Skocz do zawartości

Far Cry 3 Blood Dragon - Błąd przy instalacji


DrwalPolska

Polecane posty

  • 3 weeks later...

Ja bym spróbował skopiować pliki instalacyjne na HDD i tam odpalić -tak, żeby wyeliminować opcję, że napęd DVD ci siada.

Upewnij się też która aplikacja jest "corrupted", instalka FC3BD czy Uplay - różnie to bywa.

Naprawianiem gry się nie zajmuj, Uplay ma wiele opcji, ale żadnej działającej jak należy.

PS Uplay uruchomiłeś jako admin, tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam Windows 7 64 bit

-=Grę instaluję z kodu ponieważ mój napęd nie czyta już żadnych płyt (i takie pytanie - czy te płyty naprawiające napęd mają sens ?)=-

błąd pokazywał się i gdy instalację uruchamiałem w Uplay i w plikach gry(w obydwu przypadkach gdy uruchamiam przez administratora błąd również się ukazuje)

Z tego co Widziałem na YouTubie dobrym pomysłem jest odinstalowanie Uplay i zainstalowanie z plików gry -to pomaga ?

Mam także problem z instalacją Driver San Fransisco :

uruchamiając instalator gry (install anywhere - jak by było komuś potrzebne) i cały czas pisze mi :

"Wybierz inne miejsce do rozpakowania programu" i gdziekolwiek bym wybrał cały czas mi się to pokazuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyty czyszczące mają sens, gdy jakiś pył ci się osadził na soczewce. Gdy masz tam smażone grudy popiołu, to już nic nie pomoże (ostatecznie zawsze można wypruć napęd i spróbować wacika z czyścikiem do LCD).

Instalację z plików gry już ci doradziłem, więc znasz moje zdanie. Innych sposobów nie próbowałem, więc się nie wypowiem, ale jeśli np re-instalujesz Uplay (inaczej gry nie odpalisz) to upewnij się, że najpierw całkowicie go wywalisz, wraz z pozostałościami po nim (pliki konfiguracyjne), jeszcze dla pewności ściągnij od nową instalkę, i dopiero wtedy instaluj.

Co do Driver'a to możliwe, że system sam wskazuje mu katalog plików tymczasowych -zwykle instalator nie pozwala wybrać nic poza katalogiem docelowym instalacji- a że znajduje się on na partycji systemowej, to może tam trzeba zwolnić trochę miejsca.

Jest też kwestia informacji o wolnym miejscu na dysku: jeśli system kiedyś zaliczył ci crash'a to mogło się coś zepsuć w systemie plików: spróbuj zeskanować partycję systemową oraz tą, na którą instalujesz grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z reinstalowaniem Uplay bedzie w tej chwili lekki problem ponieważ coś dziwnego dzieje się z moim internetem z modemu

otóż mam inernet z pakietem 6 GB i po jego wykorzystaniu prędkość spada do wiadomej prędkości ale od pewnego czasu mam tak że nawet jak mam pakiet wyczerpany internet działa normalnie i miałem tak przez 1-2 miesiące to teraz mam tak że po uruchomieniu internetu i użyciu ok. 10 MB prędkośc spada i tak jest zawsze gdy uruchomię internet (wiesz może jak to naprawić ? )

a w sprawie drivera to w jaki sposób mogę zeskanować partycję ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zdrowie" dysków logicznych sprawdzasz jednym z narzędzi dyskowych - to aplikacja w Windows, nazywa się to "Sprawdzanie błędów. Znajdziesz to p-klikając na daną partycję i wybierając "Właściwości" , jest w zakładce "Narzędzia". Albo lepiej w trybie wiersza poleceń, komendą "chkdsk" (jeśli wiesz jak to obsługiwać). Kiedyś to się nazywało "skanowanie dysku".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki przynajmniej z driverem będę mógł spróbować sobie poradzić..........a czy wyjasnisz mi taki komunikat :

"OSTRZEŻENIE! nie określono prametru F

uruchamianie progamu CHKDSK w trybie tylko do odczytu"

a jak będe mieć czas to zrobie re-install Uplay'a i może to coś da.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komendę chkdsk używa się z różnymi parametrami - pisze się je po slash'u "/" np

chkdsk c: /f

Jeśli wpiszesz "chkdsk /?" to program wyświetli objaśnienia wszystkich parametrów i jak je stosować. "F" to tryb naprawy. Bez niego program tylko wyszukuje błędy nie naprawiając ich i wyświetla raport.

PS Ja zawsze używam parametru "r", bo włącza "f" i dodatkowo odzyskuje dane z tzw. "bad sector'ów".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...