Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ChojaK

Laptop do 3000pln do Gier

Polecane posty

Witam,

Jako że idą święta a w styczniu mam urodziny postanowiłem kupić sobie prezent, a że GTA 5 wychodzi niedługo na PC postanowiłem kupić nowy laptop który będzie w stanie uruchomić ową grę (tak wiem, nie mam jeszcze minimalnych wymagań ale tak na oko)

Oczywiście zdaje sobie sprawę ze na blaszaka zapłaciłbym mniej i miałbym lepszy sprzęt, ale praca nie pozwala mi abym woził ze sobą skrzynkę.

Moje wymagania co do sprzętu.

  • Procesor to TYLKO intel core
  • Napęd DVD
  • Karta graficzna może być Radeon jeżeli naprawdę będzie jakiś dobry ale preferuje od Nvidii

Dodatkowo fajnie byłoby mieć podświetlaną klawiaturę ale to tylko jako dodatek, bajer bez którego mogę się obyć, także laptop może być bez systemu - mam oryginalny klucz pod windows 8.1.

Co do ramu to także może być 4GB ale wtedy wymagam wolne sloty aby móc dokupić sobie później samemu.

Z Góry dzięki wszystkim za POMOC ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie zastanawiałem sie nad tym: http://www.x-kom.pl/...1e388ab1d8a1647

Chodzi mi tak naprawdę tylko o płytki z CDA ale byłaby możliwość kopiowania danej płyty na przykład na kompie kolegi aby później uruchomić grę na swoim, czy to legalne?

I na takim kompie to instalacja windowsa tylko przez USB? Mam oryginał na DVD

Wszystkie inne gry kupuje dzisiaj już tylko przez neta - najtaniej wychodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale jak teraz kupie laptop to będę musiał z takim wydatkiem poczekać pewnie do lutego, wiec na przykład mając oryginalny windows 8.1 na DVD, mógłbym skopiować obraz na USB i zainstalować go używając mojego klucza później, nie byłoby żadnych problemow?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...