Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

woffer7

Steam zawieszenie handlu

Polecane posty

Witam.

A więc ja wyjechałem na 2 tyg i pozwoliłem na moim koncie żeby brat pograł. Pozapraszał kolegów z klasy do znajomych. Następnie się bardzo pokłócił z kolegami, a oni postanowili się na nim "zemścić" i podobno pisali do steam że oszukiwał przy wymianach, bo podobno któryś z nich dostał już za to bana. Ja swojemu bratu powiedziałem żeby się nie przejmował bo napewno za to nie można dostać bana bo i tak jak ktoś się wymienia to musi i tak zaznaczyć że to jest prezent i powiedziałem mu że i tak żadne upomnienie nie przyszło mi na email. Dzisiaj jak się zalogowałem na konto to otrzymałem powaidomienie , że moje konto zostało zbanowane permanentnie na wymiany. Chciałbym więc zapytać czemu na email pierwsze nie przyszło mi żadne powiadomienie to bym wcześniej wyjaśnił tą sprawę,a po drugie jak mogę odbanować moje konto, ponieważ często korzystam z opcji wymian na stronie "http://csgolounge.com/" , Jak napsiałem do steam po polsku to odpisali mi cos tam po ang że jeścli mi ukradli konto to coś tam coś tam, a ja mam inny problem więc proszę o propozycje jak mogę rozwiązać ten problem lub o fachowe przetłumaczenie mojego problemu na jeżyk ang żebym mógł napisać do steam, chyba że jest jakaś opcja żebym mógł z kimś ze steam porozmawaić w języku polskim, proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...