Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mart1ns

Battlefield 2

Polecane posty

Moze mi ktos podac kody albo cos na niesmiertelnosc do tej gry bo chcialem sie zapoznac z nia

Kody, kody... One wszystko psują. :P

Kodów nie mam, ale mam za to trainer.

http://www.cheatercenter.info/news.php?id=290 Najpierw musisz się tam zarejestrować.

Jeżeli tamto nie będzie działać, wtedy napisz na gg: 7146494

Załatwię inny trainer. Pamiętaj, takie "pomoce" nie są dobrym wyborem. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, ponieważ kiedyś, kiedy nie miałem jeszcze internetu zmieniłem coś w jakimś pliku konfiguracyjnym na to, abym miał wszystkie odblokowane bronie, teraz kiedy mam internet zapomniałem o tym i ciągle dostaje bana właśnie za to. Czy ktoś wie jaki plik zmienić i jaką linijkę, tak aby było wszystko normalnie? Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdz plik: unlocks.py katalog gdzie zainstalowales bf2 (pythonbf2stats). Otworz plik w notatniku i poszukaj slowa - defaultunlocks.

Powinno to wygladac w twoim przypadku tak:

defaultUnlocks = [1, 1, 1, 1, 1, 1, 1], zmien 1 na 0 by wygladalo to tak

defaultUnlocks = [0, 0, 0, 0, 0, 0, 0], zapisz zmiany i powinno dzialac. Jak nie pomoze to odinstaluj bf2 i zainstaluj ponownie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie miałem ustawionego cheata :!: I i tak dostaje, bana wcześniej przed formatem tak nie było jaka może byc tego przyczyna :?: myślałem ze mam tego cheata jeszcze i dlatego mnie banują ale w błędzie bylem jakby co to nie jestem lamerem na serwie i ping mam niski więc WHY??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten patch aktualizuje grę do wersji 1.41.

??????????????????????????

?
?
?
?
?
?
?
.
?
.
536 MB ?

??????????????????????????

?
......................
?

? PATCH 1.41
...........
?

?
......................
?

??????????????????????????

??????????????????????????

? ? EA Games
......
?

?

??????????????????????????

? ? FilePlanet
....
?

?

??????????????????????????

? ? AusGamers
.....
?

?

??????????????????????????

??????????????????????????
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą grą ponieważ strasznie mi się tnie jak miałem słabszy komputer to mówiłem trudno i czaiłem się z snajperką ale na:

Celeron 2.5 Ghz

1 GB DDR ramu

Geforce 7600 gs

Powinna chodzić normalnie ale NIE na 1024x768 prz wszystkim na LOW nie da się grać(nawet w singlu z botami)

P.S.Mam najnowsze stery do grafy i directx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeinstaluj BF na inny dysk niz systemowy,podaj wersje sterowników z jakiej korzystasz,sprawdz komputer antywirusem np Avast + spybot.Napisz czy w innych grach tez wystepuje ten problem oraz czy instalowałes do BF jakies mody itp..

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec wszystko jasne,u mnie za problem odpowiadała kartra graficzna bo po jej wymianie na pozyczonego od kumpla Radeona gra zadziałała.Natomiast u mojego kolegi dalej nie działa i raczej nie zadziała bo cyt:" Dla jednej gry nie będe bawił sie w zamiane procesora". Może ktos mądrzejszy odemnie znajdzie jakies rozwiazanie bo limit moich pomysłow sie skonczył.

Pozdrawiam

P.s Widze ze niektórzy traktują ten temat jako idealny nabijacz postów wiec mam prośbę niech od teraz pisza tylko Ci którzy maja jakieś pomysły,lub Ci u których gra nie działa ponieważ domyslam sie że lista komputerów współpracujacych z ta grą może byc baaardzo długa.

A ja mam pomysł, żebyś takie uwagi zostawił tym, którzy są do nich powołani, bo jedyne co się może stać, to otrzymanie przez Ciebie ostrzeżenia za społeczną moderkę. To już drugi temat, w którym piszesz takie offtopy. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem:

Gdy wytyczę sobie jakiś server, na którym chcę pograć, to okropnie wolno się ładuje gra, tzn. teren dość szybko, lecz "weryfikacja danych klienta" trwa czasem z pięć minut i trochę to wkurzające, bo gdy wkraczam do akcji, to tickety są na wyczerpaniu.

Dlaczego tak długo się wczytuje ?

(połączenie mam szybkie - 1.5mb)

Edit:

Aha i jeszcze jedno - dlaczego single player chodzi 30% wolniej niż gra online ?

Edit2:

A niech to pumpernikiel... szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginalnego BF2 i mimo iż wyszedł 2142 dużo osób w to gra (szczególnie na polskich serwerach).

Co do botów na 64 osobowych mapach i w multi to tak się robi :

1. Wybierz wiele graczy , a potem stwórz lokalnie.

2. Potem zamiast trybu gry conqest wybierasz co-op i ustawiasz boty.

Co do weryfikacji danych klienta to nic nie da się poradzić bo on wtedy łączy się z serwerem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Gra po 30 minutach grania zawiesza sie. Nic nie mozna zrobic. Jedyne co to wcisnac reset. Gre mam oryginalna.

Zainstalowalem najnowsze sterowniki do karty graficznej, DirectX. Aha i wgralem "pacza" 1.41 ale w menu gry jest napisane, ze to 1.1.2965-797.0

Moj komp to :

AMD Sempron 2800+

ATI Radeon X1600 PRO

1.5 GB RAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...