Skocz do zawartości

Battlefield Heroes - klient się nie odpala


milchu

Polecane posty

No to tak, niedawno pobrałem bfh i zainstalowałem, dałem żeby nie włączyło mi się teraz, ponieważ musiałem zejść z kompa.

I po jakiś 2-3 godz. weszłem na stronkę od bfh i klikłem Graj (wcześniej sie zalogowałem) i załączył mi się aktualizator gry i zaczęło się mi ładować i sprawdzać (tak jest zawsze ponoć) i wyłączyło mi się to ładowanie i sprawdzanie, i nie załącza mi się klient.

Wiecie co z tym zrobić?? Powiem że już trzy razy robiłem reinstalla i dalej nie działa, mam zainstalowaną wtyczkę BFH Updater.

A i mam jeszcze 1GB ramu, 1.6 Ghz procek. Proszę o nie udzielanie odpowiedzi typu "Problemy tego typu już są rozwiązane, poszukaj po forum" bo ja nie umiem poprostu nie umiem takiego znaleźć i z góry thx za dobrą odp.

Zapoznaj się z regulaminem PD i zasadami nazywania tematów, tytuł poprawilem. - emqi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc logujesz się, klikasz "Graj", włącza się updater, a potem gra nie chce opalić. Czy to znaczy, że updater kończy działanie i nic się nie ładuje, czy, że nie chce skończyć?

Jak tam firewall- nie blokuje aby tej gry? Próbowałeś instalować grę, albo choć wtyczkę, od nowa? I właściwie jakiej przeglądarki używasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Tak jak napisałeś, po zalogowaniu i kliknięciu "Graj" updater się włącza i pisze "Pobieranie informacji o wersji" i ładuję się, gdy się załaduje pisze "Sprawdzanie Instalackji" i to mi się chyba nieładuje bo ten pasek się kolorem nie zapełnia, ale poo jakiś 2-5 sekundach updater się wyłącza a klient nie chce włączyć i tak, reinstall gry robiłem już 2 razy.

A i zapomniałem używam Mozilli Firefox a co do Firewall`a nie jestem pewien, ponieważ na XP nwm gdzie on jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo takich problemów byo onegdaj na forum B:H, może wypróbuj którąś z tamtych porad.

Skoro sprawdzanie instalacji nie postępuje to może coś blokuje dostęp do plików gry, ale raczej nie firewall Windowsa XP, prędzej jakiś antywirus z firewallem albo coś w tym stylu- jeśli używasz, ustanów wyjątek dla gry, albo testowo wyłącz to coś przed jej odpaleniem.

Poza tym standard:

Odpal przeglądarkę jako admin, jeśli działasz na koncie z obostrzeniami, i zobacz czy to coś da.

Ciasteczka od EA mam nadzieję zaakceptowałeś? Wyczyść cache, wywal też ciaska i zaakceptuj na nowo.

Rozumiem, że żaden komunikat błędu się nie pojawia? Widać może coś w rejestrze zdarzeń systemowych?

Upewnij się, że masz zainstalowany .NET Framework 3.5

W ostateczności możesz spróbować odpalić grę na innym koncie użytkownika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum BFH nie mogę znaleźć rozw. tego problemu.

Odpal przeglądarkę jako admin, jeśli działasz na koncie z obostrzeniami, i zobacz czy to coś da.

Ciasteczka od EA mam nadzieję zaakceptowałeś? Wyczyść cache, wywal też ciaska i zaakceptuj na nowo.

Rozumiem, że żaden komunikat błędu się nie pojawia? Widać może coś w rejestrze zdarzeń systemowych?

Upewnij się, że masz zainstalowanyarrow-10x10.png .NET Framework 3.5

W ostateczności możesz spróbować odpalić grę na innym koncie użytkownika.

A mógłbyś wytłumaczyć jak sprawdzić te rzeczy które napisałeś w tym, co skopiowałem bo ja nieznam się zbyt dobrze na kompach.

EDIT: Microsoft C++ nie usunę poniewaz potrzebny mi do gry w LOLa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "Narzędzia=>Opcje" w FF, znajdziesz zakładkę "Prywatność" - jest tam opcja "Wyświet ciasteczka", gdy w nią wejdziesz masz możliwość usunięcia wszystkich ciasteczek. Skoro nie bardzo siedzisz w komputerach, to pewnie nie używasz opcji akcetacji cistek, więc chyba wystarczy usunąć ciasteczka.

W Windows'ie masz opcję "Dodaj//usuń programy", czy jakoś tak, i tam możesz sprawdzić czy masz zainstalowany .NET Framework 3.5. Albo prościej: po prostu ściągnij najnowszą wersję .NET Framework 3.5 np stąd, oraz jej aktualizację stąd, i zainstaluj.

Wczoraj na próbę zainstalowałem Battlefield: Heroes i instalator kilka razy wywalił się przy instalacji Visual C++ Reditibutable -widać, że sprawia problemy w tym punkcie, może to coś ci się źle zainstalowało. Możesz także ten pakiet zainstalować, weźmiesz go stąd.

BTW Nawet nie zapytałem jaką wersję XP używasz. Masz zainstalowany Service Pack 3?

Na koniec powtórz próbę uruchomienia gry, po czym wejdź w P-klik na Mój komputer=>Zarządzaj=>...i tu nie jestem pewien, chyba Dziennik zdarzeń, w każdym razie tu znajdziesz opis procedury, i wejdź w Dziennik aplikacji, poszukaj czerwonych znaczków dotyczących aplikacji "BFHeroes.exe" z czasu gdy odpalałeś grę i napisz czy coś/co znalazłeś.

EDIT Zapomniał bym: aplikacje uruchamiasz jako administrator robiąc: p-klik na skrócie/programie, wybierasz "Uruchom jako administrator", wpisujesz hasło administratora i dajesz "OK".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Punkbusterea to chyba tylko Bóg ci pomoże ;)

Z tym anticheat'em jest ten problem, że:

1. Powinieneś go mieć aktualnego -a aktualizacja za czasów bety było koszmarkiem, nie wiem czy do teraz PB dorobił się porządnego installera, nie zaszkodzi jednak sprawdzić tutaj.

albo

2. PB mówi, że oszukujesz, ma jakieś podstawy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...