Skocz do zawartości

Cs go boostowanie rangi czy jest bezpieczne ?


Bale

Polecane posty

Masz Steam Guard ale jeżeli komuś dasz passy to musisz mu dać też kod do SteamGuard bo inaczej się nie zaloguje.

Wiem ale ten kod tylko działa na logowanie nie na zmianę hasła ?

A ja się pytam - PO CO?

Co ci da wyższa ranga? Grać lepiej nie będziesz... Będziesz grał z lepszymi ale z racji, że będziesz dalej słabiakiem to rangę szybko stracisz. Chcesz mieć dobry poziom to graj długo i staraj się być lepszym.

Nie da się samemu wbić rangi mam grać sam na 5 goldów ? Po czym 3 z mojej drużyny wychodzi lub lami , wszyscy moi koledzy mają orzełki .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się samemu wbić rangi mam grać sam na 5 goldów ? Po czym 3 z mojej drużyny wychodzi lub lami , wszyscy moi koledzy mają orzełki .

Tak się tylko wtrącę - jeśli grasz na poziomie "orła" to z goldami będziesz sobie radził jedną ręką trzymając mysz, a drugą goląc sobie nogi. Graj premade z tymi znajomymi, mając dobre statystyki szybko wbijesz rangę, a przy okazji zobaczysz jak się gra z przeciwnikami na takim poziomie. I nie piszę tego jakoś złośliwie, ale właśnie z perspektywy golda grającego regularnie z gościem mającym Legendary Eagle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Steam Guard ale jeżeli komuś dasz passy to musisz mu dać też kod do SteamGuard bo inaczej się nie zaloguje.

Wiem ale ten kod tylko działa na logowanie nie na zmianę hasła ?

No żeby zmienić hasło trzeba SteamGuarda (osobnego kodu) ale ktoś równie dobrze może boostować na haxach - tym samym możesz mieć VAC ban i już nie zagrać w rankedy w CS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Silver Elite, a czasami tych świetnych orzełków zawstydzam w statach. Miałem kiedyś Gold Nova II, ale z racji genialnego matchmakingu od Valve spadłem na srebro. Jeśli masz jakiś ogarnięty team (nie musi być dobry, wystarczy żeby się słuchał taktyk) to możesz ograć spokojnie tych z rangą o kilka poziomów wyższą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...