Skocz do zawartości

Fantasy Premier League


raveno

Polecane posty

BratBoom - zdaję sobie sprawę, że tak jest - ta "chęć wykorzystania transferu" to takie moje widzi-mi-się było. Na razie nie widzę potrzeby wymiany wielu zawodników ani nie mam na oku nikogo drogiego, którego kupno wymagałoby przeprowadzenia dwu transferów. No i myślę, że Pienaar zdobędzie więcej punktów niż Bowyer, którego transferu tak czy siak nie będę żałował, bo co miał u mnie zrobic, już zrobił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ah ten Tevez, w końcu zrobiłem mądry wybór na kapitana :) 34 punkty z moich 49, trochę żałuję, bo chciałem też kupić Richardsa, ale się powstrzymałem. Może to i lepiej, bo MC defensywa to na razie nie monolit, a strzela raczej rzadko i tak.

Obecny skład:

Hart

Cole Dunne Evra

N'Zogbia Giggs Milner Arshavin

Tevez Bent Rooney

Arshavin nie nawiązał niestety do tradycji z zeszłego sezonu, więc out. I tutaj zaczyna się mój pewnie idiotyczny plan. 90% ludzi ma Fabregasa, więc nawet jeśli miałbym go i dobrze by punktował, to wychodziłbym na zero. Biorę więc Lamparda, który pewnie wobec braku Drogby będzie grał ofensywniej i strzelał (oby) więcej goli. Proste, albo będę tracił, albo nadrabiał do wszystkich, czas pokaże, czy to było faux pas czy pokerowa zagrywka :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety Teveza właśnie się obawiałem. :sad: Przed poniedziałkowym spotkaniem to ja miałem jeden z najwyższych wyników w lidze (21 punktów :tongue:) a przez Argentyńczyka znowu sporo straciłem do czołówki.

Co do Pienaara-dobry zakup(sam go przecież mam od tygodnia :smile:), ale w tej chwili ja wybrałbym na pewno kogoś innego Tebeg. Pomocnik Evertonu ostatnio spisuje się świetnie, ale bardzo wielu pomocników ma nad nim tą przewagę, że ich drużyny pauzowały w tej kolejce. W związku z tym szykują się dla nich Gameweeki z dwoma meczami. Już w następnym dwukrotnie zagra aż sześć drużyn.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kakolukia - niby tak, ale Everton też ma 1 mecz zaległy - co prawda z Citizensami, ale zawsze :P Z drużyn grających za tydzień dwa mecze raczej nie ma kogo brac - Arsenal odpada, bo mam już trzech stamtąd, Bolton tez, bo gra z Arsenalem, ManU gra dwa mecze, ale z kolei za dwa tygodnie nie gra, Hull na pewno odpada, bo ma trudny terminarz. Liverpool także odpada, zostaje Tottenham, z którego w sumie mogłem wziąc Modrica albo Kranjcara, ale żaden z nich nie jest pewny miejsca w składzie - chyba. Poza tym, są o prawie milion drożsi od Republikanina. Pożyjem, zobaczym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabregas nie zagra? To mnie trochę zmartwiłeś. A w obu meczach czy tylko w jednym?

Wynik całkiem niezły 42 pkt, z czego 34 ugrał sam Tevez...

Transfery, sprzedałem Defoe i Carvalho, kupiłem Rooneya i Carra. Następni to odstrzału to mój Hunt, którego próbuję sprzedać od samego początku gdy go kupiłem, oraz Bowyer, który już się wypalił.

Skład:

-Sorensen-

-Vermaelen-Dunne-Evra-

-Milner-Fabregas-Dempsey-Bowyer-

-Tevez-Rodallega-Rooney©-

Ławka:

Jensen, Carr, Craddock, Hunt.

