Skocz do zawartości

Fantasy Premier League


raveno

Polecane posty

Brat Boom ---> Może nie zauważyłeś, ale jest tak głównie dlatego, że wszyscy mają Fabregasów, Rooneyów, Lampardów, Tevezów, itd. Jak kupowałem Valencię, to w naszej lidze nie miał go jeszcze nikt, a podejrzewam, że po kilku świetnych występach znajdzie on miejsce jeszcze u kilku kolejnych menedżerów. Póki co udało mi się połączyć drogich gwiazdorów z zawodnikami, którzy są w formie. Trochę niepokoi mnie bramka, ale jeśli Stoke poprawi defensywę w sposób podobny jak w zeszłym sezonie to jedyne o co będę się musiał martwić będzie zestawienie pierwszej jedenastki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Brat Boom ---> Może nie zauważyłeś, ale jest tak głównie dlatego, że wszyscy mają Fabregasów, Rooneyów, Lampardów, Tevezów, itd. Jak kupowałem Valencię, to w naszej lidze nie miał go jeszcze nikt

jak ja kupowałem Teveza to też nie miał go jeszcze prawie nikt w lidze , ale w tej grze jest ten błąd że jeden zawodnik złapie formę i banda frajerów kupuje go do swojego składu i nawet jak ktoś kupił tego zawodnika wcześniej to nic mu to nie daje.Najlepiej to by było jak można by było zrobić max 1 transfer na 2 kolejki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden zawodnik złapie formę i banda frajerów kupuje go do swojego składu i nawet jak ktoś kupił tego zawodnika wcześniej to nic mu to nie daje.

Skoro kupują zawodników z formą, to czemu nazywać ich frajerami? Ja bym to raczej nazwał podkradaniem a nie frajerstwem :tongue: Jest jedna korzyść - jeśli się kupi zawodnika na początku, to można nabić więcej punktów od tych co zrobią to później, no i wówczas po dobrych meczach ów zawodnik drożeje (Tevez 0,6 mln, Valencia 0,7). Inni nie mogą sobie potem od tak kupować, bo na tych najlepszych, będących w formie, po prostu nie będzie ich stać. Ja Teveza nie kupowałem od razu, bo myślałem "wystrzela się", ale miał 3 - 4 dobre mecze pod rząd z bonusami to postanowiłem go wziąć. Akurat udało się to zrobić jak jeszcze tłum się nie rzucił i zawodnik był tani.

Frajerstwo to dla mnie inne zachowanie. Ludzie widzą, że jakiś zawodnik strzelił i masowo go kupują, nie zważając na okoliczności. Np. sprzedawanie Drogby, po tym jak za tydzień już wracał do gry, albo kupowanie Drogby tuż przed wyjazdem na PNA. Komuś wyszedł jeden mecz i od razu wielu myśli, że tak będzie co kolejkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, tylko, że średnia wynosi 89 punktów, więc nie ma tak łatwo. Chciej zauważyć, że Rooneya ma 45% ludzi, jeszcze nie wiadomo ilu umieściło go na kapitanie, więc co najmniej połowa graczy ma tutaj stratę. Jestem ciekaw czy po najbliższej kolejce nie będzie masowego wykupu i przy teams selected by Rooney będzie miał 90-100% xD Chociaż prawdę mówiąc może to oznaczać, że w następnych meczach już tak strzelać nie będzie i przytrafią mu siegorsze spotkania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kolejce mam 136 pkt, czyli całkiem dobrze. W sumie każdy kto w drużynie ma Fabregasa i Rooneya, i jednego z nich na kapitana, osiągnął 100+.

Ale w przyszłej coś czuję że będzie masakra ^^. Nie gra Rooney, Evra i Tevez a Birmingham (u mnie Carr i Bowyer) gra z Chelsea. Na dodatek ze sobą grają Arsenal i AV. Z Arensalu mam aż 3 grajków, a z AV 2, czyli prawie połowa drużyny... Najbardziej by mi pasowało żeby każdy z nich zdobył co najmniej 1 bramkę... Transfery, musiałem sprzedać Dempseya, za niego Diaby, w banku zostaje 1.1 mln, czyli można coś pokombinować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam że jestem w to dobry i z pewnością wygram te wasze ligi.
Kwot z sierpnia, którego nie powstrzymałem się zacytować w obliczu Twojego ostatniego posta. Od razu zaznaczam - nie twierdzę, że wygram jakąkolwiek ligę, ani choćby nawet, że na pewno Cię na koniec wyprzedzę. Jednak fakt, że całkowity nowicjusz, który przed rozpoczęciem grania w Fantasy kontakt z ligą angielską miał głównie przez telegazetę, ma teraz 137 pkt przewagi nad Tobą, jest całkiem zabawny, nie sądzisz?

