Jump to content
Sign in to follow this  
michal1758945

Reklamy

Recommended Posts

Witam mam potworny problem od wzoraj gdy chciałem coś ściągnac nawet nie pamiętam już co w każdym razie nawet nie zaakceptowłem regulaminu bo zobaczyłem co chcą mi wcisnąć i anulowałem ale i tak jakieś śmieci sie poinstalowaly i niby usunałem ale teraz na kazdej stronie np tutaj na cd-a i na kazdej innej wyskakują mi okienka na reklamy ale bez reklam bo mam tego adblocka ale jednak to denerwujące i czasami niezaleźnie co robie nawet jak nie mam otwartego internetu to ise otwierają nowe okna z wklepanymi stronami typu że coś wygrałem albo jakies kasyna itd pls pomóżcie bo zaraz nie wytrzymie..... dodam że pod tymi ramkami jak mają być reklamy to pisze ''ads by total-1.8''

i wczoraj zaisntalowało mi jakiś syf ''istart surf'' ale sie go pozbyłem i było ok a teraz rano takiego wała... żadnych rozszerzeń nie mam a i niczego w opcjach przydatnego chyba nie ma resetowałem chroma ale dalej ten syf wszedzie jest...

dodaje też wygląd tych wszyzstkich okienek a tych stron to chyba dawać nie musze bo chyba kazdy miał nieprzyjemność zostać na takie przekierowany...

dobra temat do usunięcia znalazem program co usu nął mi to całe robactwo i po reklamach ani śladu :P

post-606579-0-15748200-1410078131_thumb.

Edited by michal1758945