Skocz do zawartości

Smartfon do 700 zł.


Skerwool

Polecane posty

Poszukuję smartfona do 700 zł. Koniecznie nowy, używane nawet najlepsze nie wchodzą w grę. Najważniejsza sprawa to tak, żeby jakoś przyzwoicie działał i żeby gry chodziły w miarę. No koniecznie bym chciał PowerAMPa żeby też miał, a jak nie da rady PowerAMP to, żeby obsługiwał program muzyczny z korektorem. I raczej jakość muzyki zależy od słuchawek, ale jeżeli ma to też zależność od telefonu to żeby dźwięk w słuchawkach był jak najlepszy. No cóż ogólnie potrzebna mi jak najbardziej uniwersalna maszyna do 700 zł. Zapomniałem dodać, żeby był tej takiej zwyczajnej wielkości, by nie był patelnią, ta podstawowa wielkość to jest no nie wiem. System operacyjny, no żeby był. Zastanawiam się nad tym, http://allegro.pl/zl...4858999889.html , czy może coś innego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No koniecznie bym chciał PowerAMPa

W sensie żeby od razu był? Bo nie ogarniam, znakomita większość telefonów z Androidem go ogarnia :P

Ten Zenfon jest w porządku, choć nie jest to najsilniejsza wersja (ale tej oficjalnie w Polsce nie ma). Ewentualnie zainteresuj się LG L90 lub Moto G drugiej generacji (2014) - ale to może być nieco powyżej 700.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym PowerAMP to mi chodziło, żeby telefon go obsługiwał, bo obecnie mam RBM One, staroć, który ma androida 2.2.2 i nie jestem na bieżąco, więc chciałem się upewnić. Czyli, jeżeli chcę tego Zenfona to tylko w tej wersji bo ta 16GB dual sim to jest zagraniczna i byłby problem z gwarancją? A jeszcze jedno pytanie, czy ta różnica 0.4 GHz w taktowaniu będzie strasznie odczuwalna? I jeszcze jedno pytanie, jak telefon ma wgranego Androida 4.3 przykładowo, a jest oficjalna wersja 4.4 to traci się gwarancję czy nie? No naprawdę jestem w tym kompletnie zielony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, póki masz oficjalny system to nie masz znaczenie czy 4.3., 4.4 czy nadchodzący dla tego modelu 5.0. - grunt że to oficjalny system a nie custom. Zenfon w każdej wersji to dual, a tą 16GB trzeba sprowadzać z Chin - więc z gwarancją wiąże się odsyłanie. Oprócz 0,4 Ghz więcej na procku podkręcona jest też grafa - może to nie jest jakaś kosmiczna różnica w wydajności, ale telefon ma nieco większego "kopa".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 GB pamięci to nie problem, są karty, którymi można zawsze rozszerzyć, a jakimś super zapalonym graczem nie jestem. Myślę, że dla mnie będzie to zdecydowanie wystarczający telefon. A jeżeli mam się bawić w zagraniczne gwarancje to jednak wolę słabszą wersję, a spokój sumienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym Ci polecić xperię m2, używam takowej już pół roku, grałem w bardziej wymagane gry i nie było żadnego problemu, ekran dość przyzwoity bo 4,8 cala i nawet dobrze leży w dłoni, chociaż do obsługi jedną ręką się nie nadaje ;) androida masz tam 4.3 z możliwością aktualizacji na 4.4. Zobacz sobie czy Ci odpowiada takowy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M2 zła nie jest, ale lepsza od niej jest Moto G 2014, oparta na tym samym procesorze :P Choć Xperia ma fajniejszy stockowy odtwarzacz od Sony, ale dzięki magikom z XDA można go sflashować na każdym urządzeniu - autor jednak i tak chce używać PowerAMP, więc nie ma to chyba znaczenia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...