Digison - chyba popełniłeś błąd, kupując Diaby'ego. To z oficjalnej strony Arsenalu: "Of course, he is out for Stoke and certainly for the Villa game. There is hope he might be back for Manchester United but we don't know yet." Info o kontuzji Diaby'ego jest też na Physioroomie, a więc chyba się pospieszyłeś ;)

Swoją drogą, oprócz Diaby'ego kontuzję u mnie ostatnio złapał Cole, a więc chyba jednak w 10 zagram. Niby Cole jest doubtful, ale specjalnie nie liczę na jego występ.

A Rooney to rozbił bank, ot co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy po najbliższej kolejce nie będzie masowego wykupu i przy teams selected by Rooney będzie miał 90-100% xD Chociaż prawdę mówiąc może to oznaczać, że w następnych meczach już tak strzelać nie będzie i przytrafią mu sie gorsze spotkania.

Będzie, będzie... Na te 90% bym jednak nie liczył, bo Rooney jest na tyle drogi, że wymaga sporych oszczędności na innych zawodnikach. Gorsze spotkania też przyjdą, bo terminarz wygląda kiepsko. Najpierw pauza, a później trudne wyjazdowe spotkania z Arsenalem, Villlą i Evertonem. Nie liczyłbym jednak, że to odstraszy potencjalnych nabywców. :tongue:

Ale w przyszłej coś czuję że będzie masakra ^^. Nie gra Rooney, Evra i Tevez a Birmingham (u mnie Carr i Bowyer) gra z Chelsea. Na dodatek ze sobą grają Arsenal i AV. Z Arensalu mam aż 3 grajków, a z AV 2, czyli prawie połowa drużyny... Najbardziej by mi pasowało żeby każdy z nich zdobył co najmniej 1 bramkę...

Ej no, bez przesady :smile: Rozumiem, że ta kolejka była wyjątkowa i apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale nie licz na tak wysokie wyniki co gameweek. Każdemu "by pasowało" żeby jego zawodnicy strzelali dużo bramek a do tego asystowali i dostawali bonusy. :wink:

Ja zwykle staram się nie dopuścić do takiej sytuacji, żeby mieć po kilku zawodników z jednego klubu. Na tę chwilę tylko Aston Villa i MU mają u mnie więcej niż jednego przedstawiciela (konkretnie po dwóch). Wydaje mi się to dobrym rozwiązaniem, bo jeśli mecz którejś drużynie nie wyjdzie, to nie tracę od razu kilku punktujących. Oprócz tego po prostu lubię popatrzeć na różne koszulki :tongue:

W tej kolejce mam 136 pkt, czyli całkiem dobrze.

136 punktów to "całkiem dobrze"? Toż to świetny wynik- czwarty w lidze. Chyba trochę za wiele wymagasz.

100 punktów rzeczywiście przekroczyło sporo drużyn, bo ponad połowa ligi (13). Fajnie, że udało mi się utrzymać najwyższy wynik i osiągnąć 150 punktów- zdecydowanie najlepszy w historii mojej gry w fantasy, który pewnie się już nie powtórzy. Najzabawniejsze jest to, że tyle punktów ile natrzaskał kapitan Ronney często nie udawało mi się osiągnąć wcześniej całą drużyną. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście, ale nasza liga jest całkiem silna. Gdyby nie kilka drużyn zrobionych na przypał (Wapno, Polip), które zrobione są raczej dla jaj, to była by jeszcze silniejsza. Pniemy się w górę już od około 2 miesięcy. Jak widzicie tabelę ligi FA, to byliśmy ok. 60 tys. miejsca na ponad 90 tys. lig, a teraz już jesteśmy w okolicach 30 tys. miejsca. Ja też zanotowałem rekordowy awans. W ciągu ostatniego miesiąca udało mi się awansować z hańbiącego moje imię miejsca poniżej pierwszego miliona aż o ponad 400 tys. miejsc.

