Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaliszke

Origin - kradzież konta.

Polecane posty

Witajcie,

Wczorajszej nocy, podczas grania w Fifę 15, wylogowało mnie z serwerów EA. Zminimalizowałem grę, okazało się, że w Originie również jestem w trybie offline. Jako, że robiło się późno, olałem temat, wyłączyłem komputer i poszedłem spać. Dziś rano, na konto zalogować się już nie mogłem.

O 22.47 na skrzynkę powiązaną z Originem dostałem 2 maile po rosyjsku, rzekomo od EA. Treść maili po przetłumaczeniu:

Witaj, PoprostuKalisz,

To jest doskonały! Zdecydowaliśmy się zwiększyć bezpieczeństwo swojego konta Origin, w tym nazwy użytkownika systemu weryfikacji.

Od teraz, będziemy prosić o dodatkowy kod bezpieczeństwa podczas logowania się do konta z dowolnego nieznanego urządzenia. Gdy tak się stanie, po prostu wpisz kod, który zostanie wysłany do Ciebie na e-mail lub numer telefonu, w zależności od tego, co można wybrać w ustawieniach. Jeśli telefon został zniszczony przez zaprzysiężonego wroga, zawsze można użyć kodu zapasową wprowadzić na koncie. Dowiedz się więcej na temat kodów na link .

Jeśli chcesz zmienić metodę uzyskania kodu zabezpieczającego, przejdź na zakładkę "Zabezpieczenia "na stronie" Moje konto ", aby zmienić ustawienia.

Dziękujemy,

Zespół Pochodzenie

Witaj, PoprostuKalisz!

Aby upewnić się, że informacje o koncie nadal obowiązuje i jest bezpieczny, za każdym razem coś się zmienia, będziemy aktualizowania go ze sobą. 31 stycznia 2015 21:52:15 GMT adres e-mail związany z Twoim kontem Origin, została zmieniona na:

sakindima777@mail.ru .

Czy to prawda? Jeśli nie ma błędu, należy sprawdzić powyższy adres e-mail, aby potwierdzić to ostatecznie.

Jeśli nie wprowadzono żadnych zmian do swojego konta, kliknij tutaj, aby powrócić do poprzedniego adresu e-mail i zmienić hasło. Jeżeli potrzebujesz dalszej pomocy, skontaktuj się z centrum pomocy Origin .

Dzięki,

Zespół Pochodzeniev

Nie muszę chyba dodawać, że to nie mój mail. Krótko po tym, nadszedł kolejny, w języku angielskim, o tym, że mojemu przypadkowi nadano Case ID, wraz z odnośnikiem do strony gdzie mogę sobie w to zajrzeć. Nie wymagano wpisywania przeze mnie żadnych daych, wszystko przez oficjalną stronę EA Help. Gdy te maile dochodziły, byłem w trakcie gry, więc do EA o żadną pomoc się nie zgłaszałem. Co więcej, w historii MOICH SPRAW jest jakaś rozmowa, gdzie jest podawane hasło i login do jakiegoś konta o mailu takim jak był w mailu od EA, no totalny bezsens i oszustwo.

Do żadnej pomocy technicznej nie mogę się dostać bez logowania na konto, które mi ewidentnie skradziono. Numer telefoniczny który przypadkowo znalazłem na pudełku Fifa 15 jest automatem, a i tak czynny od poniedziałku do piątku. Pytanie jest takie - co robić, czy jest szansa na odzyskanie tego konta i gdzie zgłosić się po jakąś pomoc? W głowie mi się nie mieści, że coś takiego się stało, pierwszy raz oberwałem w taki sposób. Czy ktoś z Was miał może podobny problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...