W forumowej lidze mam 13 miejsce :). Biorąc pod uwagę że przez pierwsze kilkanaście gameeweków walałem się gdzieś przy końcu, jest to bardzo dobry wynik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też spore problemy, ale raczej można powiedzieć, że nietypowo, bo bogactwa. Głównie to chodzi mi o zestawienie składu. Aston Villa gra u siebie z West Hamem, więc Dunne i Milner mogą coś ugrać, Blackburn gra u siebie z Fulham więc to może być mecz na 0:0 gdzie obaj moi obrońcy mogą coś ugrać. Birmingham Johnsona gra z Portsmouth, które do tytanów nie należy. Valencia i Rooney będą grali dwa mecze z drużynami z dołu tabeli, więc po prostu muszą zapunktować. Tevez jest w kapitalnej dyspozycji. Fabregas może wrócić po kontuzji i znowu sieknąć punktami. Fellaini odnalazł się na nowej pozycji na jakiej ustawił go David Moyes i gra coraz lepiej. W zasadzie to tylko Nasriego nie jestem pewien, czy będzie w raczej wysokiej formie. Szkoda, że nie udało się wygrać w h2h z Tebegiem, który oczywiście jest tutaj naczelnym Voyeurem i podgląda treningi moich zawodników specjalnym teleskopem, ponad murami okalającymi boisko treningowe :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woah! Chelsea i Sunderland sobie pokopały ostro. Aż szkoda, że mam tylko jednego zawodnika z Chelsea, ale szczęśliwie, i strzelił, i miał asystę, a że nazywa się Cole i gra na obronie, minimum 9 pkt z niego będzie. Gola i asystę zaliczył też kapitan Rooney, a że jego ManU wygrało tylko 3:0, powinien te minimum 2 pkt bonusu zyskac - pewnie znowu jego cena mocno wzrośnie, tym bardziej, że gra jeszcze jeden mecz (że za tydzień pauzuje, wielu pewnie nie zauważy :D). Dobry występ miał tez Rodallega, który niestrzelenie karniaka nadrobił dwoma asystami - więc może też coś na niego skapnie. Niestety, mecz Birmigham został przełożony, i na bramkę wejdzie tylko 2-punktowy Sorensen. Ale i tak początek kolejki wypadł wyśmienicie.

Edit: Everton - Man City 1:0. Po co mi Pienaar, tak? :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też póki, co nie popisali się Sorensen i Tevez, ale z tego drugiego występu akurat się cieszę. W sumie dobrze, że Fellaini nie dowalił swojej bramki, bo jego mocny strzał głową na poprzeczkę sparował Given. Gdyby strzelił, to bym musiał odbębnić głową hymn Belgii łbem o ścianę, bo nie wiadomo czy Marouane u mnie wejdzie z pierwszego miejsca ławki, a dostał +3 bonusu, gdyby miał jeszcze bramkę to bym musiał zgrzytać zębami z powodu utraty 11 pkt. Postawienie na Rooneya i Valencię znów się opłaciło. Pierwszy przykapitanował i miał kolejny świetny występ, a drugi dołożył asystę i spory bonusik. W sumie to jeden z moich lepszych transferów, bo kupiłem go za 8 jak bardzo staniał, a teraz już kosztuje 8.6. Myślę, że Fellaini teraz może podrożeć, bo Everton gra coraz lepiej, a Belg w ostatnich 5 meczach zdobył 30 pkt, więc ma stabilną i wysoką formę. Teraz czekam jeszcze na występ całej obrony i pomocników Arsenalu i Aston Villi. Do tego jeszcze dwa mecze Klasnicia. Liczę, że Chorwat walnie kilka bramek, bo grają praktycznie dwumecz z Arsenalem, a akurat to jest zawodnik, na którym moge nadrabiać punktami do reszty stawki. W końcu mnóstwo ludzi ma Rooneya na kapitana, mnóstwo Teveza i Fabregasa. Niestety Valencię też mi już wszyscy podbierają :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, na razie wygląda apetycznie. Rooney, Tevez, Bent, N'Zogbia, Corluka i Evra nabili w sumie 54 punkty. W tym największa zasługa oczywiście Rooneya (24), N'Zogbii (10) oraz Corluki i Evry (6), i co ciekawe - Benta (6). Zawiedli jedynie Tevez i Sorensen, a Giggs nie grał... Zostaje Fabregas, Milner i Dunne, a także drugie mecze Corluki, Rooneya, Evry i Giggsa. Może pęknie w końcu 100 ? Bardzo bym chciał :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja fajnie... w piątek zamieniłem A.Cole'a na Evrę bo wkońcu francuz gra 2 spotkania... a Cole bramka i asysta ;/ ale Evra na szczęście czyste konto i może jeszcze w następnym meczu zapunktuje... u mnie jeszcze po dwa mecze mają Vermaelen, Fabregas, chyba Milner Dunne a po jednym jeszcze Evra, Valencia, mam nadzieję na dobry wynik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce was wszystkich martwić ale Fabregas zagra prawdo podobnie tylko w tym drugim meczu , w pierwszym wejdzie jeżeli spotkanie się nie będzie układało , przed Arsenalem ciężkie mecze i nie mogą tak ryzkować wstawiając najlepszego zawodnika odrazu po kontuzji na mecz z cienkim boltonem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy, w kadrze na ten mecz jest. Bolton to wbrew pozorom niewdzięczny przeciwnik, a jak Arsenal gra bez swojego kapitana to widzieliśmy z Evertonem. Tym bardziej, że gubić punktów już nie mogą. Ja tam liczę na jego występ i jakieś bramencje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak wszystko jest względne. 77 punktów to niby kapitalny wynik (na dodatek są jeszcze kolejne mecze), ale gdyby Pienaar grał w podstawowym składzie, byłoby 85, a poza tym, reszta stawki zanotowała bardzo dobre wyniki. Przoduje chyba Gwarek Olkusz - 95 punktów, a więc jest więcej niż pewne, że 100 ktoś u nas w lidze przeskoczy ;) Po cichu liczę, że i mnie się uda :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabregas nie zawiódł (11), Dunne nie zawiódł (6), Milner średnio zagrał (3), ale jest ok. 74 punkty, 76 z Sorensenem. Duże szanse na pęknięcie mitycznej stówki, bo gra jeszcze kapitan Runej, jego kolega z obrony Evra, może Giggs (to akurat zobaczymy), Corluka i Fabregas. To tylko 24 punkty, proszęęęęęęęęęę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 69 a grają jeszcze, Rooney, Evra, Fabregas(o ile zagra), Vermaelen + z ławki wejdzie Hunt lub Craddockc, czyli 1 albo 3 pkt. Czyli u mnie też spora szansa na przekroczenie 100, jedynie 31 pkt :P. Jakby Rodallega strzelił karnego, by miał 14 pkt. Tevez 'trochę' zawiódł, Everton idzie jak burza ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazać się może, że dzięki Rooneyowi nawet 3-4 osoby mogą przekroczyć setkę, a mi udało się znaleźć w gronie szacownych kandydatów. Na pewno zwycięzcą tej kolejki jest Maksymilian Sanetra i jego Gwarek Olkusz, który póki co uzbierał 95 pkt, a setkę przekroczy na pewno. Mając w składzie Defoe, Rooneya, Evrę, Fabregasa i Traorę, którzy grają jeszcze jeden mecz można być o to spokojnym.