Następna kolejka będzie trochę sucha, bo nie grają ofensywni Tevez, Rooney i Valencia. Do tego jestem pozbawiony Stoke, wiec mam nadzieję, że Begović zagra dla Portsmouth i może uda się zachować czyste konto u siebie w meczu z West Hamem. Jeśli by tak było to pewnie 10 u mnie zagra. Mam tylko nadzieję, że w lidze od pierwszej minuty wystąpi Klasnić, ale niepokoi mnie gol Elmandera strzelony w FA Cup. Licze też, że przewagę zrobią u mnie pomocnicy Evertonu, którzy grają z niezbyt mocnym ostatnio Sunderlandem. Licze także na dobry występ kapitana Lamparda, który pozwoli zbudowac jakąś przewagę nad resztą stawki, bo z tego co widziałem to Franka nie ma za wielu osób u nas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwot z sierpnia, którego nie powstrzymałem się zacytować w obliczu Twojego ostatniego posta. Od razu zaznaczam - nie twierdzę, że wygram jakąkolwiek ligę, ani choćby nawet, że na pewno Cię na koniec wyprzedzę. Jednak fakt, że całkowity nowicjusz, który przed rozpoczęciem grania w Fantasy kontakt z ligą angielską miał głównie przez telegazetę, ma teraz 137 pkt przewagi nad Tobą, jest całkiem zabawny, nie sądzisz?

Spokojnie mamy dopiero pół metek ligi.W H2H masz tylko 5 pkt przewagi w normalnej lidze mnie nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, przewidywałem ponad 100 pkt i jest - 138. Ale w takiej kolejce to nie smakuje tak dobrze, skoro średnia całego Fantasy wynosi aż 89. Jak gram już 2 lata w tą grę, to czegoś takiego jeszcze nie było i pewnie prędko znowu nie będzie ;) Tymczasem trzeba wracać do rzeczywistości, a w tej już nie jest tak różowo. Brak Giggsa, Rooneya, Evry, Teveza... Mam 8 ludzi do gry, z czego niestety Hart gra z Chelsea, AV tłucze się z Arsenalem (3 graczy razem), a Mears jest z Burnley i to wystarczy za komentarz :D Byłbym zadowolony z chociaż 40 punktów. Na razie chyba takie zmiany:

Za Songa Nelsen (nie dlatego, że gola strzelił, ale mają łatwy terminarz stosunkowo, a za 4.5 jak jakieś 6 pkt wpadnie, to będzie super).

Za Giggsa prawdopodobnie Kuyt. Chyba złapał formę, a Liverpool wstaje powoli z kolan i ma łatwy terminarz. Raz się żyje, jak to mówią!

Hart

Mears Corluka Dunne Nelsen

N'Zogbia Kuyt Milner Fabregas /c/

Bent Runi

11, żeby Runej mógł usiąść na ławie już nie mam, ale może tych 10 dobije do 50... Oby ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, znowu wychodzi mój pośpiech... A wystarczyło trochę w guglach poszukać ;/. Mimo wszystko dzięki za informacje TeBeG. Tym gorzej, że teraz praktycznie cała pomoc jest do wymiany, oprócz Fabregasa i Milnera... Na prawdę nie mam pomysłu. Chyba żebym dał Pienaara, idąc za przykładem FaceDancera :).

Informacja na temat Diaby'ego:

