Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DarkTag

Wypożyczenie PS4

Polecane posty

Jest to dosyć nietypowa oferta więc zamieszczam ją w "Różne".

W jaki sposób nietypowa? Cóż, chciałbym wypożyczyć od kogoś konsolę PS4, i dobrze wiem iż jest to dosyć mało zachęcająca oferta. Przejdę jednak do tematu.

Niedawna premiera Bloodborne'a naprawdę zaostrzyła mój apetyt na tą grę. W końcu dla Demon's Souls kupiłem PS3 jednakże teraz nie stać mnie na PS4, zwłaszcza iż obecnie studiuję. Jak to mówią Anglicy "Desperate time, deperate measures" więc zamieszczam swoją ofertę tutaj.

Jakie są jej detale? Wiem iż PS4 jest drogi więc na pewno nie chcę go za darmo, więc mam propozycję: jestem gotów kupić posiadaczowi jedną grę na tą konsolę, niezależnie od ceny, ZWŁASZCZA jeśli to Bloodborne. Gra będzie należała tylko i wyłącznie do posiadacza konsoli, nie mam zamiaru rościć sobie do niej prawa. Co więcej, nawet nie chcę konsoli od razu, jestem skłonny poczekać aż jej posiadacz skończy nową grę nawet jeśli zajmie mu to parę miesięcy. Dopiero wtedy chciałbym pożyczyć konsolę na maksimum dwa miesiące.

Mieszkam w okolicach Wrocławia więc osoba z tego regionu byłaby najlepsza. Zawsze lepiej się spotkać osobiście. Mogę też zapewnić iż jestem pedantem w stosunku do konsol i dobrze się z nimi obchodzę.

PS: Dobrze wiem jak głupi jest ten pomysł. Pomyślałem jednak iż nie zaszkodzi zapytać. "Nothing ventured, nothing gained".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...