Skocz do zawartości

Rozwiązany: Nowa płyta główna z procesorem


DarthKoza

Polecane posty

Hej!

Piszę tutaj taki... Chwal-post? Może trywialne pytania, ale czy do płyty: Gigabyte ga-z77x-ud5h i procesora: i7-3770k przełożę pozostałe części bez problemu? Oczywiście chodzi o te z sygnaturki. Poza tym - powinienem przygotować się przy tym na reinstall systemu?

A poza konkursem - 1300zł za oba sprzętu to chyba wyjątkowo, wyjątkowo okazyjna cena, prawda?

EDIT: Moglem sie pomylic w doborze tematu, za co szczerze przepraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1300zł to może i kosztuje... a że to jest cena kompletnie z czapy to już inna sprawa :) Nikt o zdrowym umyśle by tyle za niego nie dał (nawet za nówkę sztukę ze sklepu), bo za tyle jest i7-4790k - więc nie wiem po co się tą ceną sugerować. Używane i7-3770k chodzą po 950-1000zł, więc ciężko uznać że dostałeś cokolwiek za darmo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ograniczony budżet, więc za 4690K dałbym 1300zł + ile? Conajmniej 200zł za płytę główną, albo i więcej. To kilkaset złotych różnicy, aby uzyskać, ile procent w grach? Kilka? Skok pomiędzy moim FX-8350 powinien być chyba odczuwalny? Nie wspomniałem, że swój aktualny sprzęt również sprzedam za jakiś grosz. tongue_prosty.gif - więc tak, czy siak będę na plusie.

Dobra, ja się tam cieszę. Choć na Allegro widzę identyczną ofertę, ale z inną płytą. Z ciekawości, która lepsza? Ga-z77x-ud5h czy MSI Z77-GD80?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to mi się procesory porąbały. XD Mówi się trudno, jakoś przeżyję.

A do tego procesora, jaką płytę można dobrać, aby zmieściło się w okolicach 1300zł? Może być używana. Pod sprzęt z sygnaturki oczywiście.

Chyba, że odradzasz zamiane, jeśli różnica nie jest zbyt duża w grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za pomoc! Znalazłem test porównawczy w grach i różnica wachała się ok. max do 6FPSow, bądź 7, a w kilku grach 3770k sprawował się lepiej o te 2FPSy. Widać różnicy większej nie ma - w końcu test, to nie jest "żywa" gra.

W takim razie temat do zamknięcia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...