- Abou na pewno nie zagra przeciwko Stoke i Aston Villi. Jest szansa, że powróci na United, jednak nie wiemy tego w stu procentach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, faktycznie szykuje się kolejka kontrastowa do ostatniej. Obstawiam średnią poniżej 40 ;) W składzie teraz zmian nie będę robić - gdyż już jedną zrobiłem, kupując Ridgewella za Faye'a. Trochę nierozsądne, jeśli się popatrzy na następnego przeciwnika Birmingham, ale za to później kalendarz wygląda dla Harta i spóły obiecująco. Jednak chyba mimo wszystko się pospieszyłem. Obronę zatem stworzą Vermaelen, Dunne, Alexander, Ridgewell i Cole, jeśli ostatni zagra. W zasadzie od żadnego z nich cudów nie wymagam. Pomoc z powodu absencji Diaby'ego składac się będzie z kapitana Fabregasa, Milnera, Duffa i Pienaara - szczególnie liczę na ostatniego, któremu przed występami Fabregasa przeciwko Boltonowi miałem ochotę dac opaskę lidera. W ataku osamotniony Rodallega, na szczęście grający u siebie z Wigan, a więc ma spore szanse na wpisanie się na listę strzelców. Wynik powyżej 40 uznam za zadowalający, powyżej 50 - bardzo dobry. Chociaż, w zasadzie wszystko zależy od tego, jak zapunktuje FA-owy pościg ;), oraz ogólnie społecznośc Fantasy - gdyż dzięki wynikowi w tej kolejce trafiłem do pierwszej 50 polskich graczy (46 miejsce), a w klasyfikacji ogólnej zajmuję bardzo dobre 17 713 miejsce, do lidera tracąc jedynie 214 punktów xD

A w niedalekiej przyszłości szykuje się wielki powrót Drogby - połączony najprawdopodobniej z odejściem Vermealena i Rodallegi, a także przybyciem Distina, Hughesa bądź innego porównywalnego obrońcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj już kolejna kolejka PRM, a przy okazji rzecz jasna Fantasy :) Zmiany takie, jak zapowiedziałem, czyli za Giggsa Kuyt, a za Songa Nelsen. Żadnych rewelacji nie przewiduję, liczę jedynie na jakąś brameczkę Fabregasa, odpowiedź Milnera, i żeby chociaż dobić do tych 50 punktów. Pod nieobecność Rooneya i Tevez to właśnie pomoc w składzie Fabregas, Milner, Kuyt i N'Zogbia będzie kluczowa. For the Horde! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak społeczność Fantasy dostała jakiegoś bonusa do inteligencji. :wink: Rooney pomimo świetnego gameweeka tanieje (już o 0.2 mln). Z drugiej strony nie wiadomo dlaczego Defoe, który od trzech meczy nic nie zrobił podrożał...

Na podsumowanie trochę za wcześnie, bo grała dopiero trójka moich zawodników. Eagles ma jednak chyba jakiś patent na bonus, bo dostaje już co najmniej 1 punkt od 7 spotkań. Wczoraj nic na podtrzymanie serii nie wskazywało, bo wychowanek MU został zmieniony po godzinie gry. Eksperci Fantasy przyznali mu jednak aż 2 punkty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dość zabawne, ale wyniki w tej kolejce cieszą mnie dużo bardziej niż te z zeszłego tygodnia, kiedy to ustanowiłem swój rekord punktowy. Tym razem jednak mimo mniejszej zdobyczy udało się odrobić do większości zawodników po 20 - 30 pkt. Oczywiście główna w tym zasługa Lamparda, swieżo upieczonego kapitana drużyny. Z tego co widziałem to Rooney i Tevez potwierdzili w Carling Cup swoją dobrą formę. Sielankę zakłóca tylko jedna rzecz - Valencia w ostatnich dwóch meczach stracił miejsce w wyjściowym składzie kosztem Naniego. Trochę mnie to dziwi, bo w ostatnich tygodniach spisywał się całkiem nieźle. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe oszczędzanie Ekwadorczyka, a nie jakiś zwrot trendów na Old Trafford. W tym tygodniu szkoda tylko traconych po jednej bramce Portsmouth i Blackburn, bo mógłbym podgonić trochę mocniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie katastrofa, 29 pkt. Sam Lampard jako kapitan ugrałby więcej niż cały mój zespół. Ale dobra, Drogba powrócił, więc zanim podrożeje trzeba go kupić. Tylko że chciałbym go kupić na miejsce Rodallegi, ale fundusze na to nie pozwalają. To tak, za Vermaelena wstawię Corlukę, a Drogbę za Teveza. Innej możliwości nie ma. Chyba żebym wstawił kogoś za Diaby'ego lub Evre, ale na zakup nowego zawodnika zostałoby bardzo mało.

