Skocz do zawartości

Fantasy Premier League


raveno

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

"Didier Drogba, Joe Cole and Ricardo Carvalho will all return to the starting line-up against West Ham on Sunday, says manager Carlo Ancelotti."

Z oficjalnej strony Chelsea. Uff, oby Drogba coś ustrzelił, bo inaczej pewnie odpadnę z Fantasy Cup w pierwszej rundzie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i TeBeG ratujesz moje samopoczucie ;) Arshavin zaliczył asystę, to może i bonus dostanę? Jutro Bowyer i Eagles grają jeszcze - coś za nich też będzie. Kolejka jednak i tak na minus, bo nie spodziewałem się takich wyników + to, że jeszcze nikt bramki nie zdobył!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie. Zwykle obrona mi zawalała cały wynik. A wczoraj - Song 8 punktów, Dunne 9 i wydawałoby się, że będzie dobry score. A tu Defoe 2, Bent 2, Giggs nie grał i jedynie Milner 5. Zostali Drogba kapitan (oby!!!), N'Zogbia, Hart, Cole i Mears. Obym przekroczył chociaż 50 pkt, teraz mam 27. Mój rywal ma 7 punktów więcej, ale tylko Bowyera i Sahę, więc może się uda ;)

Bent mnie coraz bardziej irytuje i chyba niedługo wyleci, drużyna strzela 3 bramki, a ten nie ma udziału w żadnej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Carletto poleciał po całości - remis z West Ham mnie wcale nie pomaga ;) 4pkt kapitana Drogby mi zbyt nie pomogło, ale Craddock wskoczy do 11 za Shawcrosa - czyli około 47 pkt zdobędę. Mało jak na nasza ligę ale wystarczy na Fantasy Cup ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu zrąbałem ustawienie zmian... Na pierwszym miejscu przez przypadek dałem Hunta a nie Craddocka ;/. Na szczęście bardzo dobrze przewidziałem kogo ustawić na kapitana, Dunne zdobył najwięcej pkt z całej drużyny. W lidze jestem tuż za FaceDancerem, w Fantasy Cup wygrałem, ogólnie nie jest źle, chociaż mogło być lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj aj aj, Drogba tylko 4 punkty, a Chelsea dalej lami :( Wobec tego mój licznik zatrzymał się na 34, i aby awansować... muszę liczyć na jakiś dobry występ N'Zogbii. Trochę groteskowo to brzmi. Najlepiej jakby gola strzelił. Ale najprawdopodobniej szykuje się po raz drugi z rzędu odpadnięcie w pierwszej rundzie. Ech.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sobie odpadłem. Szkoda, że najgorszy mecz w całym sezonie wypadł akurat teraz. Szkoda, że nie mam pojęcia, jak wykorzystac transfer. Fabregas zostaje, Vermalen też, Rooney, Bent i Drogba raczej... Hm, nad Bentem pomyślę. Rodallega? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja najprawdopodobniej w pucharze pozostanę przynajmniej jeszcze jedną rundę i to dzięki niesamowitemu fuksowi. :smile:

Po ogólnie bardzo słabym (najsłabszym?) gameweeku w tym sezonie mogła mnie uratować tylko nieobecność N'Zogbii w składzie Wigan w dzisiejszym meczu z Boltonem. Mnie i mojemu przeciwnikowi do gry został już tylko młody Francuz, a po wszystkich zmianach mieliśmy po tyle samo (30) punktów. W tej sytuacji decydowałaby w pierwszej kolejności większa ilość strzelonych bramek (obaj mamy po 0 :tongue:), a dalej mniejsza ilość bramek straconych. W tym drugim zestawieniu wypadam gorzej więc powinienem odpaść, ale zaplanowany na dziś mecz Wigan-Bolton został przełożony :biggrin:

Jeśli wypadnie z planu tego gameweeku (co wydaje się bardzo możliwe), to u mnie w jego miejsce wejdzie O'Hara z 5 punktami,a przeciwnik więcej zawodników na zmianę nie ma. Nie spodziewałem się, że ta rywalizacja dostarczy mi aż tylu emocji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukces! Drużyna FC Marvilton awansowała do następnej rundy Fantasy Cup! Wynik 47 pkt. okazał się jednak wcale zły ... Trzeba tylko liczyć na napastników. I tu jest problem - Bent zaczyna mnie dość mocno irytować tym, że zaciął się jakoś. Może kogoś innego? Tylko kogo kto zapewni sporo bramek?

