Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kar0

Laptop ~900zł +/- 100zł

Polecane posty

Witam, poszukuję laptopa, który będzie wykorzystywany głównie do przeglądania netu, filmów HD, prac biurowych i może nowszych gier. Zależy mi szczególnie na tym, by chodziło to wszystko w miarę płynnie i był solidny, czyli żeby nie skrzypiał i nie wyginał się zbytnio. Na sprzęt mogę wydać ok. 2500 zł, może kilka zł więcej, jeśli będzie to jakaś okazja. Matryca najlepiej matowa 15'6 cali. RAM min. 4GB, dysk SSD lub SSHD (ostatecznie HDD) i w miarę wydajny procesor. Do baterii nie przywiązuję szczególnej wagi, laptop będzie używany przeważnie w domu. Sprzęt może być bez systemu.

Jeżeli te wymagania nie mieszczą się w cenie, to proszę napisać co trzeba pominąć.

Z góry dzięki za odp. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała korekta tematu, budżet zwiększył się do 2400 zł. smile_prosty.gif Zastosowanie podałem wyżej, mam nadzieję też zagrać w jakieś nowsze gry, chociaż wiadomo, że nie na wysokich detalach.

Przejrzałem konfigurator w nowym CDA i spodobał mi się Lenovo Z710 i5-4210M, GF840M, za 2400 zł. Tylko że nigdzie nie mogę znaleźć go w takiej cenie. confused_prosty.gif Jeżeli ktoś by podrzucił linka, ew. inną propozycję to byłbym wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym konkretnym budżecie nic lepszego nie będzie. A GF840M poradzi sobie z nowymi grami tak na niskich/średnich detalach w rozdzielczości HD ;)

Lepszy byłby potem Dell 7537 z GT750M- ta karta jest o wiele wydajniejsza, ale cena laptopa to już okolice 2600-2700 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie, co do Lenovo Z710. W pewnej recenzji przeczytałem, że ''Kolejną niekorzystną cechą, która trapi klawiaturę Z710, są blokady klawiszy. Wciśnięte jednocześnie A i S zablokują wszystkie klawisze w trójkącie W-Esc-CapsLk. Wciśnięta para klawiszy S i D uniemożliwi zaś skorzystanie z CapsLk, 2, 3, W, E, X, C; nie pozostanie to bez znaczenia dla zapalonych graczy. ''

Czy to nie dyskwalifikuje laptopa jako sprzęt do grania? Da się to jakoś obejść, wyłączyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...