Teraz pozostaje kwestia czy Drogba po przegranej z Algierią (oglądałem ten mecz ;)) weźmie się do roboty i na dzień dobry strzeli z pięć bramek, czy się trochę podłamie i straci formę, bo stracić wygraną w 91 minucie to nic fajnego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też bardzo iepawo, sporo przewagi straciłem. Najgorsza kolejka, pomimo faktu, że raz miałem mniej punktów - jednak wtedy Lampard nikogo nie uratował. No nic, przyszła kolej na zmiany, Distin, swoją drogą kupiony nieco pochopnie, przybył za Vermealena, a Drogba za Rodallegę. I jeśli nie będzie złych wiadomości na stronach Chelsea, będzie kapitanował - alternatywą jest Tevez. Skład na razie wygląda tak:

Hart

Cole - Distin - Dunne

Fabregas - Milner - Pienaar - Duff

Rooney - Drogba © - Tevez

Napad bardzo sympatyczny, ale na jeno na papierze. Waham się jeszcze, czy Harta nie powinien zmienic Sorensen, ale to już detale ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie niezbyt dobrze u mnie, Fabregas nic nie strzelił, Corluka stracił 4 pkt za czyste konto w doliczonym czasie, Drogba jako kapitan, pierwszego spotkania nie grał w ogóle.

W tv oglądałem mecz Sunderland-Stoke City, i szczerze mówiąc jestem zdziwiony bonusami. Na pierwszy ogień Sorensen, obronił tylko trzy strzały, w tym tylko strzał Malbranque'a mógł zagrozić bramce. Dalej, Cattermole, dowiedziałem się że gra, przez to że dostał żółtą kartkę i że zszedł z boiska. I na koniec Shawcross, tylko dzięki nieuwadze sędziego (Howard Webb, chyba każdy wie kto to), Sunderland nie dostał karnego, za rękę Ryana w polu karnym. Do tego 4 nie odgwizdane faule na Jonesie. Na dodatek w cale nie zagrał tak dobrze.

@down: A mi się wydawało że to Shawcross po ataku Jonesa...

Rzeczywiście Ryan grał całkiem dobrze, ale moim zdaniem na aż trzy pkt bonusu nie zasłużył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tv oglądałem mecz Sunderland-Stoke City, i szczerze mówiąc jestem zdziwiony bonusami.

Mnie już mało co może zdziwić. Często przyznający mają swoich ulubieńców, którzy niezależnie od tego co grają dostają punkty jak nie ma pomysłu komu je przyznać. Często jest też tak, że chcą uhonorowac zawodników odwalających tzw. czarną robotę, stąd przypuszczam punkty dla Cattermole'a. Odnośnie punktów dla Sorensena to sam byłem nieco zdziwiony, bo zagrał pewnie, ale nawału roboty nie miał. Oglądałem mecz Sunderlandu ze Stoke i muszę przyznać, że podobał mi się bardziej od niektórych meczów Realu czy Barcelony. Otóż były emocje, była walka, może umiejętności nie najwyższe, ale ja wole właśnie taki futbol. Zupełnie nie zgadzam się z tobą, że punkty dla Shawcrossa były niezasłużone. Przez cały mecz wiedziałem, że jeśli Stoke dowiezie 0:0 to on dostanie najwyższą notę. Umiejętnie walczył z napastnikami, wygrał mnóstwo pojedynków główkowych, pewny w obronie i nie do przejścia. Chyba oglądaliśmy inne spotkanie.

Sunderland nie dostał karnego, za rękę Ryana w polu karnym.

I coś na potwierdzenie moich słów. To nie Shawcross zagrywał ręką przy szarży Benta, ale drugi ze stoperów Robert Huth :tongue:

EDIT: Niestety Chelsea zawiodła w meczu z Hull, bo liczyłem, że strzelą 2-3 bramki. Przynajmniej jedną stracili to obrońcy moich rywali za dużo nie nabiją punktów. Szkoda, że Lampard nie popisał się w tej kolejce. Dwa mecze ze słabeuszami i zaledwie 5 pkt, nie tego oczekuję po kim, którego cena oscyluje ponad granicą 13 mln...