No i awans na 13 miejsce w naszym H2H także mnie raduje, bo co kolejka to awans ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, 33 punkty i też sobie odpadłem. Beznadziejny wynik. Za to kupiłem sobie za Benta Rodallegę, który może już niedługo zagra dwa mecze w gameweeku ;)

A jak to się stało, że Howard dostał 2 pkt bonusu w mezu, w którym nie miał żadnego save'a?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nic nie zmieniam w drużynie. Doszedł tylko Vermalen za Evrę. Fabregasa sprowadzę, dopiero jak Drogba odjedzie na PNA.

Sorensen

Vermalen - Dunne - Shawcrose

Eagles - Bowyer - Milner - Arshawin

Rooney - Bent - Drogba?

Bentowi daję ostatnią szansę z Evertonem - jak zdobędzie więcej niż 2 punkty to zostaje. Mniejsza ilość to skreślenie z listy i zastąpieniem kimś innym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wynik doprawdy żenujący. Dość powiedzieć, że najlepiej spisał się Milner, który zrobił 5 pkt, a reszta to jeden wielki żal... Albo zapisali się statystycznie jako uczestnicy meczów, albo otrzymali punkty ujemne za kartki/stracone bramki. Wyrzuciłem ze składu Evre, bo z Fletcherem i Carrickiem na środku to wiele nie zwojują czystych kont. Zamiast tego powróciłem do Dunne'a, który podczas swojej 3-meczowej absencji zanotował odpowiednio 9,8 i 8 pkt... Przynajmniej jeśli będzie dołował to dla wszystkich. Do tego wymieniłem Benta za Klasnicia, bo do SUnderlandu nie mam już siły. Mam nadzieję, że Chorwat nie wybuchł jak supernowa i teraz nagle nie zgaśnie tylko będzie kontynuował dobrą grę jako najlepszy strzelec Boltonu, który strzela ostatnio sporo bramek. Ciekawie ostatnio gra Gary Cahill - mimo utraty sporej ilości bramek to zdobywa dużo punktów bo dostaje punkty za gole i bonusy. W sumie jeszcze ciekawie grają Saha (nieuznany prawidłowy gol z Birmingham) oraz Doyle. Do tego Crouch, który usunął - przynajmniej chwilowo - Defoe w cień.

Shawcrose

Proszę, miej litość i zacznij wreszcie poprawnie wymawiać to nazwisko ;p Shawcross jest na tyle dobrym zawodnikiem i prawdopodobnie przyszłym stoperem reprezentacji i Manchesteru United(lub innego wielkiego klubu), że należy mu się trochę szacunku ;). Ah widzi mi się na stoperze za sezon, dwa w środku angielskiej obrony duet Shawcross - Jagielka. Terry i Ferdinand będą mogli się schować.

Sorensen

Bikey - Dunne - Carvalho - Nelsen

Lennon - Milner - Valencia

Defoe - Klasnic - Drogba?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shawcrose

Proszę, miej litość i zacznij wreszcie poprawnie wymawiać to nazwisko ;p Shawcross jest na tyle dobrym zawodnikiem i prawdopodobnie przyszłym stoperem reprezentacji i Manchesteru United(lub innego wielkiego klubu), że należy mu się trochę szacunku ;). Ah widzi mi się na stoperze za sezon, dwa w środku angielskiej obrony duet Shawcross - Jagielka. Terry i Ferdinand będą mogli się schować.

No nie wiem, czy Shawcross chętnie wróci do klubu, z którego go mówiąc delikatnie... wyrzucili ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, miej litość i zacznij wreszcie poprawnie wymawiać to nazwisko ;p Shawcross jest na tyle dobrym zawodnikiem i prawdopodobnie przyszłym stoperem reprezentacji i Manchesteru United(lub innego wielkiego klubu), że należy mu się trochę szacunku wink_prosty.gif. Ah widzi mi się na stoperze za sezon, dwa w środku angielskiej obrony duet Shawcross - Jagielka. Terry i Ferdinand będą mogli się schować.

Powiem iż liczę na to tak samo jak Ty ;) A jakże mam wymawiać? ;)

Żeby nie było że tylko Offtop - Widzę, że Klasnic zawitał w ataku? Też o nim myślałem, ale za Benta dam chyba Teveza lub Defoe ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie ostatnio gra Gary Cahill - mimo utraty sporej ilości bramek to zdobywa dużo punktów bo dostaje punkty za gole i bonusy.