W sumie u mnie jeszcze jeden zawodnik wchodzi do gry, bo Nasri jeszcze nie zagrał i być może Fellaini wejdzie z ławki. Jest też taka możliwość, że Wenger wpuści Francuza w meczu z Boltonem i to on będzie punktował. Najgorsze byłoby dla mnie gdyby Voyeur postanowił wpuścić go na kilka ostatnich minut, bo wtedy 0 szans na wykazanie się a zmiana nie zostanie przeprowadzona. Oczywiście do gry gotowych jest czterech innych zawodników czyli Rooney, Valencia, Fabregas i Klasnić. Szczególnie liczę na tego ostatniego, bo w pierwszej potyczce z Kanonierami miał swoje sytuację, ba strzelił nawet bramkę, ale niestety ze spalonego. Coyle raczej postawi na niego, a nie na Elmandera, bo to właśnie ze strony Chorwata groziło największe niebezpieczeństwo zespołowi gości.

PS Złapałem się na tym, że miałem napisać "Megson raczej postawi...", ale sobie w porę przypomniałem, że nowym trenerem Wanderers został Owen Coyle i nie popełniłem sporej gafy :tongue:

PS 2 Aha, niektórzy mówili jak się pytałem ich o składy "Coś ten Nelsen mi nie pasuje..." Między innymi powiedział tak nasz lider TeBeG. No więc drogi TeBeGu, po to właśnie mam Nelsena, żeby go wpuścić z ławki, kiedy Blackburn gra z jakimś średniakiem u siebie. 12 pkt za 4,4 mln to całkiem niezła cena. Paradoksalnie Nelsen to jeden z tych zawodników, do których mam nosa. Kiedyś też go wpuszczałem w odpowiednich meczach i miał średnią meczową 10 pkt :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS 2 Aha, niektórzy mówili jak się pytałem ich o składy "Coś ten Nelsen mi nie pasuje..." Między innymi powiedział tak nasz lider TeBeG. No więc drogi TeBeGu, po to właśnie mam Nelsena, żeby go wpuścić z ławki, kiedy Blackburn gra z jakimś średniakiem u siebie. 12 pkt za 4,4 mln to całkiem niezła cena. Paradoksalnie Nelsen to jeden z tych zawodników, do których mam nosa. Kiedyś też go wpuszczałem w odpowiednich meczach i miał średnią meczową 10 pkt

Też chciałem kupić Nelsena ale jednak wybrałem Klasnica bo teraz gra dwa mecze a potem ma bardzo łatwy mecz z Burnley u siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem kupić Nelsena ale jednak wybrałem Klasnica bo teraz gra dwa mecze a potem ma bardzo łatwy mecz z Burnley u siebie.

Tyle, że u mnie też Klasnić myka. Kupiłem go przed gameweekiem, co był mecz Boltonu z Hull i zdążył już dla mnie strzelić jedną bramkę. Wczoraj był wyróżniającym się piłkarzem Boltonu, ale nie udało się strzelić ani zaliczyć asysty. Z Burnley, które Coyle ma rozpracowane, które nie gra nic na wyjazdach, a do tego pozbawione jest Bikeya, który pojechał na PNA to obrona będzie jeszcze bardziej dziurawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zwycięzcą tej kolejki jest Maksymilian Sanetra i jego Gwarek Olkusz, który póki co uzbierał 95 pkt, a setkę przekroczy na pewno. Mając w składzie Defoe, Rooneya, Evrę, Fabregasa i Traorę, którzy grają jeszcze jeden mecz można być o to spokojnym.

