Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

Gość FixxxerDoomed

Goryl ----z tym razorem to masz, oczywiście, rację. ale ja starałem się - może sobie :wink: - wytłumaczyć brak bmw w salonach. a w grze od chyba 6 człeka na blackliście jeździłem lamborghini gallardo ( już wtedy był stuningowany na maxa ). w międzyczasie pokombinowałem trochę z murcielago ( w statystykach najszybszy w grze) i carrerą gt ( paskudne wydaje odgłosy, takie nie męskie :lol: ). no ale razora pokonałem gallardo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Dawno mnie tu nie bylo :)

Co do NFS:MW to mam kilka zastrzezen... nie ma wyscigow w nocy, tego mi brakuje. Nie podoba mi sie sposob tuningu przez boty kity. Wogole wedlug mnie sa one brzydkie, auta wygladaja troche przegiete. Pozatymi fantami gra jest swieta, filmy wygladaja rewelacyjnie, poscigi z policja sa naprawde emocjujace. Moja ocena 8+/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie przypomniało mi się o tych wyścigach nocnych. Co prawda przy Undegroundach już miałem dość nocy, ale teraz mimo wszystko noc by się przydała - bo jeszcze pościgów w nocy w NFS nie było :]

No i refleksy świetlne na nowym/podrasowanym enginie fajnie by wyglądały.

Co do samochodów to niektóre body-kity rzeczywiście są ochydne! niektóre bryki po takim "zastrzyku" wyglądają jak traktory albo kombajny ew. pługi śnieżne.

Są wyjątki ale nieliczne.

Mam jeszcze jedno ale - dlaczego po zatrzymaniu się i postaniu 4 sekund jestem złapany? nie wiedziałem, żeby ktoś wybiegł z radiowozu :| troche nierealistyczne.

Poza tym policja ma nadludzkie zdolnosci prowadzenia aut gdy znajduje się w pobliżu kilku radiowozów - nagle otaczają mnie z każdej strony i nie ma drogi ucieczki :| w rzeczywistości chyba by sie tak na mnie chetnie nie pchali :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po maxymalnym stuningowaniu (kilka unique) Golf jest szybszy od Carrery GT na max tuningu (ale bez unique) a tak chyba nie powinno być Smile

Mogliby troche popracować nad wiarygodnością, ale no i tak gra jest dobra.

