Skocz do zawartości

Fantasy Premier League


raveno

Polecane posty

Zanosi się na to, że po raz drugi od odpadnięcia w Fantasy Cup uratują mnie opady śniegu w Anglii :smile:

Wczorajsza asysta Etheringtona i wejście z ławki Rogera Johnsona da mi łącznie 64 punkty. Gdyby Arsenal grał to bardzo możliwe, że zapunktowaliby Eduardo z Arshavinem i mój rywal miałby więcej punktów. Po raz drugi dobrym posunięciem okazało się ustawienie kapitana z drużyny teoretycznie słabszej. W tej kolejce lepszym wyborem byłby wprawdzie Rooney i Bent, ale i tak nie powinienem narzekać. Jeśli kapitan notuje asystę czy 3 punkty bonusowe to już jest bardzo dobrze, a ciężko zawsze trafić w najlepiej punktującego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

A jednak! Odpadłem w 3 rundzie Fantasy Cup. Przeciwnik dzięki Huntowi zdobył aż 75 punktów. To nic bo 11 miejsce w H2H cieszy i to bardzo ;) Co ciekawe aż 4 zespoły są obecnie na 9 miejscu w H2H (Tamriel, Retardia, Marvilton i Fryzjerzy) mając tę samą ilość punktów, i wygranych, remisowych i przegranych meczy ! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niby 72 pkt to wspólnie z Iskierkami najlepszy wynik w lidze, ale jednak odczuwam pewien niedosyt. ponad połowa składu zagrała bardzo przywoicie i można było dużo lepiej wytypować kapitana. Oczywiście nie mógłbym przewidzieć wybitnego występu Valencii, bo gdyby tak było to bym rzeczywiście natrzaskał od groma punktów, ale już dobrą formę Teveza, Lennona czy Drogby można było założyć. A tak Sorensen zagrał ledwo w jednym meczu zdobywając oszałamiające 2 pkt. Oczywiście liczyłem na 0-0 Stoke z Birmingham i prawie bym się doczekał, ale niestety przypadkowy gol po rzucie rożnym i spora strata punktowa. Wydawało mi się, że linię pomocy mam już skompletowaną, ale znowu napatoczyła się kontuzja. Tym razem coś nie tak z Lennonem, który może pauzować nawet do końca miesiąca. Na szczęście jest kilka możliwości. Dempsey pokazuje się coraz częściej w Fulham, a obiecująco wyglądają pomocnicy Tottenhamu. Po kontuzji wraca Modrić, który sporo staniał, a być może w czasie absencji Lennona więcej szans będzie dostawał Kranjcar. Póki, co zrobiłem dwa wymuszony transfery (Bikey i Drogba pojechali do Angoli) i nie stać mnie na więcej. Dlatego poczekam na rozwój sytuacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki, co zrobiłem dwa wymuszony transfery (Bikey i Drogba pojechali do Angoli)

A menadżerowie w Fantasy kupują Songa na potęgę :smile: Przynajmniej kupowali dopóki nie pojawił się przy nim czerwony kwadracik, bo w tym Gameweeku liczba drużyn z pomocnikiem Arsenalu zwiększyła się o kilkanaście tysięcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 punktów - w sam raz, by ani nie byc szczególnie zadowolonym, ani wkurzonym. Szczęśliwie na kapitna wybrałem najlepszego gracza drużyny (Rooneya), co znacząco wpłynęło na mój wynik. Zwrócił się zakup Duffa (9 pkt), a dobry występ nareszcie zaliczył Faye - dzięki bramce w drugim meczu trafił nawet do Dream Teamu. Trochę szkoda meczu Arsenalu, bo aż dwóch moich graczy by tam zyskało - ale co się odwlecze, to nie uciecze. Gracze mający w perspektywie dwa mecze w gameweeku (Fabregas, Rodallega, Diaby, Vermealen) mają niemal pewne miejsca w moim składzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, kupiłem Depmpseya, a tu Fulham nie gra meczu ;/. Jak go kupowałem, to mieli grać.

Kapitanem jest Tevez, oby jego forma się utrzymała.

Skład:

-Sorensen-

-Craddock-Carvalho-Vermaelen-Dunne-Evra-

-Milner-Fabregas(który chyba nie zagra)-

-Tevez©-Rodallega-Defoe-

Ławka:

Jensen, Hunt, Bowyer, Dempsey

Planuję wymienić Defoe na Rooneya, sprzedam Carvalho kupię jakiegoś tańszego zawodnika i kasa będzie. ManU gra 2 mecze więc myślę że to się opłaci.

W Fantasy Cup odpadłem, przeciwnik miał 88pkt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jak kupowałem Richarda (Aarona) Hughesa to mieli grać z Portsmouth, a nie wiedzieć czemu, ten mecz w ogóle zniknął z ramówki nadchodzącej kolejki. Na szczęście oprócz niego wątpliwy wydaje się występ z powodu kontuzji tylko Lennona. Wygląda na to, że będą z przyczyn niezależnych pozawiony dwóch Aaronów :tongue:

Skład na nadchodzącą kolejkę rysuje się następująco:

Sorensen

Dunne --- Johnson R --- Shawcross

Milner -- Fabregas -- Fellaini -- Valencia

Tevez --- Rooney --- Klasnić

Opaskę póki co ma Argentyńczyk, ale waham się też nad Rooneyem. Chociaż oni grają ciężki wyjazd z Birmingham, które w defensywie spisuje się w tym sezonie lepiej niż dobrze. Jednak mając aż dwóch ofensywnych zawodników MU, liczę bardziej na nich niż obrońcę Birmingham Rogera. Mam też cichą nadzieję, że Everton nie ułatwi zadania Arsenalowi i powalczy w "Emiratach". Mam też przeczucie, że The Villans lekko skompromitują się w meczu z Wigan, ale w sumie nie mam innych do gry (Nelsen będzie grał wyjazd z Liverpoolem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się "ekstra" kolejka odpadł jeszcze mecz Chelsea z Hull ponieważ nie ma warunków a zawsze narzekali, że to tylko w Polsce takie rzeczy a w Anglii odwołali chyba 5 czy 6 spotkań :P z moich graczy to tylko jedenastu będzie miało możliwość gry i Ci są w 11.

