Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajsido

Origin aktualizacja. Pytanie w sprawie pobierania

Polecane posty

Siemka. Aktywowałem sobie grę Dragon Age na platformie Origin. Wczoraj pobieranie doszło do ok. 83% (mniej więcej 15 gb z 18,95) Dzisiaj planowałem pobrać ją do końca lecz okazało się że pojawiła się aktualizacja Origina. Po zaktualizowaniu od razu kontynuowanie pobierania DA lecz okazało się że rozmiary plików zmieniły się (wczoraj miałem 15 gb z 18,95 a dzisiaj 9,85 z 11 gb) Fakt że będę musiał pobrać mniejszy plik wcale mnie nie zasmucił lecz chciałbym wiedzieć co się stało z poprzednimi plikami i czemu te wartości się zmieniły. Nie ma podanego procentowego wskaźnika lecz pasek wygląda jakby był wypełniony w ok 80%. Czy to wcześniej pobierałem było połączone z instalatorem i jednocześnie pobierałem i instalowałem a teraz pokazany jest tylko postęp pobierania ?

Pojawił się nowy problem. Uruchomiłem Origina jeszcze raz i wróciły stare rozmiary (15 na 18,95) a to co pobrałem wcześniej (ok 2 gb) jakby magicznie zniknęło. Na domiar złego nie mogę kontynuować pobierania ponieważ wyskakuje blad

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...