Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DDzu

"Zamrożenia" ("freezy") internetu

Polecane posty

Witam, mam problem, z którym pierwszy raz się spotykam i nie wiem jak się do niego zabrać. Otóż ostatnio internet zaczął się dziwnie zachowywać, z początku myślałem, że to wina gry, zdarzają mi się takie rzeczy gdyż internet jest radiowy i zdarza się utrata pakietów czy chwilowa utrata połączenia, tyle że wtedy w grze ping szybuje w górę, a bywa również że strata pakietów powoduje tylko wysoki ping w grze, ale np. skype działa. Jednak od jakiegoś czasu są takie "zatrzymania" po których przerywa jednocześnie komunikator i grę, lecz w grze ping nic nie skacze. Nie wiem czy to może być wina po mojej stronie czy po dostawcy internetu. Chciałbym, jeśli to możliwe wykluczyć możliwości błędu z mojej strony, ażeby mieć pewność, że problem leży po drugiej stronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję sprawdzić na innym jak tylko znajdę czas aby go odkurzyć, leży sobie gdzieś...

Co do antywirusa to mam darmowego avast!'a i do tej pory nie sprawiał żadnych problemów, jak również firewall nie miał zmienianych ustawień i działało. Zresztą to nie dotyczy konkretnego programu, a ogólnie... hmm "internetu".

Malware? Raczej nie mam choć oczywiście nie mam pewności, spróbuje tego programu Emisoftu, a także dam pełne skanowanie avast!'em jak znajdę więcej czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajęty byłem, ale znalazłem czas, żeby posprawdzać. Wyłączenie avast!'a nic nie pomaga, testowałem też na drugim komputerze, gdzie jest inny antywirus i jest to samo.

Co do firewall'a: Mam tylko windowsowego. Na obu komputerach. Ale on nie przeszkadzał nic, nie zmieniałem w nim nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż straciłem całkowicie internet na jakiś czas, dlatego tak długo nie odpisywałem. Jednak po rozmowie z dostawcą internetu, zaczęli szukać problemu, aż znaleźli. Trzeba było wymienić... nie wiem jak to się nazywało ale coś jakby zasilanie anteny, taka wtyczka chyba z transformatorem. Uszkodziła się i nagrzewała się, powodując coraz większe problemy. Została wymieniona i wszystko śmiga.

Problem rozwiązany, temat można zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...