Jump to content
whitepawn5

Problem z usunięciem pozostałości Outpost Firewall

Recommended Posts

Witam,

Niedawno odinstalowałem AVG AntiVirus Free 2015 i Outpost Firewall Pro 9.1, a następnie zainstalowałem G DATA Total Protection z aktualnego wydania CDA. Niestety, program był dla mnie nadgorliwy, bo zaczął traktować aplikację IObit Uninstaller i AdwCleaner (blokował możliwość ściągnięcia instalatora) jako wirusy. Z lekka zaskoczony postanowiłem wrócić do starej konfiguracji. Nie wiem co mi strzeliło do łba, że użyłem opcji "Przywracania systemu". I zaczęło się. Po ponownym uruchomieniu systemu, Winda oczywiście nie widziała wcześniej zainstalowanego atywira ani firewalla. O ile z AVG sobie poradziłem i udało mi się jego resztki usunąć, o tyle Outpost za cholerę nie chce opuścić mojego dysku. W ogóle nie uruchamia się okno aplikacji, tylko pojawia się ikonka w pasku narzędzi. Nie mogę wykonać ponownej instalacji, bo wyskakuje komunikat, że program jest już zainstalowany, a po próbie odinstalowania aplikacji za pomocą "Dodaj/usuń programy" pojawia się info, że nie można odnaleźć ścieżki do pliku dezinstalacyjnego. Próbowałem za pomocą Revo Uninstaler zniszczyć folder z resztkami, ale to nic nie daje, a przy tradycyjnym "Usuń" pojawia się komunikat o braku uprawnień administratora. Macie na to jakąś radę?