Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SadystycznyOrzech

Słuchawki do 150 złotych.

Polecane posty

Witam,

krótko i na temat: mam aktualnie Superluxy 668b których używam do grania (głównie CS:GO) i słuchania muzyki (rap i instrumentalna). Problem jest taki, że moja siostra potrzebuje nowych słuchawek i pomyślałem czy by nie oddać jej moich i zakupić jakieś nowsze. Myślałem nad czarnymi Superlux HD681 EVO MKII (te z dodatkowymi padami). Spisują się lepiej od 668b? I czy da się w nich wyjść na zewnątrz ? Bo teraz 668b to mi tak wgniatają włosy, że bez układania nie wychodzę :]

Ewentualnie macie może lepsze pomysły? Mikrofonu mi nie potrzeba.

EDIT: Horqu trollu, z góry mówię, że możesz darować sobie prowokacje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz po przemyśleniach mam jeszcze jedno pytanie. W sumie HD668b mi wystarczą ale nie mam słuchawek do noszenia na dworze. Czy do 100 złotych znajdę dobre słuchawki nauszne dla siostry i jakieś dokanałowe dla mnie? Wątpię, że tutaj mogę pozwolić sobie na jakieś wymagania jednak dobrze by było gdyby kabel do słuchawek siostry był dość długi. Do moich dokanałowych zero konkretów byleby nie grały jak kał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mobilne nauszne i doki razem do 100 zł to z nausznych tak ostrożnie polecę - http://allegro.pl/sl...5063806335.html. Zgodne ze wszystkimi informacjami w necie są to rebrandy Urbanears Plattan. O ile Plattany w swojej cenie są mocno przeciętne, to w tej- świetne. Owszem, są jeszcze Maxell Retro Dj, ale nie są chociażby częściowo tak mobilne, no i takie sobie na lato na zewnątrz bo nieźle grzeją. W tej cenie może się zdarzyć fabrycznie wadliwa sztuka Silvercrestów, ale nie za bardzo jest inny wybór.

A doki- Philips SHE3590. Bardzo daleko im do kału smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...