Dokładnie. Jade sobie moim Murcielago coś koło 320km/h a tutaj mnie koleś Puntem bierze. Normalnie ręce opadają :? Powinno być to zrobione w ten sposób, że każde auto ma oddzielną maksymalną prędkosć po stiuningowaniu. Albo chociaż zrobić oddzielne klasy dla samochodów dostępnych na początku gry i oddzielną dla samochodów, które można zdobyć na końcy. W tedy skończyło by się wyprzedzanie Carrery GT Golfem, albo Mustanga GT Peguotem106, jak to miało miejsce w U2. Z tego co widziałem to żadne auto z początku nie mogłoby normalnie konkurować z samochodami z końca listy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Most Wanted rozczarował:/ Rozumiem, że to nie symulator tylko zręcznościówka, ale tak ewidente debilizmy, jak najzwyklejszy radiowóz cisnący 300km/h i wyprzedzanie Corvetty Golfem potrafią dobić. Grafika jest wprawdzie świetna, ale z tym rozmyciem to "troszkę" przesadzili przekraczam 150km/h i już nadprzestrzeń:/. Kiepsko wyważona rozgrywka - niektóre wyscig przechodzi się z palcem w ..., a przy innych można dostać białej gorączki restartując po raz "n". Modele aut też niezbyt fajne - mój ulubiony Aston Martin, jest jakoś nieproporcjonalnie wielki i dziwnie niski. Klamki to tylko tekstury. Muzyka też słabsza niż w U1 i U2, w tamtych była mieszanka szybkiego rocka, całkiem znośnego rapu i cienkiej, ale nie przeszkadzającej elektroniki. W MW jest już sporo gorzej hip-hop w menu, ani ziębi, ani grzeje, ale syf, który słychać w czasie wyścigu to już totalna żenada - tępe umc, umc, albo rock dla 14letnich panienek :evil: Jedynie Disturbed i Mastodon jakoś się bronią, ale jazda słuchając w kółko dwóch piosenek to też nic fajnego, także muzę bez żalu wyłączyłem. Głosy silnika - w stockowych autach piękne mruczenie rasowych wozów, a po stuningowaniu rozsypująca się wiertara udarowa. Tuning w porównaniu z U1 i U2 jest żałosny, obrzydliwe body kity, mało felg. Od czasu Undergrounda zastanawiam się po co w samochodówce fabuła? Gdyby to jeszcze była jakaś porządna fabuła, a nie prosta historyjka z morałem w sam raz dla trójpaskowo-żelowych fanów fast & furious. W dodatku beznadziejnie zagrana, ten razor jest tak diaboliczny, że omal zlałem się w gacie (ze śmiechu). Żeby nie było, że tylko narzekam to tryby - tollboth trial i speedtrap są po prostu świetne. Mimo tych wszystkich wad wciąga i gra się całkiem przyjemnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... 2 grudnia zainstalowałem demo, 5 grudnia miałem już pełną wersję na kompie ( nie pirata ). A co do pojedynków z goścmi z black listy: wczoraj pokonałem jv (nr.4), i z ciekawości zobaczyłem na statystyki jego wozu. I co? Miał prawie 2 razy słabsze auto od mojego gallardo, a i tak był mały problem z jego wyprzedzeniem! To dotyczy się też innych gości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyprzedzanie Corvetty Golfem potrafią dobić.

Tu nie masz racji bo Corvetta nie jeździ :)

Dobrze ją tutaj przedstawili bo praktycznie w ogole nie skręca co jest zgodne z prawdą :P

Grafika jest wprawdzie świetna, ale z tym rozmyciem to "troszkę" przesadzili przekraczam 150km/h i już nadprzestrzeń:/

Jak dla mnie to przy takiej prędkości rozmycie jest bardzo małe, nawet >200 też nie jest jakies przeszkadzające.

Ot lekkie rozmycie ale żeby wam przeszkadzało? :|

Kiepsko wyważona rozgrywka - niektóre wyscig przechodzi się z palcem w ..., a przy innych można dostać białej gorączki restartując po raz "n".

Tu akurat prawda...niestety.

tępe umc, umc

Przepraszam, ale słuchałeś soundtracka Most Wanted? bo wydaje mi się, że nie.

Tam nie ma praktycznie ani jeden piosenki techno (w wykonaniu umc umc) bo jest za to electro czy trance :P (nie odrózniam zbytnio tego :P)

i na dodatek jedna max dwie.

w sam raz dla trójpaskowo-żelowych fanów fast & furious.

Dresów możesz tępić ale zostaw w spokoju żel! :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samochodów to niektóre body-kity rzeczywiście są ochydne! niektóre bryki po takim "zastrzyku" wyglądają jak traktory albo kombajny ew. pługi śnieżne.

Są wyjątki ale nieliczne.

Wedlug mnie wszystkie body"Shity" od numerku 4 do 5/ 6 sa do bani. Auto jest bardzo szerokie i kwadratowe. Rolniczo to wyglada. I prawie kazde auto z body kitem nr 4 i 5,6 tak wyglada. No moze komus sie to podoba....

Wedlug mnie zabralko kupowania czesci osobno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FixxxerDoomed
Grafika jest wprawdzie świetna, ale z tym rozmyciem to "troszkę" przesadzili przekraczam 150km/h i już nadprzestrzeń:/

Jak dla mnie to przy takiej prędkości rozmycie jest bardzo małe, nawet >200 też nie jest jakies przeszkadzające.

