Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XLC12

AC unity - mało fps'ów

Polecane posty

Mój sprzęt:

Procek: AMD Athlon X4 750K Quad Core

Ram: 8 GB

Windows 7 ultimate edition 64 bit

Karta graficzna: GTX 750 - 1 gb

Mój komp powinien spełniać wymagania minimalne ale brakuje mu do tego 1 gb w karcie graficznej - Mimo to gra muli jak sukinkot nawet na najniższych ustawieniach i w okienku. Patch nie pomógł, czy mój komputer jest serio za słaby? Czekać na patche czy odpuścić sobie te grę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra potrafi zaskoczyć nawet takie kary jak GTX 980 , bo przecież te potwory nie przekraczają 60fpsów choć są blisko. Spokojnie poczekaj na patcha, ponieważ Ubisoft nad tym pracuje.

Druga sprawa , skąd oni biorą te 22-33 klatki na r9 290 jak ja mam ponad 35 klatek zawsze.... Coś tu jest skopane co do twoich klatek pomyślałbym nad wyłączeniem internetu przy graniu, bo to może jak to Ubisoft powiedział ,,potencjalnie" podwyższyć ilość klatek i płynność gry. Jedni widzą różnice drudzy nie i ja należę do tych drugich.

Co do patcha nie wiadomo kiedy się pojawi, ale jak zawsze Ubi spieprzy optymalizacje i zostali już za to ukarania ,,niby" ich akcje spadły i oby tak dalej, bo powinny wydawać gotowy produkt, a nie za przeproszeniem [beeep] w papierku.

Gram, bo uwielbiam serię , ale bardzo mnie denerwuje podejście właśnie do fanów jak i do posiadaczy kart AMD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...