Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jataman69

Problem z kontem administratora

Polecane posty

A więc mam taki problem, że przy próbie zalogowania się na konto admina wyskakuje mi błąd "Logowanie usługi profilu nie powiodło się". Co prawda mam jeszcze drugie, o normalnych uprawnieniach (czyli nie administratora), ale żeby naprawić ten problem potrzebuje uprawnień administratora. Próbowałem aktywować wbudowane konto admina, poprzez tryb awaryjny z wierszem polecenia, ale po wpisaniu komendy wyskakuje błąd, odmowa dostępu. Co teraz?

PS Korzystam z Visty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do naprawienia profilu użytkownika lub skopiowania danych na nowe konto wymagane jest zalogowanie się do konta administratora. Przed przystąpieniem do naprawiania problemu należy zalogować się do systemu Windows przy użyciu innego konta z uprawnieniami administratora lub przeprowadzić rozruch komputera w trybie awaryjnym w celu zalogowania się za pomocą wbudowanego konta administratora. Aby uzyskać więcej informacji o rozruchu w trybie awaryjnym, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:

Próbowałem się dostać na konto z uprawnieniami administratora, ale mi się nie udało. Poza tym kiedy chce zrobić coś do czego trzeba mieć te uprawnienia komputer prosi mnie o hasło, podaje je i... nic się nie dzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...