Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

Gość ŁoWcA

poprostu trzeba byc dorby ja gre już przeszedłem dwa razy:) fakt po jakimś czasie jest duuuużo trudniej ale co w tym dziwnego która gra jest taka że czym pózniej tym łatwiej ?? to normalka. A tak wogóle to gra jest wypas!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość siebek
Gdzies w polowie gry gracze komputerowi zaczynaja brac chyba jakies sterydy, bo dogonic ich nie sposob, nawet nie zalicajonc bandy :(.

A 86 level to gra w totka - albo sie wejdzie w interakcje z trafficiem, albo nie.

No dosyc ciezko jest pozniej. Tez sie meczylem chyba z 86 wyscigiem. Jednak nie mozna sie poddawac. Sprobujesz 10 razy to na pewno sie uda ;) . A jaka jest pozniej radosc, gdy wygramy taki trudny wyscig przy ktorym stracilismy wiele nerwow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość reign.

Rzeczywiscie mozna stracic WIELE nerwow przy tej grze ... Ale mimo to uwazam ze NFS jest gra [beeep]ista i muzyka tez niczego sobie !!! WRÓĆ !!!!!!!!!!!!!!! :arrow: Chodzi oczywiscie o punk i rock ktory tam jest ! HH do bani ... psuje tylko atmosfere i klimacik :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie mozna stracic WIELE nerwow przy tej grze ... Ale mimo to uwazam ze NFS jest gra [beeep]ista i muzyka tez niczego sobie !!! WRÓĆ !!!!!!!!!!!!!!! :arrow: Chodzi oczywiscie o punk i rock ktory tam jest ! HH do bani ... psuje tylko atmosfere i klimacik :D

Ja nie słucham zbytnio HH, ale w tej grze nie ma HH, tylko najczystszy amerykański RAP a pasuje do gry jak ja do mojej dziewczyny, więc nie pier.... mi tu, że coś tutaj nie pasuje :wink: (bez obrazy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Ucinając swym postem temat muzki w NFSU (jest fajowa swoją drogą), to chciałbym trochę pomarudzić. Owszem NFSU jest BAAARDZO fajny (jak na PC). Ale sądzę, że Gran Tourismo 4 jest jak dotąd najlepszą samochodówką. Dlaczego przyjemność grania w GT4 mają tylko posiadacze PS 2 aaarrgghh :evil: . Ciekawą pozycją może być JUICED. Przynajmniej graficznie. No cóż na PC NFS U ruleZZ. GT4 na PC mmmniam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Underground jest jedną z najlepszych samochodówek jakie kiedykolwiek ukazały się na PC. Troche brakuje funkcji włączenia zniszczen... ale trudno. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma....:D

W pewnym miejscu miasta jest szeroka droga i wzdluz niej po bokach ustawione są kraty oddzielające nas (chyba) od wykopów. udało mi się kiedyś wepchnąć przeciwnika za tą barierkę..... Nie mogl wyjechac, bo byl zamkniety w srodku. A najlepsze bylo to, że to bylo w ostatnim pokrazeniu knockouta : :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huntereagle
W pewnym miejscu miasta jest szeroka droga i wzdluz niej po bokach ustawione są kraty oddzielające nas (chyba) od wykopów. udało mi się kiedyś wepchnąć przeciwnika za tą barierkę..... Nie mogl wyjechac, bo byl zamkniety w srodku. A najlepsze bylo to, że to bylo w ostatnim pokrazeniu knockouta : :D:D:D

No to niezle, teraz wszyscy beda probowac dokonac tego samego :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hubert
A 86 level to gra w totka - albo sie wejdzie w interakcje z trafficiem, albo nie.

A żebyś wiedział. 2 godziny próbowałem przejść go na Easy ale i tak nie ukończyłem go. Po prostu oponenci mają tak poprzerabiane fury że nawet jak będą mieli wypadek to i tak po moim najmniejszym błędzie są już daleko przede mną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość erbello
Gdzies w polowie gry gracze komputerowi zaczynaja brac chyba jakies sterydy, bo dogonic ich nie sposob, nawet nie zalicajonc bandy :(.

A 86 level to gra w totka - albo sie wejdzie w interakcje z trafficiem, albo nie.

