Skocz do zawartości

Rozwiązany: Call of Duty Advanced Warfare nie uruchamia się


wilk1991

Polecane posty

Witam mam problem z grą call of duty advanced warfare a mianowicie podczas uruchamiania pojawia się czarny ekran potem dźwięk i nic dalej się nie dzieje, czemu mi nie działa ???

mój komp: CORE I7- 3820 3,6 GHZ - proc

P9X79 s2011 X79 8DDR3 - płyta główna

DDR3 PLAY 8GB/1600 - ram

Q Series 128GB SATA3 2,5'' 552/501 MB/s 9,5mm - dysk ssd

DT01ACA200 2TB 3,5'' SATA3 64MB 7200rpm - dysk zwykły

GIGABYTE CUDA GTX770 2GB DDR5 256 BIT - grafa

Win 8 64 bit

Wszystkie gry działają oprócz najnowszego CoDa Mam też problem z pełnym zainstalowanie najnowszego sterownika od Nvidi instalują się tylko sterownik graficzny i dźwięku a jakieś dodatkowe elementy ( nie pamiętam jakie) już nie chcą się zainstalować Co mam zrobić żeby gra zadziałała proszę pomóżcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest duże prawdopodobieństwo że problemem są sterowniki. Odinstaluj je wszystkie i spróbuj zainstalować je na nowo. Jak nie da rady, spróbuj innej wersji sterownikiów.

Sprawdzałeś spójność plików Steam?

Próbowałeś reinstalacji gry?

Gra oryginalna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że dopiero teraz odpisuje ale miałem służbę 24h :)

Gra oczywiście oryginalna w końcu zarabiam i nie bawię się w piractwo...

Spójność plików Steam hmm nie wiem o co chodzi :)

Reinstalacji gry jeszcze nie próbowałem dzisiaj to zrobię i też według mnie winą są sterowniki

( poniewarz inne gry działają np. watch dogs, risen 3 , wolfenstein the new order splinter cell blacklist - nie ma z nimi żadnych problemów i nigdy żadnych nie miałem aż do teraz z Codem)

tylko jak w zamieszczonych obrazkach nie mogę ich zainstalować ani tych poprzednich ani tych nowych z wczoraj... czemu ???

Anty wir mam avasta nie wykrywa żadnych wirusów ( i proszę bez komentarzy typu że to [beeep] i zainstaluj sobie kaspersky bo mam avasta od lat i jestem zadowolony z niego)

post-630075-0-47855300-1415260745_thumb.

post-630075-0-76887200-1415260763_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up: Antywirus nie ma tu nic do rzeczy :-)

Aby sprawdzić spójność: Biblioteka Steam -> PPM na CoD -> Właściwości -> Pliki lokalne -> Sprawdź spójność plików gry - myślę że wiesz o co chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...