Mimo wszystko jak to już ktoś w tym temacie napisał kilka stron wcześniej(możliwe, że to byłeś nawet Ty. :smile: A chodziło chyba o Dunne'a, ale tego kilka meczów temu) podstawą w przypadku obrońcy jest w miarę regularne zdobywanie czystych kont, a nie strzelanie bramek, które są tylko swego rodzaju bonusem.

EDIT:Znalazłem :tongue:

Z Dunnem jest taka sprawa, że ludziom się wydaje, że będzie dalej strzelał. Póki co defensywa AV nie jest monolitem. Bardziej dla obrońców liczy się konsekwentne utrzymywanie czystych kont, a bramki są tylko bonusem. Dlatego sam nie biorę żadnych Craddocków czy Alexandrów.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko jak to już ktoś w tym temacie napisał kilka stron wcześniej(możliwe, że to byłeś nawet Ty.

Nie ma w tym żadnej niekonsekwencji. Stwierdziłem tylko, że ciekawie się prezentuje, a to nie znaczy, że od razu mam zamiar go kupować. Patrząc na to jak grają poszczególni zawodnicy, to być może będzie trzeba już zastanowić się nad alternatywą dla Drogby. Standard to Rooney, może Torres. Bardziej ryzykowne opcje to Piquionne, Doyle, Tevez czy Agbonlahor. Będę się musiał mocno nad tym zastanowić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że w następne dwa gameweeki powrócę do formy. Po średnim 17 i fatalnym 18, 19 zapowida się całkiem sympatycznie. Liczę na Rooneya, którego MU gra z Hull i po prostu musi wygrac, Rodallega gra z Blackburn, więc może coś uszczknac, na Drogbę i Cole'a (wjazd z Birmingham) nie liczę jakoś szczególnie po ostatnich spotkaniach, dalej Arsenal - Aaton Villa, gdzie gra aż czterech moich graczy (o ile Cesc będzie zdolny do gry), więc 8 punktów to będzie spory pech, a Burnley wreszcie gra u siebie, a przy łucie szczęścia może nawet wywalczą 5 w sezonie rzut karny ;)

A gameweek 20 w ogóle szykuje się smakowicie, szczególnie biorąc pod uwagę transfery "in spe" ;) Bójta się, o!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, w Fantasy Cup przegrałem na 80%.

Transfery, Carvalho wypada, wchodzi Cuellar, Hunta wywalam również wchodzi Dempsey.

Mam ochotę sprzedać też Dunna. Miał się pojawić chyba 2 kolejki temu, a tu cały czas coraz gorzej z tą kontuzją. Mam ochot sprzedać też Alexandra, bo czyste konto to on miał dawno temu, ale nie widzę jakiegoś zamiennika.

Bardzo dobrze że kupiłem Rodallege w miejsce Benta, obaj zdobyli bramkę, ale zawodnik z Wigan dostał +2 bonusu. Drogba jak i całe Chelsea zawalili na całej linii mecz z Birmingham. Carvalho nic nie grał. Szczęśliwa passa Bowyera też przeminęła. W lidze spadłem o jedno miejsce. Defoe grał tylko 20 minut. Same złe informacje. Może w przyszłym gameeweku pójdzie mi lepiej... Jeśli kupię Dempseya, to on, Fabregas i Vermaelen będą grali po 2 mecze.

Nie zauważyłem że Fabregas ma 'very doubtful'. Ehh, 1-2 dni później a na pewno by zagrał.

I kapitanem będzie chyba Vermaelen. Arsenal gra z Boltonem i Portsmouth, więc jest szansa na czyste konta. Chociaż nie wiem czy bez Fabregasa zagrają tak dobrze jak bym chciał.

Taak, najgorszy scenariusz o jakim myślałem... w Fantasy Cup wygram, bo za Carvalho wejdzie Hunt lub Craddock, czyli +1 pkt. Będzie remis, ale moja drużyna strzeliła więcej bramek. I teraz, jeśli bym chciał wykonać wymieniony wyżej transfer, straciłbym na tym 4 pkt, więc automatycznie bym odpadł. I teraz mam dylemat, czy przegrać w Fantasy Cupie, a w przyszłym gameweeku mieć prawdopodobnie więcej punktów, czy wygrać i mieć prawdopodobnie mniej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...