Ot lekkie rozmycie ale żeby wam przeszkadzało? :|

>>> ja most wanted zaczynałem na gf fx 5500 i rozmycie było rzeczywiście kosmiczne (ale chodziło tragicznie), a kończyłem na gf 6600gt (ha! mój nowy nabytek!) i rozmycie przy 150 km/h było - tak jak napisałeś- minimalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze u mnie na 6600GT rozmycie jest małe a u kogoś na grafie (np. jakiejs ATI) większe - wiec sorki, ze sie sprzeczam, ale mówie co u mnie jest :)

Jeszcze co do body kitów to nawet nie ma podanego producenta częsci a i ich liczba też jest bardzo mała - 5/6. Jakby były jeszcze w miarę ładne to tak, ale one są śmieszne po prostu.

Moze wyjdzie jakis dodatek/łatka "Patch fixing tunning in MW" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to... dobrze mówicie. :)

Ale kilka słów odnośnie wyprzedzania golfikami i innymi fiacikami odrzutowych rakiet. To w sumie nie jest aż ak niemożliwe jakby się wydawało. To, że seryjne wersje nie miałyby szans w wyściu niekoniecznie znaczy, że wersja stuningowana musi być słaba. Ot przykład: Audi RS4, które BMW M3 po prostu połyka na śniadanie pomimo, że to w sumie rodziine autko (a poprzednia generacja RS4 miała nadwozie typu kombi; widziałem właśnie kiedyś coś takiego po dodatkowym tuningu i to po prostu było najszybsze kombi świata; na kilkuset petrowej prostej zostawiało Porsche 911 Turbo kilkadziesiąt metrów w tyle). Albo niektóre kosmiczne samochody z budą od jakichś seryjnych samochodów i bebechami bardziej zaawansowanymi niż w "supersamochodach". Zresztą ci co czytali Pana Samochodzika wiedzą co mam na myśli. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yołka, Mi też MW szybko wpadł w łapki. Odrazu zainstalowałem pada, i ogień! Grafika jest naprawde zajefajna! Choć mam tylko: Celerona 800Mz GeForca 4 MX 440 64Mb i jeszcze 192 ramu to na Naj niższych nic nie skacze. Wszystko mam na minimalu... :( ale jest dobrze, w każdym razie działa. Ale nie ma to jak EVO VIII After Tuning...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yołka, Mi też MW szybko wpadł w łapki. Odrazu zainstalowałem pada, i ogień! Grafika jest naprawde zajefajna! Choć mam tylko: Celerona 800Mz GeForca 4 MX 440 64Mb i jeszcze 192 ramu to na Naj niższych nic nie skacze. Wszystko mam na minimalu... :( ale jest dobrze, w każdym razie działa. Ale nie ma to jak EVO VIII After Tuning...

Taa. Zwłaszcza na takim kompie grafa jest zajefajna. Co ty dajesz koleś! Jak poszedłem do kumpla i odpalił NFS'a (a ma procka 2xrazy lepszego i 512 RAM) to jak to wyglądało. A fujj!!! Gorzej 2xrazy od NFS Hot Pursuit 2 i nie wiem czy przypadkiem nie gorzej od NFS Porsche. Wogóle sie dziwię że na takim sprzęcie ci NFS MW ruszył.

P.S. Sorry, ale tak uważam. Chyba że dla ciebie to jest zajefajna grafa. Sorry!!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, daj pan spokój! Czy ja mówiłem o grafice u mnie na PC? Nie wydaje mi się... :twisted: Widziałem jak to działa na Pentium IV 3000 1 gb ramu i GeForce 6600 GT... I dopiero był miód...

