Skocz do zawartości

Słuchawki- coś nowego a może recabling starych?


Polecane posty

Siemka dzisiaj przerwał mi się kabel od moich shp5041 (drugiej już pary tych cudów swoją drogą). I nie wiem co z tym zrobić. Sztuki numer 3 już raczej nie dostane a budżetu w tym momenie za dużego nie mam konkretnie stówka może z małym hakiem. Więc może ten recabling? Tylko gdzie jak długo i za ile? Jeśli chodzi o ew. nowe to lubie granie raczej równe minimalnie ciemne żeby dziwięk nie był nudny. W tej cenie to chyba tylko superluxy tylko które bo się ich troche namnożyło ostatnio. Z góry dzięki za porady :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych słuchawek będziesz używał tylko w domowym zaciszu, czy również na zewnątrz? Bo jeżeli to drugie, to Superluxy średnio pasują (ze względu na rozmiary i pękający na mrozie pałąk) i pozostałoby rozglądanie się za tanimi Maxell Retro DJ, czy jakimiś AKG (K511, K512?), jednak nie mam żadnego pojęcia o charakterystyce ich brzmienia. Coś mi się kojarzy, że Noontec Zoro by się nadały, ale nie są na ten budżet.

Jeżeli natomiast słuchawek używasz tylko w domu, to zastanawiam się, jak Ci się udaje tak rwać kable, w każdym razie proponowałbym dopłatę do modelu z odłączanym kablem. Jeżeli szukasz czegoś naprawdę ciemnego, to HD 681 EVO MK II, jeżeli nie aż tak, to może HD669?

@down

budżetu w tym momenie za dużego nie mam konkretnie stówka może z małym hakiem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...