Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

reznor666

[Need for Speed The Run] Nowo kupiony na Origin - Autolog nie chce się połączyć

Polecane posty

Witajcie.

Przedwczoraj kupiłem na oficjalnej stronie Origin Need for Speed The Run.

Zainstalowałem w wersji English US, żadnych błędów, nic, wszystko ładnie się zainstalowało. Gra jest aktualna.

Już po pierwszym uruchomieniu jednak przywitała mnie komunikatem o tym, że muszę być połączony z Origin, aby połączyć się z Autolog. Ale przeciez cały czas jestem połączony z Origin... Próba połączeń manualnych w grze kończy się tym, że wszystko zatrzymuje się na animowanym napisie "trwa łączenie z Autolog". Trzeba wtedy zamknąć grę przy pomocy Alt-F4, bo napis ten trwa w nieskonczonosc. Uruchamiałem grę kilkanascie razy, nic nie pomaga.

Porty wszystkie otwarte, firewall zatrzymany, antywirus wyłączony, dodane do wyjątków - nic.

Najlepsze jest to, że kupiony również przedwczoraj Need for Speed Hot Pursuit działa normalnie. Łączy się z Autolog bez żadnego problemu, na tym samym koncie Origin. Nie miałem też NIGDY wcześniej żadnych problemów z połączeniami w jakiejkolwiek innej grze. The Run jest pierwszą grą w której mam takie problemy.

Macie może jakieś rady? Nie mogę normalnie w to zagrać. Z taką funkcjonalnością to równie dobrze mogłem sobie pograć w pirata! Eh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...