Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Kalambury

Polecane posty

Czas podsumować drugi sezon kalamburowy ;)

Był bardziej dynamiczny, choć zagadki pojawiały się prawie w tych samych kategoriach. Zaskoczenia nie było także w rankingu, ponownie zwyciężył olszes (10 odgadniętych zagadkę) i to właśnie do niego powędruje Mass Effect!

Na liście powtarzały się także inne nicki: Reksio (2 zagadki), SZWENIO (2), PeQ (4), Luke13 (3), HrymiMakos (2), 47 (6) i inni (przepraszam jeśli rąbnąłem się w obliczeniach).

Dodatkowo chciałbym wyróżnić (gry i filmy) właśnie 47- nie tylko za fart do "rozwalania" kilku zagadek, ale polot w proponowaniu nowych (kilka zapasowych autorstwa 47 jeszcze mam ;)).

Gratulacje!

Wedle obietnic trzeci sezon rozpoczniemy po wakacjach. Wcześniej, bo już 1 czerwca, organizuję maraton kalamburowy z okazji Dnia Dziecka. Szczegóły- wkrótce!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim podziękowania dla organizatora tejże wspaniałej dyscypliny sportu, jaką są kalambury (gimnastykowanie zwojów mózgowych). Dzięki za wytrwałość, cierpliwość, za cały sezon. Było sporo śmiechu, trochę frustracji (MLEKO!!!).

Dziękujemy! Dziękujemy! Dziękujemy!

A u mnie chyba nie było źle jak na debiut. Jeszcze większą przyjemnością było zakończenie sezonu. Szkoda tylko, że tak długa przerwa będzie. Z drugiej strony niech i Pan odpoczywa.

W wakacje będzie Pan czasami hasła obmyślał?

I o co chodziło z tym "Luke, czekam na kalambur", czy jakoś tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...