Hart, Craddock, Dunne, Vermaelen, Milner, Valencia, Fabregas, Bowyer, Tevez©, Rodallega, Defoe. Z tego co czytałem Cesc zagra z Evertonem ale zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skład na ten gameweek:

Hart

Cole Dunne Evra Song

N'Zogbia Giggs Milner Arszawin

Tevez Rooney

Wiem, że paru nie gra, ale miałem całą drużynę wymieniać ? Na jedną kolejkę nie ma to sensu. Właśnie Wigan-Villa też przełożyli, to zostają Hart, Evra, Giggs, Arszawin, Tevez i Rooney. 6 zawodników, będzie niewesoło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla FC Marvilton zagra ... Róni, Valencia, Vermalen, Tevez(cpt), Boateng i Jarvis. Będzie super wynik. Jak osiągnę 40 punktów to padnę ze szczęścia :D

Cesc ma nie grać. Wróci zapewne dopiero na 17 stycznia - wg Pfisiioróm ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hart, Craddock, Dunne, Vermaelen, Milner, Valencia, Fabregas, Bowyer, Tevez?, Rodallega, Defoe.
Odpadli Ci jeszcze Dunne, Milner, Rodallega, Defoe i zapewne Fabregas ;)

U mnie także zagra 6 zawodników, jeśli nie będzie kolejnych "przełożeń". Kolejno: Hart, Vermaelen, Diaby, Rooney, Tevez, Bowyer. Kapitalnie. W h2h gram z Face'em, który, jeśli dobrze policzyłem, miec będzie 7 grajków. Beznadziejnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie powinni coś zrobić z tą kolejką... są 3 mecze w tym jeden się zaczął ale jeszcze mogą któryś odwołać....moim zdaniem powinni tą kolejkę połączyć z następną albo coś....bo to trochę bez sensu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:2 było ;) A gameweek nie dośc, że trzymeczowy, to jeszcze w spotkaniu Birmingham z ManU więcej niż 2 punkty zdobyli... Hart i Jerome, z tym, że pierwszy zdobył 3. Kapitalna bramka dla United - bez asysty, i samobójcza :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bramki dla United-asysta pewnie jeszcze będzie zaliczona Evrze. To po jego dośrodkowaniu padła bramka. Mój przeciwnik w Fantasy Cup jako kapitana ustawił oczywiście Jerome'a i najprawdopodobniej przez to odpadnę z Fantasy Cup :dry: Pozostaje mi tylko liczyć na bonusy dla Pienaara i Rooneya, bo na razie mam 18 punktów :tongue: (razem z asystą obrońcy United). Szczególnie ważny będzie ewentualny bonus Anglika-mojego kapitana. Zima już dwa razy mnie uratowała i mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asystę faktycznie zaliczyli Evrze, jednak z bonusami jest dla Ciebie wybitnie niekorzystnie ;) Z ManU dostał tylko Kuszczak (ponoc kapitalną interwencję miał pod koniec), a w Birmingham 3 dla Jerome'a ;) Mnie dostały się dwa bonusy - 2 da Harta i 1 dla Diaby'ego, czyli nie jest źle. Licząc rezerwowych, mam na koncie 16 pkt, a gra będzie jeszcze, aż i tylko, kapitan Tevez.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 punktów, rozwaliłem system tym wynikiem. Z czego Hart i Evra nabili 10. Został jedynie Tevez na kapitanie, więc więcej niż 20 nie przekroczę. Przyznaję - takiego gameweeku jeszcze w Fantasy nie miałem, ale to pewnie każdy może powiedzieć ;) Pocieszam się, że kiedyś będą musieli te zaległe mecze rozegrać :ok:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, 50 punktów w gameweeku z 3 meczami :D I wcale nie jest odosobniony w wyniku powyżej 40 punktów - osiągnął go niemal każdy z Tevezem na kapitanie. Dodatkowo spisali się Diaby i Hart, odpowiednio 6 i 5 punktów (Dream Team Gameweeku :D)

Następny tydzień zapowiada się gites - o ile zima nieco odpuści. Rooney powinien zagrac dwa mecze na Old Trafford ze słabszymi rywalami (Hull i Burnley), toteż będzie kapitanem. A cały skład prezentuje się tak:

Hart

Cole - Vermealen - Dunne

Diaby - Fabregas - Milner - Duff

Rooney ? - Rodallega - Tevez

Rezerwa: Sorensen; Pienaar, Faye, Alexander.

Ponieważ Fabregas raczej nie zagra, debiut w zespole zaliczy Pienaar, kupiony za Bowyera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BratBoom - chciaem wykorzystac transfer. Tak samo niepotrzebny byłby mi Bowyer, który swoje już zdaje się ugrał, a Pienaar w ostatnich trzech meczach dostawał po 3 pkt bonusu - czyli musi byc w formie, a nawet jeśli nie, to i tak rozdający bonusy w Fantasy go lubią ;) Po Man City kalendarz już nie jest zły - Sunderland i Wigan, a później Liverpool - na mecz z którym Toffees na pewno wyjdą z żądzą rewanżu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...