Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tragu

Prototype 2 Beznadziejne fps

Polecane posty

Hej. Mam problem z grą z CD-Action. Mimo iż specyfikację komputera mam całkiem niezłą (Black Flag chodził całkiem dobrze na średnio wysokich, Cień mordoru tak samo) to na złość Prototype 2 chodzi beznadziejnie.

Moja specyfikacja

i3 2100

Radeon 6870

4 GB RAM DDR3

Zasilacz Strike-x 500W.

Według tego co podają, gra powinna chodzić płynnie przynajmniej na minimalnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, nie da się grac...co ja gadam włączyć confused_prosty.gif Uprzedzali że może długo sie instalować ale nic nie mówili że będzie oszałamiające 10fps albo mniej zly.gif

EDIT

Ponoć te najnowsze sterowniki do radeonów się gryzą z Prototype...pinkole wracam do starszej wersji. Ta gra jest drugą po Skyrim z którą mam problemy przez te zakichane sterowniki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo

Mam problem z grą Prototype 2. Na początku gra niechciała się zainstolać z płyty. Skopiowałem pliki z DVD na HDD i instalacja ruszyła. Po zinstalowaniu gre nie da się grać, totalny brak płynnościa prawie pokaz slajdów. Po zejściu na ustwienia low nadal to samo. Dodam że BF4 śmiga na 60 fps na średnich

Mój Komputer:

Procesor: AMD FX 4100 Bulldozer (4X 3,6GHz)

Karta Graficzna: Radeon R7 260XOC 2GB GIGABYTE (Stery 14.12)

RAM: 8GB

System: Windows 8.1 64-bit

Z tego co się orientuję gra pierwotnie powinna być na Steam. Może brakuje jakiegoś update?

Magazym kupiłem z myślą o tej grze i zaczynam żałować.

Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie wszyscy się skarżą którzy mają Radeony i to chyba wina pieprzonego sterownika 14.12, też go mam i Prototype to nie pierwsza gra która stwarza problemu....w AMD w ogóle nie potrafią zrobić sterów...teraz skąd pobiorę 14.9 skoro na stronie AMD mogę pobrać ten szajz 14.12???? :@

EDIT

Cosik żem znalazł :) nie wiem czy to na 100% to ale pobieram :)

https://www.techpowerup.com/downloads/2405/amd-catalyst-14-9-software-suite-vista-7-8-64-bit/mirrors

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wydaniu 14.12 mineły 3 miesiące przez ten czas AMD nie wydało żadnych sterów. Może całe rewolucyjne sterowniki Omega wymagają dopracowania a stery 14.12 powinny zostać oznaczone jako beta.

Krasnolud daj znać jak po wgraniu starszych sterowników

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wydaniu 14.12 mineły 3 miesiące przez ten czas AMD nie wydało żadnych sterów. Może całe rewolucyjne sterowniki Omega wymagają dopracowania a stery 14.12 powinny zostać oznaczone jako beta.

Krasnolud daj znać jak po wgraniu starszych sterowników

TO DZIAŁA!!! :) Po zainstalowaniu 14.9 gra działa płynnie...czyli to wina tych lichych sterów. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś żart z tą grą. Na r9 290 gdzie w BF4 mam 100-120 FPS na ultra + 120% nadpróbkowania tu w grze mam 18 kl/s. W menu albo jeszcze mniej albo o zgrozo 500 (słownie pięćset) fps.

Ustawianie koligacji na tylko jeden rdzeń tylko pogarsza sprawę. To kpina jakaś.

Może ktoś podesłać link do sterów, na których gra chodzi lepiej? Pierwszy raz mam takie cyrki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...