To mów, a nie ludzi w błąd wprowadzasz. Jeszcze ktoś pomyśli, że na takim sprzęcie będzie miał zajefajną grafę to będzie miał później pretensje. :D I po co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARGH! Niedawno ponownie zainstalowałem mojego Undergrounda 2 i mam z nim problemy: mianowicie przy wczytywaniu zapisanej kariery komp bez względu na wszystko twardo zawieesza się. Uprzedzając pytania-płyty są oryginalne, konfiguracja mojego kompa to procek 1540 mhz, 256 ramu, geforce 2 mx, 5 gb na dysku na którym gierkę zainstalowałem. Nic nie pomaga zmiana drajwerów czy coś... ;( A co najdziwniejsze, 5 miesięcy temu Underground działał aż miło :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARGH! Niedawno ponownie zainstalowałem mojego Undergrounda 2 i mam z nim problemy: mianowicie przy wczytywaniu zapisanej kariery komp bez względu na wszystko twardo zawieesza się. Uprzedzając pytania-płyty są oryginalne, konfiguracja mojego kompa to procek 1540 mhz, 256 ramu, geforce 2 mx, 5 gb na dysku na którym gierkę zainstalowałem. Nic nie pomaga zmiana drajwerów czy coś... ;( A co najdziwniejsze, 5 miesięcy temu Underground działał aż miło :)

Mi tez siie tak dzialo w niektorych grach ale nie mam pojecia co to moze byc moze masz wirusa albo jakis plik zainfekowany moze niestabilnie chodzi ci komp lub moze masz za duzo naraz wlaczone sproboj to sprawdzic moze podziala a co do NFS to Most Wanted WYMIATA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eckhm... Ukończyłem przez ponad godzinę 7% kariery i przyznam, że zabawa jest przednia. Może teraz nie, ale mój Cobalt SS wyciąga już 130 mp/h. ;) Przede wszystkim zachwycać można się znakomitą grafiką. Na najwyższych detalach otoczenie wygląda jak prawdziwe. Właściwie, to trudno to opisać... Odpalcie MW, nitro i zobaczycie, o czym mówię.

Narazie grałem niewiele, ale zauważyłem coś. Wszystko sprowadza się do nabijania "bounty", aby móc zmierzyć się w Challenge z kierowcą z blacklist. I co poza tym? Narazie nie odkryłem nic innego, ale taki tryb prowadzenia kariery nie przeszkadza.

Szkoda tylko, że podaczas ucieczki pzed glinami nie dostajemy (chyba) bonusów za szybkie zniknięcie policji. Potrafię zgubić pościg w 45 sec., a dostanę marne 150 pkt. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że podaczas ucieczki pzed glinami nie dostajemy (chyba) bonusów za szybkie zniknięcie policji. Potrafię zgubić pościg w 45 sec., a dostanę marne 150 pkt. :(

Spróbuj zgubić ich w takim czasie, kiedy masz czwarty albo piąty poziom heatu i zasuwają za tobą Pontiaki GTO, SUVy i śmigłowiec, a na drodze co zakręt masz kolczatkę. Wtedy dopiero pościg nabiera rumieńców i robi się ciężko, bo tak na pierwszych dwóch poziomach gliny są strasznie ślamazarne :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie na początku pomyślałem - ale te gliny ślamazarne, oj panowi z EA sie nie popisali.

Potem doszedł 3 poziom i buch 4 ^^ wtedy juz się zrobiło gorąco (nie mówiąc o juz 5 poziomie :P 6 i .... 7 :D bo jest siedem poziomów glin)

Kurcze miałem nieoczekiwany pad systemu o moje 100% w karierze poszło w piach :( chyba sobie jeszcze raz zainstaluje bo giera super >D

Tylko na początku dziwne jest to, że przez dłuższy czas nie ma żadnych ulepszeń silnika (!) - trzeba się sporo tłuć na seryjnym (chyba, że unique z wygranych ale one mało co dają). Najgorszy poczatek potem już z górki (no chyba, że do ostatnich pojedynków bo tam troche uciekania będzie ;] )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo się obejrzałem, a mam już 22% skończonej kariery.

Na jednym forów dowiedziałem się, że po wygranym Challenge w tych bodaj 10 kartach jest jedna ukryta, która daje nam bonusowe autko (chyba tego pana, kórego pokonaliśmy). Wie ktoś coś wiecej na ten temat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...