Skocz do zawartości

Kalambury


Marek Lenc

Polecane posty

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Przy okazji: nad dzisiejszą zagadką głowiła się rekordowa ilość userów (aż 17 ;)). Jeszcze kilkadziesiąt podobnych kalamburów i będzie impreza na miarę przecieków :P

Mam taki pomysł. Dajmy "reklamy" kalamburów do naszych sygnatur. Co o tym myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, coś tam zrobię z tą sygnaturką.

Co do przenoszenia na środę-Nawet lepiej ;)W czwartki na 1. godzinie mam religię a nie chodzę ;)

A godzina? Cóż, mi jest obojętne, czy 20 czy 21 bo i tak zapomnę.Z tego co wiem, to na Win 7 można będzie sobie karteczki takie na pulpit przypinać jak na lodówkę.Oj przyda się przyda...;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki pomysł. Dajmy "reklamy" kalamburów do naszych sygnatur. Co o tym myślicie?
Bardzo dobry pomysł. Mogę wykonać jakąś grafikę, kto zajmie się resztą? Może jakiś przetarg ;)?
Z tego co wiem, to na Win 7 można będzie sobie karteczki takie na pulpit przypinać jak na lodówkę.Oj przyda się przyda...;D
Utrwalamy przez powtarzanie: kalambury w niedzielę i w środę o 21! (mogą zdarzać się niechlubne wyjątki).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przy okazji: nad dzisiejszą zagadką głowiła się rekordowa ilość userów (aż 17 ;)). Jeszcze kilkadziesiąt podobnych kalamburów i będzie impreza na miarę przecieków :P

2. Szczerze mówiąc jak będzie tutaj więcej osób to jeszcze szybciej kalambur zostanie odgadnięty... :yes:

3. Bardzo dobry pomysł. Mogę wykonać jakąś grafikę, kto zajmie się resztą? Może jakiś przetarg ;)?

Ale jaką resztą, bo nie rozumiem. Przecież każdy kto chce wklei to do sygnaturki :smile:

1.

Ja doliczyłem się 18. lub 19. :thumbsup:

2.

Niekoniecznie. Na ostatnim była rekordowa ilość osób, a został rozwiązany po ponad godzinie. Czasami jedna osoba może wejść i za pierwszym razem odgadnąć. Te kalambury są nieprzewidywalne. :yes:

3.

To samo pytanie ''Jaką resztą?''.Co dodać do tej grafiki?

Do pkt. trzeciego.

Ja mam taki pomysł. Może wymyślić jakieś hasło, np. rymowane? Takie coś może zachęcić innych... :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamąciłem ostatnio, a teraz chciałbym coś odkręcić.

Kolejna zagadka ukaże się tradycyjnie w czwartek (o 21, to już nowość), ale tylko na zasadzie wyjątku (jadę na mecz ;), wracam po 22, nie wiem czy wtedy którakolwiek ze stron ma ochotę na burzę mózgów). Następne- wedle wcześniejszych ustaleń- w niedziele i środy (chyba, że zdarzą się wyjątkowe sytuacje, jak ta najbliższa).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajko czy kura? - odwieczny dylemat

Kura znosząca niemieckie jajka

Marnej jakości reklama firmy, która w czasie kryzysu nie ma kasy na porządny marketing.

Nie- Marek Lenc

A tak poza tym myślę, że to może być związane z niemieckim słowem oznaczającym coś w guście "kura" lub "jajko". Ofc. pewnie się mylę.

Tak, niemieckie słowo tu pada ;)- Marek Lenc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...