Skocz do zawartości

Konkurs cyckowy - ogłoszenia, pytania, zapowiedzi i zasady.


bielik42

Przyszłość Konkursu Cyckowego  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak długo powinniśmy kontynuować tradycję Konkursów Cyckowych

    • Po wsze czasy (aż zabraknie gier albo cycków)
      17
    • Do rocznego jubileuszu - nawet najlepsze pomysły mogą się z czasem przejeść
      8
    • Nic mnie to nie obchodzi, bo i tak nie uczestniczę
      0
  2. 2. Jeżeli Konkursy Cyckowego powinny być kontynuowane - czego od nich oczekujesz?

    • Tej samej, niezmiennej formuły
      7
    • Zmian co jakiś czas
      18
    • Więcej nagród
      3
    • Lepsze nagrody
      3
    • Innego prowadzącego
      3


Polecane posty

  • Odpowiedzi 551
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

W związku z rozpoczęciem nowej odsłony i dodaniem bonusowej paczki gier chcę zapytać, czy proponowanie starszych (bo to juz w sumie wiekowe produkcje) gier ma jakikolwiek sens? Czy ktoś w ogóle z goga tu korzysta i z chęcią aby się za takie gry zabrał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo. Swoje wrzuty na chwilę obecną już skończyłem (wyszło więcej niż się spodziewałem, i teraz będę myślał nad bonusową rundą. Będę walczył z Xerberem smile_prosty.gif

Teraz pytanie. Obrazki mogą być spoza tematu konkursu, ale muszą być cyckowe, tak? Bo mam jeden arcik, który uwielbiam, ale z cyckami ma niewiele wspólnego (poza tym, że przedstawia postać kobiecą, i autorka jest kobietą).

edit:

Pytanie 2. Wrzucamy coś całkiem nowego, czy wybieramy spośród tego co już kiedyś wrzuciliśmy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@odnośnie gier

Żeby nie było niedomówień - wszystkie 3 gry są w jednej paczce, czyli zwycięzca bierze wszystko (nie biorę pod uwagi pojedynczych obrazków, a cały "tryptyk", żeby tak rzec)

@Sefnir

Pyt1. - Nie nie muszą być cyckowe, muszą być wasze ulubione i mieć gdzieś tam kobietę, więc sorka dla użytkowniczek, ale nie kupiłem osobnej paczki na tryptyk męski :<

Pyt. 2 - Mogą być z wcześniejszych wrzut

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw z Goga mnie nie interesuje (Heroesy wszelkiej maści i Dungeon Keepera 2 mam, a Djuka nie zdzierżę), ale Orange Box i jego HL 2 z dodatkami brzmi bardzo apetycznie. Martwię się jednak tym, że jestem kompletnie nieprzygotowany do tej edycji. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem, nagrody z serii top 3 mnie nie interesują (a raczej, te z nich, które mnie interesują już od dawna posiadam). Poza tym wybranie jakiegokolwiek top 3 jest dla mnie absolutnie niewykonalne, bo w internecie jest taka masa świetnych artów, że sam bym siebie krzywdził gdybym miał aż tak wyróżniać jedne kosztem drugich. :P

A poza tym cały dzień oglądam Shinsekai Yori, więc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...