No dosyc ciezko jest pozniej. Tez sie meczylem chyba z 86 wyscigiem. Jednak nie mozna sie poddawac. Sprobujesz 10 razy to na pewno sie uda ;) . A jaka jest pozniej radosc, gdy wygramy taki trudny wyscig przy ktorym stracilismy wiele nerwow.

czlowieku, ja to 90 razy (doslownie) przechodzilem i nic. moze nie jestem taki dobry wyscigowiec?, hm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym miejscu miasta jest szeroka droga i wzdluz niej po bokach ustawione są kraty oddzielające nas (chyba) od wykopów. udało mi się kiedyś wepchnąć przeciwnika za tą barierkę..... Nie mogl wyjechac, bo byl zamkniety w srodku. A najlepsze bylo to, że to bylo w ostatnim pokrazeniu knockouta : :D:D:D

Ja za to na trasie gdzie na starcie jest rozjazd w dwie strony i od razu tunel, na drugim okrążeniu wpadłem w te betonowe zapory na samym środku, i... zanalazłem się pomiedzy nimi :lol:, niestety nie dało się z tamtądwyjechać i musiałem restartować wyścig :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hubert

Podczas wyścigu w którym sie jedzie sam na sam z Samantą raz ona się zablokowała na zwykłej barierce i nie mogła z niej wyjechać do końca wyścigu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 86 level to gra w totka - albo sie wejdzie w interakcje z trafficiem, albo nie.

A żebyś wiedział. 2 godziny próbowałem przejść go na Easy ale i tak nie ukończyłem go. Po prostu oponenci mają tak poprzerabiane fury że nawet jak będą mieli wypadek to i tak po moim najmniejszym błędzie są już daleko przede mną.

Bez przesady. Ludzie! Ten etap wcale nie jest taki trudny. Ja przeszedłem go moją Mazdą za 8 podejściem. Wprawdzie przeciwnicy zapierniczają jak nie wiem, ale w 6 okrążeń da się ich na luzie wyprzedzić . Trzeba jechać spokojnie i używać hamulca.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -Xelos-

No wlasnie przeciez nie chodzi tylko o wcisniecie gazu w podloge. Troche strategii panowie :) Gierke mozna przejsc w tydzien chociaz moj kuzyn przeszedl szybciej (za nim suie nawet dowiedzialem ze ja ma ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sabringer

A ja znalazłem błąd! Znam się trochę na tunningu i odkryłem pewną niedorzeczność. Mianowicie jak zainstalujemy Turbo, to przy zmianie biegów słychać syk, tak? (no jasne, po co ja się pytam) W prawdziwych samochodach, syk ten jest wydawany przez specjalną konstrukcję wydechu (cat-back), a tu? Pojawia się jak tylko zainstalujemy Turbo.

Jeszcze jedna sprawa - jak zmieniamy bieg to gra sama zdejmuje nogę z gazu! Przecież tylko cieniasy zdejmują nogę z gazu :twisted: !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość soundluk
A ja znalazłem błąd! Znam się trochę na tunningu i odkryłem pewną niedorzeczność. Mianowicie jak zainstalujemy Turbo, to przy zmianie biegów słychać syk, tak? (no jasne, po co ja się pytam) W prawdziwych samochodach, syk ten jest wydawany przez specjalną konstrukcję wydechu (cat-back), a tu? Pojawia się jak tylko zainstalujemy Turbo.

ten syk to tylko taki bajer po co sie czepiac szczegolow :wink: tak na serio brawa za spostrzegawczosc, ja na takie detale nie zwracam uwagi bo ich po prostu nie zauwazam :roll:

Jeszcze jedna sprawa - jak zmieniamy bieg to gra sama zdejmuje nogę z gazu! Przecież tylko cieniasy zdejmują nogę z gazu :twisted: !

tylko cieniasy i samobojcy :P jak jedziesz maluchem to i tak nie masz po co zdejmowac tej nogi z gazy, ale przyznam sie ze ja nie zdejmuje :P (samobojca jestem..)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sabringer

soundluk: Witaj w klubie samobójców! Jako członek masz prawo do specjalnej klawiatury z na stałe wciśniętym gazem :).

