Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Earthalign

Głośniki do - Telefon/Komputer/laptop do 200 zł

Polecane posty

Witam, interesują mnie głośniki do ceny około 200 zł, do użytku domowego do podłączenia do telefonu, komputera, laptopa (różnie - z tych urządzeń będzie puszczana muzyka, albo będą one podłączane), zależy mi na najlepszym sprzęcie w tym przedziale cenowym, chodzi o dźwięk, trwałość i te sprawy :) najlepiej jakby nie były obszerne a co za tym idzie łatwe do przenoszenia. Głośniki przeważnie (jeśli nie cały czas) byłyby używane do słuchania muzyki, przeważnie mocnych brzmień - metal/rock itd, ale również do muzyki zupełnie innej innymi słowy do każdego typu muzyki z naciskiem na mocne brzmienie. Byłyby używane równiez do laptopa itd, przeważnie by działały na Windows 7 z komputerem z Integra i laptopem tez, albo podłączone do smartfonu (w tej chwili sony Xperia l z androidem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przenośnych naprawdę spoko jest XQB20, jest bardzo głośny, jak na swoje małe wymiary (głośnik wielkości dłoni, a dobrze go słychać na szkolnym korytarzu, sam byłem zdziwiony, że przetworniki o średnicy 5,5cm mają taką efektywność, dodatkowym plusem jest fakt, że to jest hybryda głośnika tradycyjnego i wibracyjnego)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...