Powiem nieskromnie, że takiego wyniku się spodziewałem, albo inaczej na mniej więcej taki miałem nadzieję. :tongue: Z tym, że... po 13 meczach :smile: Do tej pory rozegrano zaledwie dziewięć, a mi już udało się pobić swój rekord wszech czasów. Tego nie przypuszczałem nawet w najśmielszych snach.

W całej drużynie tylko Defoe, Milner i Sorensen nie strzelili bramki/mieli czystego konta a do tego większość dołożyła jeszcze spore bonusy. Jeden z tej trójki-Sorensen pozostał z resztą na ławce, ale i tam drugi i ostatni grający zmiennik(odwołanie meczu Portsmouth-Birmingham) Bent strzelił bramkę. Defoe z kolei będzie miał jeszcze szansę się wykazać w środku tygodnia w spotkaniu z Liverpoolem i jego dorobek powinien wzrosnąć do co najmniej 4 punktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, 27minuta, i Bolton prowadzi z Arsenalem 2-0. To chyba pokrzyżuje plany większości na wynik 100+.

Na dodatek kontuzja Dempseya, chyba dam za niego Diaby'ego bo nie mam pomysłów na kogoś lepszego do 7 milionów. Poza tym w kieszeni zostaje +/- 1 milion.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 2:2. Fabregas jest nie-sa-mo-wi-ty. Jeśli nie dostanie jakiejś kartki, 23 punkty w tym gameweeku będzie miał jak nic. W tej chwili głównie dzięki niemu mam 85 pkt, kolejne 3 to kwestia czasu, a 3 bonusu dla Fabregasa też jest niemalże pewne. Jeśli Rooney zdobędzie bramę z Hull to będzie setka :)

3:2! Vermealen! A już zacząłem myśleć, że jeśli chodzi o jego strzelanie, to by było na tyle.

Asysta Diaby'ego! Oż!

I dzięki tej bramce oraz bonusowi Cesca mam dzisiaj dokładnie 100 pkt :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście Fabregas gra znakomicie i jak Arsenal wygrywa to praktycznie zawsze dostaje + 3 bonusu. Szkoda tylko, że Coyle nie postawił na Klasnicia i Chorwat praktycznie kisił się cały mecz na ławce, a wszedł jak wynik był już rozstrzygnięty. Teraz już bardziej żałuje tej bramki, której nie wbił w zeszły weekend Fellaini. Belg na pewno wejdzie u mnie z ławki, 6 pkt dobre ale mogło być nawet jedenaście. Póki co mam 85 pkt + doliczając Fellka 91. To już jest mój najlepszy wynik w historii, a grają jeszcze kapitan Rooney i Valencia. Po prostu musi się udać przekroczyć te 100 pkt, do tego wystarczy tylko jedna bramka Rooneya. Nie wiem jak wy, ale teraz na Old Trafford mogą sobie urządzić niezłe strzelanie, bo muszą znacząco poprawić bilans bramkowy, który lepszy od nich mają Arsenal i Chelsea.

3:2! Vermealen! A już zacząłem myśleć, że jeśli chodzi o jego strzelanie, to by było na tyle.

Ja się cieszę, że z niego zrezygnowałem, bo gdyby nie ta bramka to znowu byłby wynik na poziomie jednego punkta. Do osiągnięcia 12 oczek potrzebne mu były aż dwa mecze, a np. Nelsen który jest od groma tańszy osiągnął ten wynik rozgrywając jedno spotkanie mniej.

PS Tak się zastanawiam znowu nad zakupem Drogby. Puchar Narodów Afryki kończy się już za 2 tygodnie, a wartość reprezentanta WKS-u spadła już o 0,5 miliona i być może spadnie poniżej 11 milionów. Kiedy wróci to peno dalej będzie sadził gole, ale można będzie go zakupić za mniejszą cenę. Oczywiście to decyzja na za tydzień, dwa, ale pewno poczekam z transferami, żeby się do tego jakoś przygotować (z drugiej strony szkoda byłoby rezygnować z najdroższych piłkarzy - czyli rewelacyjnego kwartetu Rooney, Tevez, Fabregas, Lampard, którzy imponują ostatnio formą).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejka bardzo fajna setka pęknie na pewno bo mam 97pkt, a z ławki wejdzie Soerensen za Harta i ktoś za Bowyera i już jest 100 a zagra jeszcze Valencia najlepszy wynik w karierze już chyba jest ale miałem w tym sezonie podobny wynik też z Cesc'iem na kapitanie wtedy zdobył chyba podobną ilość pkt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...