Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kraven2000

Niepełny dźwięk na słuchawkach

Polecane posty

Hej,

mam pytanie. Mam jakieś tam głośniki Logitecha. Jak podłączam pod nie słuchawki wszystko jest ok (było ale wejście się uszkodziło) - muzyka gra, jest pełen dźwięk.

Jednakże kiedy podłączam słuchawki pod wejście na budzie z przodu (nie zamiast głośników) to w grach mam różnie. Np. jest muzyka bez dźwięków, albo dźwięki bez muzyki.

Czy wiecie z czego to może wynikać?

Karta zintegrowana, słuchawki to jakieś tam Fatality (działają). Problem był również zanim się wejście w głośnikach nie zepsuło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tyłu obudowy powinieneś mieć 3 wejścia- pod głośniki, słuchawki i mikrofon. Nie możesz podłączyć z tyłu pod inne wejście głośnikowe/słuchawkowe? Jeżeli słuchawki dobrze działają z telefonem czy jakimś odtwarzaczem mp3 to najpewniej uszkodziło się wejście jack w obudowie i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wada fabryczna? Sprawdzałeś bezpośrednie podłączenie pod płytę główną z tyłu obudowy? Sam mam tak że raz na kilka podłączeń słuchawek do przedniego panelu nie mam np. wokalu czy innej ścieżki dźwięku i muszę wypiąć i podłączyć jeszcze raz. Wygląda tylko na to że u Ciebie problem jest znacznie poważniejszy bo występuje stale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zignorowałeś moje pytania. Z tyłu masz tylko jedne wejście na głośniki/słuchawki, tak? Czy osobne wejście słuchawkowe, osobne głośnikowe i na mikrofon? Z pierwszego postu wnioskuje że podłączałeś słuchawki pod głośniki ale wejście w nich się uszkodziło. A podłączałeś w końcu te słuchawki zamiast głośników albo do wejścia słuchawkowego z tyłu (jeśli takie jest, a przeważnie jest)? Jeżeli tam działa wszystko dobrze na słuchawkach to oczywiste jest że masz wadę fabryczną wejścia słuchawkowego przedniego panelu obudowy. A jeżeli ta jest nowa to pozostaje spróbować dogadać się w zakresie gwarancji na samą wymianę/naprawę przedniego panelu. Taki plus bez przedniego panelu dalej można korzystać z komputera :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...