Tak przy okazji, dręczy mnie jedna kwestia. Jako jedyny (!) wśród moich kumpli używam ręcznej skrzyni biegów. Czy jestem wyrzutkiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sabringer

soundluk: Witaj w klubie samobójców! Jako członek masz prawo do specjalnej klawiatury z na stałe wciśniętym gazem :).

Tak przy okazji, dręczy mnie jedna kwestia. Jako jedyny (!) wśród moich kumpli używam ręcznej skrzyni biegów. Czy jestem wyrzutkiem?

{niech któryś z moderów wywali ten post. Jak wysyłałem jeden, to pojawiał się dziwny błąd i myślałem, że nie doszedł sorry}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sabringer

soundluk: Witaj w klubie samobójców! Jako członek masz prawo do specjalnej klawiatury z na stałe wciśniętym gazem :).

Tak przy okazji, dręczy mnie jedna kwestia. Jako jedyny (!) wśród moich kumpli używam ręcznej skrzyni biegów. Czy jestem wyrzutkiem :) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że komp sam zdejmuje nogę z gazu przy zminie biegu - po prostu przy zmianie biegu automatycznie naciska sprzęgło przez co przy puszczeniu go tracisz moc

wiesz co do tej skrzyni to w niektórych wyścigach jeżdżę na ręcznej (to z poślizgami) a na normalnych wyścigach jeżdżę na automacie.

aha a mógłbym dostać taką klawiaturkę z wciśniętym hamulcem ? 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nasion

Gra wymiata, wcześniej umiarkowanie lubiłem ścigałki, ale ta mnie zauroczyła. Jest niesawowicie grywalna i ta grafa... A co do zmiany biegów - kiedyś spróbował na manualnej i było gorzej niż źle. Dla mnie jeżdżenie na tym to samobójstwo (miejcie wyrozumiałość dla początkującego w ścigałkach).

P.S.To mój setny post (to tak dla pamięci)

[Proszę moderatorów o usunięcie powtarzających się postów]

Tym razem to zrobię za Ciebie, ale na drugi raz sam po sobie posprzątaj. Dopóki ktoś nie napisze posta po Tobie masz taką możliwość - RoZy

No chłopie teraz się dopatrzyłem, że to nie błąd skryptu tylko Ty sam je wysylałeś w miare dopisywania nowych tekstów. Ze 100 postami i nie wiesz że istnieje "Zmień", myślisz że nie mam co robić tylko poprawiać Twoje lenistwo - szukaj się w ostrzeżeniach. - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość soundluk

ja tam jezdze na automaticu

NFSU jest za bardzo arcadowa zeby bawic sie z manualem (wyjatek - drift)

w nfsporsche to zem gral na manualu (po co komu ten hamulec? :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość thirian1
Ucinając swym postem temat muzki w NFSU (jest fajowa swoją drogą), to chciałbym trochę pomarudzić. Owszem NFSU jest BAAARDZO fajny (jak na PC). Ale sądzę, że Gran Tourismo 4 jest jak dotąd najlepszą samochodówką. Dlaczego przyjemność grania w GT4 mają tylko posiadacze PS 2 aaarrgghh :evil: . Ciekawą pozycją może być JUICED. Przynajmniej graficznie. No cóż na PC NFS U ruleZZ. GT4 na PC mmmniam.

Gran turismo 4 jeszcze nie ukazało się na PS2, więc nie masz czego zazdrościć. 8) A tak przy okazji, GT ( 3) jest strasznie ślamazarne - w porównaniu do Burnout'a czy NFS. Odechciało by Ci się granie w GT- jeśli lubisz szybką jazdę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sabringer
to że komp sam zdejmuje nogę z gazu przy zminie biegu - po prostu przy zmianie biegu automatycznie naciska sprzęgło przez co przy puszczeniu go tracisz moc

Gdyby komp tylko naciskał na sprzęgło, to ilość spalin nie zmiejsza się. Ciśnienie turbodoładowania nie powinno więc spadać, co czyni.

aha a mógłbym dostać taką klawiaturkę z wciśniętym hamulcem ? 8)

Nie, ale możesz sobie zrobić - oto instrukcja:

Składniki:

-Jakaś ścigałka

-taśma klejąca

-kamyk o średnicy 1cm

1. W ścigałce ustawiamy hamulec na "~".

2. Kładziemy na nim kamyk

3. Mocujemy go taśmą

4. Cieszymy się z wykonanej pracy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...