Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cryo

LG L5 1 Generacji

Polecane posty

Hej, mam problem z moją L5, na noc podłączyłem ją do ładowarki, a gdy się obudziłem telefon był strasznie gorący, a po odłączeniu ładowarki ciągle się resetował. Po ochłodzeniu telefonu przestał się już resetować. Telefon ciągle się resetuje gdy włączam transfer danych, a co reset mam różne stopnie naładowania baterii. Co mogło się stać z tym telefonem i jak to naprawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno żebyś uszkodził płytę główną telefonu. Powiedz im co się z telefonem dzieje, i że nie możesz normalnie z niego korzystać. Jest to wada produkcyjna telefonu, więc myślę, że większych problemów nie powinno być.

Ile już użytkujesz ten telefon, od kiedy takie rzeczy zaczęły się robić i czy nie instalowałeś ostatnio czegoś z niepewnego źródła ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne, telefon będzie wtedy w stanie jak po wyjęciu z pudelka. Wymazane zostaną wszystkie dane z pamięci telefonu oraz system ogólnie będzie jak nowy. Jeżeli dalej będzie tak świrować to oddaj go na gwarancję. Przywracanie ustawień fabrycznych usuwa wszystko z telefonu, zostawia tylko to co zostało wgrane przez producenta i oczywiście samego, czystego androida.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...