Muszę się teraz mocno zastanowić nad tym kogo wystawić w następnej kolejce, bo może bardziej opłaca mi się grać 4 obrońcami i schować Rodallege "do szafy" na ten tydzień. Z drugiej strony może akurat coś strzeli i mam mały dylemat. Birmingham gra u siebie z Portsmouth, więc bardzo prawdopodobne jest, że zachowają czyste konto. Do tego Stoke gra z Blackburn, więc tutaj też może być 0:0 bo obie drużyny dysponują całkiem niezłą defensywą. Raczej jednak postawię na Stokowców, bo Blackburn na wyjeździe nie broni aż tak dobrze. Paradoksalnie najdroższy z obrońców - Cuellar prawdopodobnie zasiądzie na ławce rezerwowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w składzie 3 zmiany, mimo najlepszego wyniku kolejki ;). Za kontuzjowanego Lennona przychodzi N'Zogbia, Rodwella zmienia Larsson, a Whelana Stephen Hunt z Hull. Mam nadzieję, że nowi się spiszą i awansuje jeszcze na podium w tym sezonie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Sezon pewnie już kończycie, ale mam nadzieję, że jeszcze dacie mi dołączyć. Chcę poznać tajniki gry i rozwalić Was w następnym sezonie :D.

Drużyna F.C. Ziaziolce Kolno.

Skład :

Bramka : Tim Howard ( Everton ) Manuel Almunia ( Arsenal ) Brad Frieldel ( Aston Villa )

Obrona : Branislav Ivanovic ( Chelsea ) Emiliano Insua ( L'pool ) Gael Clichy ( Arsenal ) Leighton Baines ( Everton ) Kolo Toure ( Man City ) John Terry ( Chelsea )Allexandre Song Billong ( Arsenal ) Matthew Upson ( West Ham )

Pomoc : Tomas Rosicky ( Arsenal ) Gareth Barry ( Man City ) Michael Carrick ( Man United ) Stewart Downing ( Aston Villa ) Ryan Babel ( L'pool ) Stephen Hunt ( Hull City ) Charles N'Zogbia ( Wigan Athletics ) Damien Duff ( Fulham ) Frank Lampard |c| ( Chelsea ) Sebastain Larsson ( Bringham City )

Atak : Ayegbeni Yakubu |c| ( Everton ) Hugo Rodallega ( Wigan Athletics ) Peter Crouch ( Tottenham ) Darren Bent ( Suderland )

Bójcie się, oto nadchodzi nowa potęga!

EDIT : Skład wymieniony. Tym razem dobierałem go z zastanowieniem. Jutro rano pokaże Wam, kto teraz gra w mojej drużynie.

FaceDancer i Kakolukia - dzięki za cenne wskazówki. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie widzę tej nowej potęgi...choć widać, że grasz prawdopodobnie 1 raz.. tutaj nie kupuje się graczy za nazwisko...obrona u Ciebie nie powala bo tutaj trzeba szukać graczy którzy od czasu do czasu strzelą bramkę ale też tacy co zachowują czyste konto, zostawiłbym głównie Ivanovica i Clichy'ego, z pomocy nie zostawiłbym chyba żadnego, a w ataku chyba Bent to nie zły pomysł ale reszta to nie wiem....Yakubu może i nieźle gra...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Sezon pewnie już kończycie, ale mam nadzieję, że jeszcze dacie mi dołączyć. Chcę poznać tajniki gry i rozwalić Was w następnym sezonie .

Drużyna F.C. Ziaziolce Kolno.

Skład :

Bramka : Tim Howard ( Everton ) Manuel Almunia ( Arsenal )

Obrona : Branislav Ivanovic ( Chelsea ) Emiliano Insua ( L'pool ) Gael Clichy ( Arsenal ) Leighton Baines ( Everton ) Kolo Toure ( Man City )

Pomoc : Tomas Rosicky ( Arsenal ) Gareth Barry ( Man City ) Michael Carrick ( Man United ) Stewart Downing ( Aston Villa ) Ryan Babel ( L'pool )

Atak : Ayegbeni Yakubu |c| ( Everton ) Peter Crouch ( Tottenham ) Darren Bent ( Suderland )

Bójcie się, oto nadchodzi nowa potęga

Jak dla mnie to ten skład jest żałosny , nie widze tutaj żadnej potęgi :/

Yakubu na kapitanie? przecież Everton gra na wyjeździe z Liverpoolem i nie sądzę aby padła tam w ogóle jakaś bramka dla Evertonu.Pomoc- kaszana kompletna podobnie jak obrona gdzie zostać mogą co najwyżej Insua i ewentualnie Ivanovic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...