motywacji żeby w nią pograć :? Jak już gram to prędzej w Diabła po sieci a jak przed kompem siedzę i nie gram to coś tam tworzę. Ale nie powiem na początku ma ona tą magię, że wchodząc na jeden wyścig można wychodząc dostrzec, iż mineły trzy godziny :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja ukonczyłem nfs:mw podczas gdy musiałem zrobic sobie 2 tyg przerwy od konsolki (tv mi siadł...) i teraz jakiś czas po przejściu załączylem sobie ta gierke, pare razy weszłem w poślizg chwile sie pościgałem i po 30 min. wyłączyłem stwierdzając że faktycznie gdy nie ma się innej samochodówki pod ręką to można w to pograć, jednak gdy ma się w zasięgu wzroku jakiś konsolowy hicik to szkoda na to czasu... napewno drugi raz jej nie ukoncze (już pierwszy raz był "z braku laku"), krótko mowiąc- wydajcie kasę na coś bardziej żywotnego (half life 2 najlepiej :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda kolejna część NFS, moim zdaniem, bardziej nuży. U1 przeszłem 100%, w U2 osiągnąłem 78%, a w MW pokonałem 15ego i nie mam ochoty wracać do gry (agrr kasa w błoto poszła...), jest to wina małej innowacyjności serii i cicha metamorfoza w GTA, w NFS wolałbym się wyłącznie ścigać i tuningować brykę niż włóczyć się po mieście i bawić się w berka z policją. W MW2 zapewne dadzą nam giwerę i możliwość wysiadania z samochodu. Hmmm... może zasetupuję Porsche2000 lub NFS4?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MW jest nudny... Przeszedłem, rozwaliłem 1 i po prostu nie chce mi się dalej grać. Nie chcę mi się pobić tych wszystkich rekordów, nie chce mi się przechodzić tych serii wyzwań... To źle wróży. :P

Dlatego właśnie Porsche jest najlepsze. Dobra fizyka jazdy, dużo wozów i tras, każdy wóz miał widok od środka (och jak ja za tym tęsknie w tej erze :P dresiarskich (konsolowych) Undergroundów...). Do tego tryb... Zapomniałem jak się nazywał. Z testowaniem wozów.

A najgorsze jest to że zgubił mi się oryginał! :evil: I jak mam teraz wrócić do tej świetnej gierki? :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...