Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kiro

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - długie czas wczytywania filmików

Polecane posty

Cześć. Mam problem jak w temacie: w Uncharted 3 strasznie długo wczytują mi się filmiki. Już pierwszy filmik w grze czasami się zwiesza (a w pewnym momencie zwiesza się totalnie), a niektóre straszliwie długo się wczytują. Pierwszy raz grałem w grę ze znajomym w co-opie (gra jest jego, on chyba nie miał z nią takich problemów) i było w porządku (aczkolwiek podczas próby uruchomienia trybu multiplayer coś się zwiesiło (muzyka leciała dalej, ale pasek postępu synchronizacji czy czegoś tam nie ruszał się z miejsca gdzie się zatrzymał w pewnym momencie). Reinstalowałem potem grę, ale gdy miałem czekać po instalacji aktualizacji coś się stało i był jakiś brak sygnału. Gdy znowu chciałem zagrać (wtedy się nie udało), usunąłem dane gry. Dane gry zaczęły się pobierać, potem instalować, ale we wcześniej opisanym momencie znowu stało się to samo. Gra jednak w końcu się uruchomiła (włączyłem i wyłączyłem telewizor, coś przełączałem i w końcu się udało, możliwe że z powodu czasu jaki na to wszystko poświęciłem). Przez pewien czas pierwszy filmik działał dobrze, potem zaczęło dziać się to co już wspomniałem. Dodam, że w przypadku pierwszego filmiku freezował się obraz, dźwięk działał dalej. Niektóre cut-scenki wczytywały się normalnie, dopiero od pewnego momentu coś zaczęło się dziać z tymi filmikami. Usunąłem ponownie dane gry i dzisiaj postanowiłem znowu spróbować. Podczas pobierania aktualizacji wystąpił jakiś błąd, lecz nie wiem dokładnie kiedy, nie było mnie w pomieszczeniu z konsolą przez cały czas. Usunąłem te dane Uncharted 3, które były na dysku i ponownie spróbowałem uruchomić grę - tym razem było ok. Miałem możliwość wczytania mojego starego zapisu, lecz gdy spróbowałem to zrobić to strasznie długo to trwało. Wyłączyłem grę i uruchomiłem ją ponownie, tym razem od nowa - z pierwszym filmikiem sytuacja była podobna jak wcześniej. Gdy filmik ostatecznie się zwiesił dosłuchałem do końca tego co mówiły postacie, a gdy rozgrywka się nie rozpoczęła, spróbowałem pominąć filmik (przycisk start normalnie działał). Coś się zwiesiło, ale w końcu wszystko zaczęło działać. Pomijałem filmiki i grałem dalej (wczytywały się już normalnie), aż do momentu kiedy

młody Drake musiał uciekać z muzeum

. Wtedy to filmik wczytywał się nieco dłużej, ale nie było jeszcze tak źle - pominąłem go i grałem dalej. W pewnym momencie jednak gdy Drake przeskoczył po podstawionym przez siebie jakimś wózku czy czymś takim przez płot, filmik wczytywał się sporo dłużej, na tyle, że aż spróbowałem to pominąć. W końcu się udało i rozgrywka się rozpoczęła. Spróbowałem wyjść do menu, lecz trwało to na tyle długo, że postanowiłem po prostu wyłączyć grę. Gra jednak chyba się nie wyłączyła i coś zwiesiło się na jakimś czarnym ekranie i musiałem wyłączyć konsolę. Wcześniej zaszedłem w grze niewiele dalej niż dzisiaj, ale tyle czekałem aż jakiś filmik się wczyta, że zrezygnowałem. W pewnym momencie chyba też zaniknął dźwięk w grze. Z innymi grami nie miałem takich problemów (jeszcze wczoraj grałem w Heavy Rain). Przy God of War 3 co prawda podczas wyłączania gry też pisało coś o braku sygnału, ale grałem dosyć długo. Sprawdziłem później czy wszystko jest w porządku i wszystko było normalnie (aczkolwiek grę już wtedy przeszedłem, a więc tylko posprawdzałem czy wszystko jest ok). Czym mogą być spowodowane te problemy z Uncharted 3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...